Kenny Omega, Bullet Club yıldızını överek eski dünya şampiyonuna ince bir atış yaptı


Kenny Omega, şirketten ayrıldıktan sonra Will Ospreay’in New Japan Pro Wrestling’deki (NJPW) çalışmalarını üstlendi.

ile bir görüşme sırasında kavgacıeski AEW Dünya Şampiyonu, Jay White ile son çalışmalarını karşılaştırarak Ospreay’de ince bir atış yaptı.

Ospreay ve White, Omega NJPW’den AEW’ye geçtiğinden beri en iyi iki gaijin güreşçisi olarak öne çıktı. Ona göre, New Japan yönetimi, Bullet Club üyesini hüküm süren IWGP United States Heavyweight Champion’a kıyasla daha büyük bir yıldız olarak iterek doğru seçimi yaptı:

“Will hakkında kötü bir şey söylemek istemiyorum. Buradaki mesele şu ki, eğer birbirimize karşı tamamen dürüst olursak, şu anki derecelendirme sistemi ve olaylara bakış açısıyla Will’in her şeyi hak ettiğine inanıyorum. sahip olduğu beş yıldızlı performansların sonuncusu.Sanırım bazı efsanelerin eserlerine geri dönerseniz, benim olduğum zamana geri dönseniz bile, adımı şapkaya bile atacağımı düşünüyorum. beş yıldızlı maçlarım vardı ve ben böyle bir adamdım, sadece o zamanki maçların daha akılda kalıcı olduğunu düşünüyorum ve Will ne kadar çalışsa da, tam olarak değil (…) Will orada (.. .) Kendimi bir deliğe kazıyorum, Will orada ve Will harika. Onu Orange Cassidy’ye karşı bir seçim çerçevesi maçında gördüğüme sevindim. Sadece söylüyorum, New Japan’in doğru seçimi yaptığını düşünüyorum. Jay White ile gidiyor. O ikisinin yıldızıydı, tüm söylediğim bu.”


Will Ospreay, Kenny Omega ile neden aralarının kötü olduğunu daha önce açıklamıştı.

ile bir önceki görüşme sırasında GüreşlerWill Ospreay, Kenny Omega ile neden aralarının kötü olduğunu açıkladı.

Commonwealth Kingpin, Omega’nın sosyal medyada kendisine ateş etmesini takdir etmediğini belirtti. Ospreay dedi ki:

“Açıkçası insanlar Kenny Omega’yı istiyor, şu anda aramız iyi değil. Binayı terk edip New Japan’dan ayrılıp beni bir kenara çekip ‘Bu şirket için adım atmalısın, sana inanıyorum’ dediğinde. ve seni gaza getirip gaza bastım ve bunu yapmak için yüreğini ve lanet ruhunu koydun (…) çıta yüksekti.hem kendim hem de [Jay White], çıta yüksekti. Aslında umursuyorum ve New Japan’ı izleyen hayranların ‘bu profesyonel güreş’ demesini istiyorum. Bunu yapıyorum ve bunun için vücudumu mahvediyorum ve sonra sen beni internetten mi kestin? Bu ne tür bir eylemdir?”

Ospreay şöyle devam etti:

“Sana bakıyorum ve gerçekten sana saygı duyuyorum, gerçekten saygı duyuyorum ve yaptığın her şeye saygı duyuyorum. Lanet olası dikenli tel patlayan maçı yaptığında bile, aslında tam bir tiptim. ‘Umarım iyilerdir.’ Tweet bombardımanı, muhtemelen bunu yapan tek kişi bendim ve sen misilleme olarak beni senin o boklu hayranlarına gömerek karşılık veriyorsun. Ben gerçekten elimden gelenin en iyisini yapıyorum. Bu yüzden ben ve Kenny yapmıyoruz. Anlaşamam. Eminim söyleyecek başka bir şeyi vardır, ama bu noktada benden uzak durmasını tercih ettiğim şeylerden biri. Komik bile değil. Böyle adamları mahvedebilirsin. sen bunu söylüyorsun, ben iki yüzlü insanları sevmiyorum. Gerçek ol, sadece gerçekçi ol, tek istediğim bu.”

Hüküm süren IWGP Birleşik Devletler Ağır Siklet Şampiyonu unvanını Forbidden Door’da Orange Cassidy’ye karşı savunacak. Jay White, IWGP Dünya Ağır Siklet Şampiyonasını Kazuchika Okada, Adam Cole ve Adam Page’e karşı tehlikeye atacak.


Eski bir Royal Rumble kazananı, Johnny Depp gibi becerildiğini söylüyor. Daha fazla ayrıntı burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-kenny-omega-takes-subtle-shot-former-world-champion-praising-bullet-club-star?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir