“Kevin Durant ve Kyrie sihirli bir iksir olacaklardı, Brooklyn Nets devralacaktı”


Brooklyn Nets’in hükmetme hayali NBA Kevin Durant ve Kyrie Irving ile hiçbir zaman meyve vermedi. Nets, sezon başlamadan “mükemmel ikiliyi” bozabilir.

Nets’in olası bir Durant takası tartışmalarında önemli taleplerde bulunduğu bildiriliyor. Forvetin tercih ettiği yer olan Phoenix Suns, bir anlaşma yapmak için takımdan ayrılmayı planlamıyor.

Colin Cowherd, Durant’in imzalanmasının takımın çekirdeği de dahil olmak üzere her şeyi değiştirdiğini söyledi. Koçu, yedek kulübesini ve rotasyonu etkiler. KD’nin Brooklyn Nets’e katılmasına ve ardından koç Kenny Atkinson’ın kovulmasına atıfta bulundu.

Cowherd, “Durant’ı takımınıza getirirseniz her şey değişir. Koçu sevmeyebilir. Yedek kulübenizin bir kısmından vazgeçmeniz gerekir. Geleceğinizden vazgeçmeniz gerekir,” diye başladı Cowherd. “Brooklyn’in gerçekten iyi olduğunu unutuyor muyuz?

“Brooklyn’e gittiğinde Kenny Atkinson vardı. Şu anda Golden State her iş için hazır, büyük genç koç, hayır, ondan kurtulması gerekiyordu. Durant, Steve Nash’i ya da oynamış birini istiyordu. Ve onlar da vardı. gerçekten iyi bir yedek kulübesi. KD almak için bunun bir kısmından vazgeçmek zorunda kaldılar, bütün kimya harikaydı.”

youtube kapağı

Cowherd ayrıca Durant’in Golden State Warriors’tan ayrılma ve ligi devralmak için Kyrie’ye katılmak için Nets’e gitme kararına da dikkat çekti.

Cowherd, “Şimdi bunu mahvetti çünkü Kevin Durant ve Kyrie sihirli bir iksir olacaklardı. Brooklyn Nets ligi devralacaktı,” dedi. “Sanki Kevin Durant’i elde etme fikri gibi ve bu her şeyi mahvetmiyor. Onu almak için bazı şeylerden vazgeçmeniz gerekiyor. Ve şimdi yine Rudy Gobert anlaşması yüzünden daha fazla vazgeçmeniz gerekecek. “


Colin Cowherd, Kevin Durant için bir teklif savaşı olmadığına inanıyor

Brooklyn Nets'ten Kevin Durant, 25 Nisan 2022'de New York'un Brooklyn semtindeki Barclays Center'da Boston Celtics ile oynanan Doğu Konferansı Birinci Tur Playofflarının Dördüncü Maçı öncesi ısınıyor.
Brooklyn Nets’ten Kevin Durant, 25 Nisan 2022’de New York’un Brooklyn semtindeki Barclays Center’da Boston Celtics ile oynanan Doğu Konferansı Birinci Tur Playofflarının Dördüncü Maçı öncesi ısınıyor.

Phoenix’e bir Durant takası için yeni bir bilgi yok. Nets, on iki kez All-Star olma karşılığında All-NBA oyuncularını almakta ısrar etti. Ancak Suns, en iyi oyuncularını bırakmak konusunda isteksiz.

Colin Cowherd’e göre Durant için çok fazla talep yok. Cowherd, Rudy Gobert takasıyla çıtayı yükselten takımlar için talep edilen fiyatın çok yüksek olabileceğine inanıyor.

Cowherd, “Kevin Durant için bir ihale savaşı yok” dedi. “Nets bir teklif savaşı olacağını düşündü, yok, o kadar çok insan ilgilenmiyor. Ve şimdi Rudy Gobert takası piyasayı alt üst etti. Durant takası için çok şeyden vazgeçmeniz gerektiği gerçeği, insanlar ” t ilgilenir.”

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-kevin-durant-kyrie-going-magic-elixir-brooklyn-nets-going-take-over-nba-analyst-says-everything-changes-team-durant-joins-them-including-future?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir