“Kendime bir daha asla futbol oynamayacağımı söyledim”


Hindistan Takımı çok yönlü Washington Sundar, 2018’de aynı ayak bileğini kırdıktan sonra ısınma sırasında asla futbol oynamamaya karar verdiğini açıkladı.

Sundar, 18 Kasım Cuma günü Wellington’daki açılış maçıyla başlayan üç maçlık bir T20I serisi için Yeni Zelanda’da bulunan Hindistan kadrosunun bir parçası. Mart 2021’de ülke için format.

Off-spinner, Ekim ayında üç maçlık bir ODI serisinde evinde Güney Afrika ile karşılaşan Hint takımının bir parçasıydı. Kivilere karşı yapılacak ilk T20I öncesinde ev sahibi yayıncıya konuşan Sundar, ısınma rutininden bahsetti. Belirtti:

“Bir maçtan önce futbol oynarken ayak bileğimi kırdım, bu yüzden kendi kendime bir daha asla futbol oynamayacağımı söyledim. Isınmak, koşmak, esnemek vb. yerine yapabileceğim birçok şey var.”

Tamil Nadu kriket oyuncusu, 2018’de İrlanda’ya karşı oynanan iki maçlık T20I serisinden önce Malahide’de bir antrenman seansı sırasında futbol oynarken sakatlandı. ingiltere.

Sundar, yıllar boyunca aldığı yaralardan adil bir pay aldı. Ayrıca, Lancashire ile ilçe görevi sırasında omzunu incittikten sonra Ağustos ayında Zimbabwe ODI’lerinin dışında bırakıldı. İyileşmesi hakkında konuşan stoper şunları söyledi:

“NCA’da çok zaman geçirdim, yaralanmadan önce Lancashire’daki görevim harikaydı, bu yüzden vücudum üzerinde, özellikle de omzum üzerinde çok çalıştım.”

Sakatlıklar ve kondisyon sorunlarından etkilenen bir kariyerde, Sundar şimdiye kadar Hindistan için dört Test, altı ODI ve 31 T20I oynadı.


“Yeni Zelanda en sevdiğim ülkelerden biri” – Washington Sundar

Yeni Zelanda’da bulunma deneyimi sorulduğunda, çok yönlü kişi, ülkeyi en sevdiği yerlerden biri olarak nitelendirdi. dedi ki:

“Yeni Zelanda en sevdiğim ülkelerden biri. Hava ve insanlar gerçekten çok güzel. Buraya geldiğimizden beri restoranlara ve mağazalara yürüyerek çok zaman harcadık. Bunları yapmaktan zevk alıyoruz, burada mahremiyetimizin tadını çıkarıyoruz.

Sky Stadyumu’ndaki atış, Wellington sürekli yağmurlar nedeniyle ertelendi.Daha fazla güncelleme için bizi takip etmeye devam edin.#NZvIND https://t.co/e2QJYdAnRN

Bu arada, Hindistan ile Yeni Zelanda arasındaki ilk T20I’nin Wellington’daki ilk startı yağmur nedeniyle ertelendi.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası

Düzenleyen Renin Wilben Albert
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-football-washington-sundar-reflects-injury-woes-ahead-1st-ind-vs-nz-t20i?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir