“Kaybeden Yankees kaybedenler başka ne yeni” “Görmeyi kesinlikle sevdiğiniz şeyler”


New York Yankees ve Houston Astros, bu gece Yankee Stadyumu’nda anıtsal bir dizi açtı. Jose Altuve, oyuna başlamak için Yankees sürahi Jameson Taillon’dan bir vuruşla vuruldu.

“Taillon, oyuna başlamak için Jose Altuve’yi zorluyor” – Talkin’ Yanks

İki takım, bir süredir Amerikan Ligi’ne rakip. Her iki taraftaki birçok taraftar konuyu tartışmak için Twitter’a gitti.

Bir Houston Astros hayranı, Yankees’in Altuve’ye atış yaptıkları için kaybedenler olduğunu söyledi.

Bir Yankees hayranı, Astros’un hile yaparken yakalanmasının ardından Altuve’nin sahadan vurulduğunu görmekten mutlu olduğunu söyledi.

Başka bir Yankees hayranı, Altuve’nin geleceğini söyledi. Sahanın kasıtlı olup olmadığını söylemek zor, ancak dizi daha yeni başladı ve muhtemelen ilginçleşecek.

Bir hayran dizinin artık ilginçleşeceğini söyledi.

Bir Yankee taraftarı, sahanın açıkça kasıtlı olmadığına dikkat çekti, ancak yine de sahayı umursamıyor.

@TalkinYanks Belli ki kasıtlı değil ama yine de tek bir parça aldırmayın.

Birbirini sevmeyen iki takım için ilginç bir seri başlangıcı oldu.

New York Yankees ve Houston Astros, bu gece Bronx’ta dört oyunluk bir seriye başlıyor

Giancarlo Stanton, geçen sezon Houston Astros - New York Yankees maçında bir vuruş yaptı.
Giancarlo Stanton, geçen sezon Houston Astros – New York Yankees maçında bir vuruş yaptı.

Yankees ve Astros, bu gece beyzboldaki en iyi iki takım karşı karşıya gelirken dört maçlık çok önemli bir seriye başlıyor. İki takım daha önce 2019 ALCS’de bir araya geldiği için, bu çok iyi bir Amerikan Ligi Şampiyonası Serisi önizlemesi olabilir.

Yankees bu gece, tüm beyzbolda en iyisi olan 51-18’lik bir rekorla oyuna giriyor. Astros 43-25 ile giriyor ve AL West sıralamasının üstünde oturuyor.

Her iki takım da ERA ve iç saha koşularında maç başına ilk beşte yer alıyor. Genel olarak, beyzboldaki en dengeli iki takım heyecan verici bir seri oluşturmalı.

Tap’ta neler var?

Bu akşamki maçın ardından takımlar Yankee Stadyumu’nda üç kez daha karşı karşıya gelecek. Cuma günkü oyun 19:05 EDT için planlandı. Justin Verlander, Astros için muhtemel sürahi. Verlander, 2.30 ERA ile 8-3.

Verlander, New York Yankees’in atıcısı Luis Severino’ya karşı çıkıyor. Severino, 3.27 ERA ile 4-1. Bu mükemmel bir atış maçı olacak.

Her iki takımın da playoff tecrübesi olan birden fazla oyuncusu var. Ekim ayında her takımın nerede bittiğini görmek ilginç olacak.

Daha fazla haber ve güncelleme için Sportskeeda Beyzbol sayfasına gidin.


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/loser-yankees-losers-else-new-things-absolutely-love-see-new-york-yankees-houston-astros-fans-brawl-twitter-jose-altuve-hit-pitch-start-game?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel