Kick It Out: Güncellenen markanın ve ‘yenilenen vizyonun’ bir parçası olarak yeni sporları desteklemek için ayrımcılık karşıtı kurum | Futbol Haberleri


Kick It Out, ayrımcılıkla mücadelede futbol dışındaki sporları desteklemeye odaklanan yeni bir marka ve “yenilenmiş bir vizyon” başlattı.

2021’de Sky ile üç yıllık bir ortaklık anlaşması yapan Kick It Out, 1993’te kuruldu ve ağırlıklı olarak futbolda çalıştı, ancak İngiltere ve Galler Kriket Kurulu ile keşif ortaklığı Ocak ayında.

Örgüt, söz konusu sporların futboldan bağımsız olarak finanse edilmesi koşuluyla, şimdi görev alanını genişletmeye bakacak.

Sky Sports/Kick It Out, 11 Haziran Pazartesi 10:00 Ambargo

Kick It Out, yeni vizyonunun bir parçası olarak şunları taahhüt etmiştir:

  • Sözleri eylemle desteklemek, uzun vadeli çözümler ve somut eylemler sunmak
  • Cehalete ve eşitsizliğe meydan okumak ve herhangi bir kişi veya kuruluş için ses sağlamak
  • Kitlesini eğitmek, bilgilendirmek ve yönlendirmek ve onlara değişim araçları vermek
  • Müttefiklerini harekete geçirmek ve güçlendirmek, böylece mesajı onlarınki olur
  • Soyunma odasından toplantı odasına kadar tüm sorunlarla yüzleşmek

Kick It Out, yeni stratejisinin şu şekilde tanımladığı üç “ana faaliyet direğine” odaklanacağını söylüyor:

  • Duyulmamış sesleri yükseltmek, düşünceye öncülük etmek ve değişimi savunmak
  • Anlayış oluşturma ve bilgi oluşturma
  • İlham veren fırsat ve onu görünmeyen yeteneklerle birleştirmek

Ayrımcılıkla mücadele kurumu, çalışmalarının Antisemitizm ve LGBTQ+ topluluğunun temsili gibi belirli konulara odaklanacak çalışma grupları oluşturmayı, futbolun çevrimiçi istismara tepkisine öncülük etmeye devam etmeyi ve rehabilitasyon seansları sağlayan taraftar eğitim programlarını artırmayı içereceğini söyledi. ayrımcı tacizden suçlu bulunanlar için.

Kick It Out ayrıca yeni bir logo başlattı. Resmin futbol şeklinde olduğunu söylüyor – orijinal sporu – ama aynı zamanda “destekçilerin Kick It Out logosunu gururla taşımasını” istediği için bir kulüp rozet tasarımına atıfta bulunuyor.

Sky Sports/Kick It Out, 11 Haziran Pazartesi 10:00 Ambargo

Sanjay BhandariKick It Out başkanı şunları söyledi: “Mirasımız futbolda ırkçılıkla mücadele, ancak gelecek için kapsamımız, diğer sporlarda daha kapsayıcı kültürler yaratma ve her türlü ayrımcılığın üstesinden gelme hedefimizi genişletmek.

“Bugün akademi oyuncuları, ebeveynler ve taraftarlar için eğitim programları yürütüyoruz ve önümüzdeki aylarda eğitim teklifimizi daha da geliştireceğiz.

“Futbolun her zaman herkesi kucakladığından emin olmak için kampanya yapmaya devam edeceğiz. Yetersiz temsil edilen ve azınlık topluluklarından insanları futbolda kariyer yapmaları ve başarılı olmaları için desteklemeye kararlıyız ve nerede olursa olsun ayrımcılığa seslenmeye devam edeceğiz – yerel parkınızdan Premier Lig’e, sosyal akışınıza.”

Tony BurnettKick It Out’un CEO’su şunları ekledi: “Yeni görsel kimliğimiz cesur ve enerjik olmaya ve farklı kanallarda, etkinliklerde ve diğer sporlarda benimsenmesi ve kullanılması daha kolay olmaya odaklanmıştır. Bu, güncellenmiş vizyonumuzun yanı sıra, hedefimize daha iyi ulaşmamıza yardımcı olacaktır. hedef kitleleri hedefleyin ve stratejimizi uygulayın.

“Sky ile devam eden ortaklığımızın bir parçası olarak, yeni marka kimliğimizi hayata geçirmemize ve yaratıcı vizyonumuzu hayata geçirmemize yardımcı olan Sky Creative Agency’ye de teşekkür etmek istiyoruz.

“Hepimiz Kick It Out’un var olmaması gerektiğini biliyoruz. En büyük umudumuz, bir gün futbolun ve diğer sporların artık bize ihtiyacı olmayacak. Ama şu anda her türlü ayrımcılığa son vermek için buradayız. Kazandık. durana kadar durma.”

Gökyüzü Sporları |  Vur onu
Kaynak : https://www.skysports.com/football/news/12040/12648186/kick-it-out-anti-discrimination-body-to-support-new-sports-as-part-of-updated-brand-and-refreshed-vision

SMM Panel PDF Kitap indir