Kanada Açık: Matt Fitzpatrick ilk lider Wyndham Clark; Rory McIlroy güçlü başlıyor | Golf Haberleri


Wyndham Clark, Matt Fitzpatrick’in tek vuruşta liderliğini elinde bulunduruyor, Harold Varner III iki, Doug Ghim ile üçüncü sırada; Rory McIlroy üç arkada – Sky Sports Golf’te hafta boyunca canlı izleyin, erken kapsama alanı da Sky Sports Golf YouTube kanalında canlı

Son Güncelleme: 09/06/22 11:58pm


St George's Golf and Country Club'dan Kanada Açık'ın açılış turunun önemli anları.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

St George’s Golf and Country Club’dan Kanada Açık’ın açılış turunun önemli anları.

St George’s Golf and Country Club’dan Kanada Açık’ın açılış turunun önemli anları.

Matt Fitzpatrick, RBC Kanada Açık’ın açılış turunun ardından, son şampiyon Rory McIlroy’un da güçlü bir başlangıç ​​yapmasıyla öne geçti.

İlk PGA Tour unvanını kovalayan Fitzpatrick, St. George’s Golf & Country Club’da altı yaşından küçük bir 64’ü göndermek için yedi kuşu yalnız bir öcü ile karıştırdı ve İngiliz’in erken dönem lideri Wyndham Clark ile temas halinde olmasını sağladı.

Arka dokuzdan başlayarak Fitzpatrick, 13’ünde 45 fitten delip 17’de 10 fitten başka bir atış yaparak 32. sıraya ulaşmak için bir kuş-kuş başlangıcını izledi.

Fitzpatrick, 67 yaş altı üçlük atan Shane Lowry ile birlikte oynuyor.

Fitzpatrick, 67 yaş altı üçlük atan Shane Lowry ile birlikte oynuyor.

Fitzpatrick, üçüncü çeyrekte bir kuşun, bir sonrakinde eşiti kurtarmak için dört fitten kaçırdığında iptal edildiğini gördü, sadece sekizincide 35 fitlik bir atışı ve eşitte bir kapanış bogey eklemek için 10 fitten iki vuruşu tahliye etti. -beş dokuzuncu.

Fitzpatrick, “Bugün oynama şeklimden gerçekten çok mutluyum, her yerde sağlam,” dedi. “Biraz daha yakınlaştırmak için birkaç fırsatım oldu, ancak bunun dışında gerçekten seçici davranıyorum. Oyunumda her şey iyi gidiyordu. Yani, evet, başlangıçtan memnunum.”

Canlı PGA Tur Golfü

10 Haziran 2022, 17:00

canlı

Clark, açılış sekiz deliğinden beşini bir bogey-free 63’e giderken arka arkaya attıktan sonra hızı belirlerken, McIlroy 66 altı dört ile unvan savunmasına başladıktan sonra hızı üç kez düşürdü.

McIlroy, “Gerçekten sağlam bir başlangıç, burada 66 iyi bir puan.” Dedi. “Genel olarak, haftanın başlangıcından çok mutluyum, özellikle de geçen hafta sonu Memorial’da hayal kırıklığı yaratan bir hafta sonundan sonra. İyi bir skorla geri dönmek güzeldi.”

Rory McIlroy, LIV Tour'a katılan oyunculara kin ve imrenmediğini ve Londra'ya göz kulak olacağını kabul ettiğini söyledi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Rory McIlroy, LIV Tour’a katılan oyunculara kin ve imrenmediğini ve Londra’ya göz kulak olacağını kabul ettiğini söyledi.

Rory McIlroy, LIV Tour’a katılan oyunculara kin ve imrenmediğini ve Londra’ya göz kulak olacağını kabul ettiğini söyledi.

Shane Lowry 67 yaş altı bir üçlük attı, çünkü dünya 1 No’lu Scottie Scheffler, hareketli bir rauntta ilk iki ve son iki deliğini bogaymasına rağmen 69. açılış raundunda Justin Thomas’a katıldı.

Tyrrell Hatton son üç deliğini 74-74’e imza atmak için bogay ederken, dünya 4 No’lu Cameron Smith, bir kuş kaydetmede başarısız olduktan ve 76’lık bir açılış turunda son beş delikten dördünü kaçırdıktan sonra kesimi kaçırma tehlikesiyle karşı karşıya.

RBC Kanada Açık’ı hafta boyunca Sky Sports’ta canlı izleyin. Canlı yayın Cuma günü 11.45’ten itibaren Sky Sports Golf’teki kırmızı buton aracılığıyla ve Sky Sports Golf YouTube kanalında ücretsiz olarak devam ediyor.
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12631054/canadian-open-matt-fitzpatrick-one-off-early-leader-wyndham-clark-rory-mcilroy-starts-strongly

Yorum yapın

SMM Panel