Kevin Proctor: Wakefield Trinity, 2023 Süper Lig sezonu için eski Yeni Zelandalı milli takımı kadrosuna kattı | Rugby Ligi Haberleri


Arka sıra Kevin Proctor, Temmuz ayında NRL kulübü Gold Coast Titans tarafından, oynamadığı bir oyun sırasında CommBank Stadyumu tuvaletlerinde elektronik sigara içimiyle ilgili bir video yayınladığı için görevden alındı; eski Yeni Zelandalı uluslararası Wakefield ile 12 aylık bir sözleşme imzaladı

Son Güncelleme: 31/10/22 22:52

Kevin Proctor, bir yıllık sözleşmeyle Wakefield'a taşınıyor

Kevin Proctor, bir yıllık sözleşmeyle Wakefield’a taşınıyor

Eski Yeni Zelanda Test forveti Kevin Proctor, 2023 Betfred Süper Lig sezonu için Wakefield Trinity’ye katıldı.

33 yaşındaki arka sıra, Temmuz ayında NRL kulübü Gold Coast Titans tarafından, oynamadığı bir oyun sırasında CommBank Stadyumu tuvaletlerinde sosyal medyada elektronik sigara içtiği bir video yayınladığı için görevden alındıktan sonra oyundan çekilmeyi düşünüyordu.

Ancak 2019’a kadar Kiwis için 22 maç kazanan eski Melbourne Storm oyuncusu Trinity ile 12 aylık bir anlaşma imzaladı ve Süper Lig’i örneklemeyi dört gözle bekliyor.

Proctor, “Atlayıp yola koyulmak için sabırsızlanıyorum,” dedi. “Zorluk gerçekten sabırsızlıkla beklediğim bir şey.

“Tecrübemin kadroyu ve onun bir parçası olan gençleri tamamlayacağını umuyorum.

“Başarılı olmak için gerçekten açım ve yolculuğun başlaması için sabırsızlanıyorum.”

Wakefield’ın yeni baş antrenörü Mark Applegarth, Proctor’un deneyiminin ve yeteneğinin paha biçilmez olduğunu kanıtlamasını bekliyor, çünkü Trinity küme düşme savaşına dahil olmak için başka bir sezondan kaçınmayı hedefliyor.

Applegarth, “2023’te Kevin’in takımda olmasından gerçekten çok mutluyum.

“Avustralya’da her şeyi yapmış bir oyuncu ve birlikte çalışmayı dört gözle beklediğim biri. Gerçek bir rakip olduğu için eğitim ve oyunlarda kesinlikle grubun standartlarını yükseltecek.

“Kevin ile birçok kez sohbet ettikten sonra, en üst düzeyde rekabet etmek için bolca hırsla geldiğini görmek çok açık. Başlaması için sabırsızlanıyorum.”
Kaynak : https://www.skysports.com/rugby-league/news/12040/12735413/kevin-proctor-wakefield-trinity-sign-former-new-zealand-international-for-2023-super-league-season

SMM Panel PDF Kitap indir