Kendall Jenner ne zamandır Devin Booker’ın kız arkadaşı ve ilişkileri nasıl ortaya çıktı?


Popüler bir süper model ve medya kişiliği olan Kendall Jenner, Devin Booker’ın kız arkadaşıdır. İkisi birkaç yıldır çıkıyorlar ve ilişkilerinde bazı sorunlar olmasına rağmen, bunların üstesinden geldiler ve birlikte mutlu görünüyorlar.

Bunun dünyadaki en yüksek profilli çiftlerden biri olduğu düşünüldüğünde, ilişkilerinin gündemde olması şaşırtıcı değil. Kendall çok başarılı bir kariyere sahipken, Devin dünyanın en iyi basketbolcularından biri.

Bu makale, Devin Booker’ın kız arkadaşı ile basketbol yıldızı arasındaki ilişki hakkında bildiğimiz her şeyi ortaya çıkaracak. Bu yıl yaşadıkları kısa ayrılığa da bir göz atacağız.


Devin Booker’ın kız arkadaşı NBA yıldızıyla ilk kez 2018’de tanıştı.

Görünüşe göre Devin Booker ve Kendall Jenner ilk olarak 2018’de tanıştılar. Çifte randevuya çıkmışlardı, ancak o zamanlar model Brooklyn Nets guardı Ben Simmons ile çıkıyordu.

Nisan 2020’ye hızlı ileri sar, Kendall ve Devin Arizona’da bir yolculukta görüldü. İlk kez birlikte görüldüler, ancak bu noktada çıkmaya başlayıp başlamadıkları kesin değil.

Kısa bir süre sonra, ikisinin takıldığı, ancak ilişkileri konusunda çok ciddi olmadıklarına dair söylentiler vardı. Devin ve kız arkadaşı birlikte harika zaman geçirdiler, bu yüzden sonunda bir ilişkiye başladılar.

Devin Booker # 039; kız arkadaşı, önde gelen bir model ve ünlüdür (Getty Images aracılığıyla resim)
Devin Booker’ın kız arkadaşı tanınmış bir model ve ünlüdür (Getty Images aracılığıyla görüntü)

2021’de ikili birçok kez birlikte görüldü. Popüler ünlü, Devin Booker ve Phoenix Suns’ı izlerken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Sonunda Şubat 2021’de bir Sevgililer Günü gönderisiyle ilişkilerini resmileştirdiler.

İlginizi çekebilir: Devin Booker’ın sevgilisi Kendall Jenner, son beyin taramalarının onun “%100 kaygılı olduğunu” doğruladığını açıkladı – “Temelde doktor beyninizi tarar ve size bunun nereye ateş etmek gibi olduğunu söyler”

Paylaşımdan bu yana Devin Booker’ın kız arkadaşı ve basketbol yıldızı birlikte daha birçok fotoğraf paylaştı. Kasım 2022 itibariyle hala birlikteler ve harika bir ilişki yaşıyor gibi görünüyorlar.


Devin Booker ve Kendall Jenner bu yılın başlarında neredeyse ayrılıyordu.

Devin ve Kendall’ın şu anda harika bir ilişkisi var gibi görünse de, üzerlerine düşen sorunları hallettiler. Bu yılın başlarında kısa bir süreliğine ayrıldılar ve birçok hayran bunun ilişkilerinin sonu olacağına inandı.

İlginizi çekebilir: Raporlar: Kendall Jenner ve Devin Booker ayrılmaya hazır; İddia edilen ayrılıklarına neyin yol açmış olabileceğine bakıyoruz.

Devin Booker, Kendall Jenner ile iki yıldan fazla bir süredir çıkıyor (Getty Images aracılığıyla resim)
Devin Booker, Kendall Jenner ile iki yıldan fazla bir süredir çıkıyor (Getty Images aracılığıyla resim)

İkili, Kourtney Kardashian ve Travis Barker’ın düğününe katılmak için Avrupa’ya gitti. Ne yazık ki yolculuk, ara vermeye karar verdikleri için ilişkilerini mahvetti.

Aradan sadece bir ay sürdü ve kısa bir süre sonra tekrar bir araya geldiler. İlişkileri iyi giderken, Devin Booker ve Kendall Jenner’ı daha uzun yıllar birlikte görmeyi bekleyebiliriz.

1000$’lık risksiz bir NBA bahsini nasıl yapacağınızı buradan öğrenin

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/how-long-kendall-jenner-devin-booker-s-girlfriend-relationship-come-about?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir