Kenny Omega, uzun süredir devam eden WWE kuralını eleştiriyor


AEW yıldızı Kenny Omega, WWE’nin en iyilerinden birine bakarken yakın tarihli bir tweet’te karışık takım maçları stilini potansiyel olarak eleştirdi. Kendisinin ve Riho’nun Kip Sabian ve Penelope Ford’a karşı maçını anımsadı.

Cleaner, 2020’de Chris Jericho’nun Rock ‘N’ Wrestling Rager at Sea’sinde Kip Sabian ve Penelope Ford’u yenmek için Riho ile bir araya geldi. Omega ve ilk AEW Kadınlar Dünya Şampiyonu bu maçta galip geldi.

Eski dünya şampiyonu, bahsi geçen maçın şirketin gördüğü karma takım maçlarının üst kademesi olduğunu belirtti. Ayrıca, geleneksel “etiketleme dışı bırakılmalı” kuralının atılması nedeniyle yarışmanın kalitesine yardımcı olduğunu da kaydetti.

“AEW tarihinin açık ara en iyi mix maçı. Gerçek bir maç olmasına yardımcı oldu ve garip “etiketlemeli” kurallar değil. Bunlar çok kötü.”

Eski Bullet Club lideri, 2021’de Full Gear izle ve öde programında Adam Asmaca Adam Page’e yenildiğinden bu yana ring dışındaydı.

Rampage’in geçen haftaki bölümünün sonuçlarına buradan göz atabilirsiniz.


Kenny Omega kısa süre önce Roman Reigns’i övdü

Omega, sosyal medyada hayranlarla iletişim kuruyordu ve bir hayranının WWE Superstar Roman Reigns’in The Cleaner ile Squared Circle’da takılamayacağını iddia eden yorumuna yanıt verdi.

Eski IWGP Ağır Siklet Şampiyonu, Trible Chief’in bir süredir WWE’nin en iyi adamı olduğunu ve eğer bir maçları olursa, birçok insanı şaşırtacağını belirterek onları çabucak kapattı.

“Eminim yapabilir. Bir sebepten dolayı en iyi adamları ve o adam olmak için çok çalışıyor. Bence bu maç birçok insanı şaşırtacak.”

@JakeBur99747047 @WrestlinAspect Eminim yapabilirdi. Bir sebepten dolayı en iyi adamları ve o adam olmak için çok çalışıyor. Maçın birçok insanı şaşırtacağını düşünüyorum.

Kenny Omega ve Roman Reigns’in bir maç yapma ihtimali çok cazip. Bu rüya maçı kazanmak için senin seçimin kim? Yorumlarda bize bildirin.


WWE neden bir sonraki Brock Lesnar’ı serbest bıraktı? WWE Hall of Famer’a sorduk tam burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-kenny-omega-lambasts-long-standing-wwe-rule?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın