King George: Bağlantılar tekrar Rob Hornby’yi gözden kaçırdığı için Colin Keane Westover yolculuğunu Ascot’ta sürdürüyor | Yarış Haberleri


Colin Keane, Westover ile ortaklığını önümüzdeki hafta Ascot’taki King George VI ve Queen Elizabeth Qipco Stakes’te sürdürecek.

Ralph Beckett’in hücumu, bu yıl ilk iki startında Rob Hornby tarafından atıldı ve Epsom’daki Derbi’de şanssız bir üçüncü bitirmeden önce Sandown’daki Klasik Deneme’yi kazandı.

Hornby, Westover’ın İrlanda Derbisi koşusu için Keane ile değiştirildi ve bağlantılar, İrlanda şampiyonu jokeyinin Curragh pistindeki deneyimini rezervasyonunun nedeni olarak gösterdi.

İkili, usulüne uygun olarak eve geldi, son derece etkileyici yedi boy Classic galibi ve Keane, Epsom fatihi Desert Crown’un yokluğunda Frankel’in oğlunun favori olduğu Ascot gösteri parçasında gezintiye devam edecek.

Westover, İrlandalı Oaks’ın hedeflenen koşusu seyahat sorunları tarafından engellendikten sonra Epsom Oaks’ın ikinci Emily Upjohn’u ile çatışacak ve Juddmonte’nin genel müdürü Barry Mahon, bu mücadeleyi hevesle bekliyor.

Jokey Colin Keane (solda) ve antrenör Ralph Beckett, County Kildare, İrlanda'daki Curragh Hipodromu'ndaki Dubai Duty Free İrlanda Derbi Festivali'nin ikinci gününde at Westover ile Dubai Duty Free İrlanda Derbisini kazandıktan sonra kutluyor.  Resim tarihi: 25 Haziran 2022 Cumartesi.
Resim:
Keane (solda) ve eğitmen Ralph Beckett, Curragh’ta kazananın evinde kutlama yapıyor

Racing TV’ye şunları söyledi: “Çok heyecanlıyız. Salı günü (Oaks kazananı) İrlanda Derbisi’nden önce bu pozisyondaydık, bu yüzden sürprizlere alışkınız.

“Çok heyecanlıyız, at iyi durumda. Bu sabah Ralph ile konuştum, ondan çok memnun ve önümüzdeki birkaç gün içinde her şey iyi olacak, King George’a gitmeye hazırlanıyor ve Colin Keane ona binecek.” “

Westover (pembe şapka), Epsom'da evine Derby kazanan Desert Crown'u kovalıyor
Resim:
Westover (pembe şapka), Epsom’da evine Derby kazanan Desert Crown’u kovalıyor

Mahon, Keane’in ortaklığı sürdürebileceğinden memnun.

O ekledi: “(Kararın arkasında) önemli bir düşünce yok, son gün onu kazandı, üç kez şampiyon bir jokey ve onunla çok yakın bir ilişkimiz var.

“Bizim için iki Classic kazananı sürdü ve onunla özel bir anlaşmamız var, ilk tutucusu Ger Lyons onu kullanmadığında hizmetlerini alabiliriz ve gelecek hafta sonu müsait olur ve Ger nazikçe ata binmesine izin verdi. , bu yüzden gemide kalacak.”
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12653150/colin-keane-keeps-westover-ride-in-king-george-at-ascot

SMM Panel PDF Kitap indir