Kanadalı Adam Svensson, Barbasol Şampiyonasında ilk turda liderliği almak için iki kartal batırdı | Golf Haberleri


“Bugün hepsi bir araya geldi. İki güzel kartal yaptım. Sekizde bir olağanüstüydü, 30-footer yaptı, ama orada kalmaya çalışıyordu çünkü çok sıcaktı. Enerji kaybediyordum, ben nemlendirmeye çalışıyordu ve bunun gibi şeyler” – Adam Svensson

Son Güncelleme: 08/07/22 06:32

Kanadalı Adam Svensson, 1. Günden sonra Barbasol Şampiyonası'nın lideri oldu

Kanadalı Adam Svensson, 1. Günden sonra Barbasol Şampiyonası’nın lideri oldu

Kanadalı Adam Svensson Perşembe günü 62 yaş altı 10’u ateşlemek ve Kentucky Nicholasville’deki Barbasol Şampiyonasında ilk turda liderliği almak için iki kartal batırdı.

Svensson, Portekiz’den Ricardo Gouveia’ya ve Fransa’dan Robin Roussel’e iki vuruşla liderlik ediyor. 28 yaşındaki oyuncu henüz turda galibiyet alamadı ancak bu sezon ilk 10’da iki kez bitirdi.

Svensson tura arka dokuzda başladı ve ilk kartalını 23 metrelik bir vuruşla beşinci 15. delikte yaptı. İkinci dokuzunda 30 şut attı ve liderliği ele geçirmek için beşinci sekizincide 31 metrelik kartal vuruşuyla noktalandı.

Svensson, “Bugün hepsi bir araya geldi” dedi.

“İki güzel kartal yaptım. Sekizde bir olağanüstüydü, 30-footer yaptı, ama orada kalmaya çalışıyordu çünkü çok sıcaktı. Enerji kaybediyordum, su içmeye çalışıyordum ve bunun gibi şeyler. “

Barbasol Şampiyonası ilk kez DP World Tour tarafından ortaklaşa onaylanıyor, tıpkı bu haftaki İskoç Açık’ın PGA Tour tarafından ortak onaylanması gibi.

Bu, Roussel’in PGA Turu’ndaki ilk çıkışını yapmasına ve çipli kartal ve altı kuş ile bogey içermeyen bir 64 yayınlamasına izin verdi.

Roussel, “Eskiden çok düz bir oyuncuydum, bu yüzden solu kaçırabilirdim, sağı kaçırabilirdim,” dedi Roussel, “ve şimdi en azından beş, altı, yedi yarda diyeceğim gibi, büyük solmalar gibi daha fazla solmaya vuruyorum. belki söner.

“Bana çok yardımcı oluyor çünkü sadece şu anda özlüyorum, artık sola kaymıyorum.”

Gouveia, ikinci kariyerine PGA Tour’u başlattı ve sadece bir bogey ile dokuz kuşta yuvarlandı.

Yedi yaş altı 65’te sekiz oyuncu dördüncü oldu: Trey Mullinax, Max McGreevy, Michael Kim, Mark Hubbard, Bo Van Pelt, Almanya’dan Matti Schmid, Kolombiya’dan Camilo Villegas ve İngiltere’den David Skinns.
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12647926/canadas-adam-svensson-sinks-two-eagles-to-take-first-round-lead-at-barbasol-championship

SMM Panel PDF Kitap indir