Kim Glass kimdir? Bilinmeyen bir adamın saldırısından sonra eski Olimpiyat gümüş madalyasının yüzü kırıldı


Eski Amerikalı Olimpiyatçı Kim Glass, Pazartesi günü Los Angeles’ta şiddetli bir saldırıya uğradı. Göre ESPNsaldırı yüzünde çok sayıda kırıkla sonuçlandı.

Eski gümüş madalya sahibi saldırıya uğradı, ancak polis tarafından Semeon Tesfamariam olarak tanımlanan adam nispeten bilinmiyor.

Glass, Cuma öğleden sonra öğle yemeğine çıkarken, elinde bilinmeyen bir nesneyle kendisine doğru koşan bir adam gördü. Tesfamarian, metal bir boru veya cıvata olabileceğine inandığı nesneyi Glass’a fırlattığında tam olarak ona yakın değildi.

GRAFİK: Olimpiyat Madalyası Sahibi Kim Glass, Los Angeles, CA’da arkadaşlarıyla öğle yemeği yedikten sonra evsiz bir adam tarafından AĞIRCA SALDIRIya uğradı. Evsiz adamın bir tür metal boruya sahip olduğunu söylüyor. Artan evsizler topluluğu ve suç üstü DA ile rastgele şiddet eylemleri yaygın.

o postaladı onun Instagram hikayesi saldırı hakkında şunları söyledi:

“Bana oldukça nefret dolu gözlerle baktı. O kadar hızlı oldu ki, kelimenin tam anlamıyla sokaktan fırlattı, bana hiç yakın bile değildi.”

Los Angeles polis sözcüsü Memur Drake Madison’a göre, Tesfamariam “ölümcül bir silahla ağır saldırı şüphesiyle” tutuklandı. Şu anda kefaletsiz tutuluyor.

Eski olimpik voleybolcu Kim Glass, hafta sonu Los Angeles’ta bir adam tarafından saldırıya uğradıktan sonra korkunç yaralar aldığını söyledi. tmz.com/2022/07/11/oly…

Glass, kötü şekilde şişmiş bir gözle ve hasarlı bir burunla saldırının bazı korkunç videolarını yayınladı. Ancak, saldırının görüşünün bozulacağına inanmıyor.

Videolarını şu sözlerle tamamladı:

“Orada güvende ol. Yürürken korkmana gerek yok.”

youtube kapağı

Cam şimdi iyi görünüyor ve hasarın daha da kötüleşmesini önlemek için bazı yüz dikişleri aldı.


Kim Glass, eski olimpik voleybolcu

Sporcu ilk Olimpiyat görünümünü 2008’de Pekin Olimpiyatları sırasında yaptı. O sırada ABD’nin tek Olimpiyat madalyası olan gümüş madalya kazanmasına yardım etti.

O ve ekibi, Japonya’daki 2007 Dünya Şampiyonasında eve madalya aldı. Bronz madalya yolunda üçüncü oldular.

Glass, 2011 yılında Makao’daki Grand Prix’de ve aynı yıl Caguas’ta düzenlenen NORCECA Şampiyonasında altın madalya kazandı.

Kim Glass bir fotoğraf çekimi yaptı.  (The Daily Voic aracılığıyla görüntü)
Kim Glass bir fotoğraf çekimi yaptı. (The Daily Voic aracılığıyla görüntü)

Diğer tek madalyası, 2011 yılında Ciudad Juarez’deki Pan-Amerikan Kupası’ndan bir bronz.

2008, bugüne kadarki tek Olimpiyat görünümü olmaya devam ediyor. Şu anda voleybol antrenörlüğü yapıyor. Instagram biyografisi onun da bir fitness eğitmeni olduğunu söylüyor.

Birçok farklı voleybol kulübünde, özellikle de Azerbaycan kadın voleybol kulübünde oynadı.

Ertesi yıl uluslararası yarışmalara katılmadan önce 2002’den 2006’ya kadar Arizona Üniversitesi’nde kolejde oynadı.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/athletics/news-who-kim-glass-former-olympic-silver-medalist-s-face-fractured-assault-unknown-man?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir