Kevin Owens, WWE Superstar’ın yasak kapıdan adım atmasına tepki gösteriyor


WWE Süperstarı Kevin Owens, Shinsuke Nakamura’nın The Great Muta ile güreşmek için Japonya’ya gitmesiyle ilgili düşüncelerini paylaştı.

Daha önce bildirildiği gibi, Güçlü Tarzın Kralı, The Great Muta’nın emeklilik turuna katılmak için yasak kapıdan adım atacak. İkili, ikonik Budokan Salonu’nda gerçekleşecek etkinlikle 1 Ocak’ta teke tek maçta korna çalacak.

WWE münhasırlığıyla tanındığı için birkaç ay önce maç imkansız olarak görülse de, Triple H altında işler değişti. Güreş dünyası, Kevin Owens da dahil olmak üzere birçok kişinin sosyal medyaya tepki olarak aldığı haberlere çok sevindi. maç duyurusu.

Ödül savaşçısı, NOAH’ın resmi maç duyuru videosunu paylaştı ve “bu hüküm sürecek” dedi.

0:37’de tüylerim diken diken olacak. Bu hüküm sürecek. twitter.com/noah_ghc/statu…

Kaçırdıysanız, SmackDown sonuçlarına göz atabilirsiniz. burada.


Kevin Owens’ın yanı sıra diğer birçok WWE yıldızı Shinsuke Nakamura’nın yasak kapıdan adımını görmekten heyecan duyuyor.

Kevin Owens, Shinsuke Nakamura’nın Japonya’ya döndüğü haberine çok sevinen tek WWE Süperstarı değil. Yüzük’ün eski Kralı Xavier Woods da son gelişmeler hakkındaki düşüncelerini paylaşmak için Twitter’a gitti.

Büyük Muta, kare çemberin içine adım atan en büyük güreşçilerden biridir. Kariyerinin çoğunu Japonya’da geçirmiş olsa da, 1990’larda WCW için ara sıra göründü.

Muta ve Nakamura, ringin karşısında birbirlerinden ayrılmaya gelince hiç de yabancı değiller. İkilinin yolları, Nakamura NJPW’nin bir parçasıyken defalarca kesişti. Muta, 2008’de IWGP Ağır Siklet Şampiyonası için King of Strong Style’ı bile yendi.

Japon güreş efsanesi, Haziran ayında 2023’te profesyonel güreşten emekli olacağını açıklamıştı. Kısa süre önce AEW’de bir defaya mahsus olarak eski rakibi müttefik olan Sting ve ortağı Darby Allin’in House of House’a karşı yaptıkları maçta yardım etti. Siyah. Muta ve Sting, eskinin emeklilik turu sırasında da bir araya gelecek.

Shinsuke Nakamura’nın The Great Muta’yı ele geçirmesini görmek için heyecanlı mısınız? Aşağıdan sesi kapatın ve bize bildirin!

Bayley, uzun süredir kayıp olan kardeşini hangi güreşçi olarak görüyor? Bulmak burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/kevin-owens-reacts-top-wwe-superstar-stepping-forbidden-door?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir