“Kontratınızın bitmesine 4 yıl kaldı; gelecek yıl Kyrie ve Ben Simmons ile Nets için oynuyorsunuz”


Kevin Durant’in Brooklyn Nets takım sahibi Joe Tsai’den takas isteme kararı, takımları hayrete düşürdü. NBA. Birçoğu Brooklyn’in almak üzere olduğu “tarihi hamle” hakkında spekülasyon yaparken, diğerleri Tsai’yi sert oynamaya devam etmeye çağırıyor.

Nets, takas görüşmelerinde neredeyse tüm kaldıraca sahip oldukları için KD takas etmek için acele etmiyor. Analist Skip Bayless, tweet atarak bu yolu izleyecekti:

“Nets’i ben yönetseydim, Kevin Durant’e ‘Kontratınızın bitmesine 4 yıl kaldı’ derdim. Önümüzdeki yıl Kyrie ve Ben Simmons ile Nets için oynuyorsunuz. Hepsini kazanacağız.’ KD farklı bir koç isterse, tamam. Ama neden KD & Kyrie’yi bırakıp hemen hemen baştan başlayasın? Benim.”

Nets’i yönetseydim Kevin Durant’a “Kontratınızın bitmesine 4 yıl kaldı. Önümüzdeki yıl Kyrie ve Ben Simmons ile Nets için oynuyorsunuz. Hepsini kazanacağız” derdim. KD farklı bir koç isterse, tamam. Ama neden KD & Kyrie’yi bırakıp hemen hemen baştan başlayasın? Benim.

Durant’in geçen yıl imzaladığı maksimum uzatma, gelecek sezon başlayacak. Sözleşmesi 2025-26 sezonu boyunca devam edecek ve bu da onun bu kadar çekici bir oyuncu olmasının büyük bir nedeni. Tsai, KD’yi takas etmeyi inatla reddedebilirdi ve forvet süperstarı anlaşmanın kendisine ait olan tarafı tutmak zorunda kalacaktı.

Durant’in yıldız ortağı Kyrie Irving, maksimum bir anlaşma elde etmek için tüm kozunu kaybettikten sonra sözleşmesini kabul etti. Nets onu LA Lakers’a transfer etmeden önce takas etmezse, gelecek sezon oynamak zorunda kalabilir.

“[Kyrie Irving] Bir imza ve takas senaryosunda ya da Nets ile istediği uzun vadeli anlaşmayı elde etmek için kaldıraç gücü tükendi” – Adrian Wojnarowski, Irving’in gelecek sezon için sözleşmesini neden seçtiği hakkında#NBATwitter #NetsWorld

Philadelphia 76ers’tan Nets’e takas olmasına rağmen geçen sezon takımdan ayrılan Ben Simmons’ın önümüzdeki sezon tamamen sağlıklı olması bekleniyor. KD ve Irving ile oynarsa Brooklyn en azından playoff yapması gereken elit bir takım olurdu.

“İlişki ne olursa olsun mutlu olmak cesaret ister.” Kyrie, Harden ve Nets çalışanlarından, @JalenGül Kevin Durant’in Brooklyn’den neden ayrılmak istediğini az önce anladım. 🔥

Nets yerinde kalırsa, Irving, Durant ve Simmons üçlüsü ne kadar başarabileceklerini test etmek için tam bir sezon geçirmeli.


Shannon Sharpe, Skip Bayless’ın “The Undisputed” programının sunucularından Kevin Durant

Shannon Sharpe.  doğru, Durant'i takas teklif ettiği için azarladı. [Photo: New York Post]
Shannon Sharpe. doğru, Durant’i takas teklif ettiği için azarladı. [Photo: New York Post]

Durant’in çarpıcı isteğinin haberi duyulduğunda “Tartışmasız” sunucuları tatildeydi. Skip Bayless çabucak kavgaya karıştı, ancak Shannon Sharpe büyük ölçüde anneliğini korudu. Ancak Denver Broncos efsanesi, gösteri yayınlandığında olduğu gibi her şeyi serbest bıraktı ve şunları söyledi:

“KD, o bir koşucu. O bir pist yıldızı. Zorlaştığında kaçacak. Acıyı kaldıramaz. Yara alamaz. … Eğer dahil olursan, takımını harabeye çevirir. Kevin Durant konusunda çok hayal kırıklığına uğradım. Bence bu KD-LeBron karşılaştırmasını kesin olarak kabul edebiliriz.”

Üç kez Super Bowl şampiyonu devam etti:

“Orada olan her şey Kevin Durant sayesinde oldu. Baş antrenör Kevin Durant yüzündendi. Kyrie, James Harden, bu ve şu, LaMarcus Aldridge, Patty Mills, Blake Griffin, herkes Kevin Durant sayesinde oradaydı! Ve şimdi, küçük bir sıkıntı vurmaya başlıyor, KD nereye gidiyor?

“En alttan başlamaya çalışmıyor. Geçen sene iki No.lu tohum olan takıma gidelim.”


Joseph Schiefelbein tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-you-4-years-left-contract-you-re-playing-nets-next-year-kyrie-ben-simmons-skip-bayless-offers-unique-take-kevin-durant-s-situation?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir