Kan Yeminli Savaş Bileti, Vitaath baskın patronu, Hungering Moon etkinliği ve daha fazlası


Diablo Immortal, Haziran’daki lansmanından bu yana ilk büyük güncellemesini nihayet aldı ve bu yeni yama ile geliştiriciler, sunucu saatiyle 03.00’de yayınlanması planlanan yeni bir sezonu da tanıtacaklar.

İkinci sezonda hayranları bekleyen çok şey var, ancak güncellemenin en önemli özelliklerinden bazıları yeni Battle Pass ve Vitaath raid boss karşılaşması olacak.

Yeni sezon resmen başlarken maceracıların ek ganimet ve teçhizat elde edecekleri oyuna Hungering Moon adlı yeni bir hafta sonu etkinliği de eklendi.

Diablo Immortal Sezon 2, en çok beklenen güncellemelerden biriydi ve Blizzard’ın topluluk geri bildirimlerini dinleyip dinlemediğini ve oyunun karşılaştığı bazı önemli sorunları ele alıp almadığını görmek oldukça ilginç olacak. Sorunlar öncelikle oyunun gizli ödeme duvarlarını ve oyundaki mikro işlemleri içerir.


Diablo Immortal Sezon 2’de dört gözle beklenecek özellikler

youtube kapağı

1) Yeni Savaş Bileti: Kan Yeminli

2. Sezon Savaş Bileti, Dark Wood’da isyan çıkaran Kontes’in adanmışları olan Kan Yeminli’nin etrafında şekillenecek. Geçiş, 40 ücretsiz kademe ve zorluk içerecek ve maceracılar, Crests Hilts ve Legendary Gems gibi ödüller kazanabilecekler.

Battle Pass’ten en iyi şekilde yararlanmak isteyenler, bunun iki ücretli sürümünü satın alabilecek, böylece ek ganimetler ile yükseltilecek. Oyuncuların ellerine geçebilecekleri iki Battle Pass sürümü vardır, Empowered Battle Pass ve Collector’s Empowered Battle Pass.

Güçlendirilmiş Savaş Bileti:

Güçlendirilmiş sürüm, ücretsiz dereceli sürümdeki tüm ödüllerin yanı sıra Bloodsworn Weapon kozmetiği ve diken kaplı Bloodsworn Armor kozmetiği gibi ek ganimetlere sahip olacak. Bunlar, Diablo Immortal maceracılarının Battle Pass’ta 40. seviyeye ulaştıklarında açabilecekleri premium özel ödüllerdir.

youtube kapağı

Koleksiyoncunun Güçlendirilmiş Savaş Bileti:

Koleksiyoncu sürümü için, her zamanki ücretsiz Battle Pass ödülleri, Güçlendirilmiş geçişten elde edilen ödüllerin yanı sıra ek ganimetler de sunulacak. Bununla oyuncular, Kan Yeminli Avatar Çerçevesi ve Kan Yeminli Portal kozmetik ürünlerine el koyabilecek ve ayrıca anında on derecelik bir takviye elde edebilecekler.

Diablo Immortal Season 2 Battle Pass yaklaşık bir ay sürecek ve 4 Ağustos’ta sunucu saatiyle 03.00’de sona erecek.

2) Titreyen Ölüm Vitaath: Yeni Helliquary baskın patronu

youtube kapağı

Vitaath, Diablo Immotal’da “Donmuş Tundra’nın buzlu derinliğinden” çıkarken bir buzul tehdidi olacak. Titreyen Ölüm olarak bilinen, tüm Sığınağı buzunun içinde yutmak için bir savaş yolunda olacak.

Vitaath, sunucuları vuran en son baskın patronu ve oyuncular onu alt etmeyi başarırlarsa etkileyici bir ganimet elde edebilecekler.

Maceracıların maceraya başlamak için Westmarch’taki Rayek’in Helliquary’sini ziyaret etmeleri ve Vitaath’ı ve onun “buz çağı terörü”nü yenme mücadelesini üstlenmeye istekli bir akıncı grubu oluşturmaları gerekecek.

3) Yeni hafta sonu etkinliği: Hungering Moon

youtube kapağı

Hungering Moon adlı yeni bir hafta sonu etkinliği de canlı yayınlanacak. Yedi Kutsamayı elde ettikten sonra, oyuncular ay ile etkileşime girmeye ve bunları rastgele ödüllerle takas etmeye yetecek kadar iyi niyete sahip olmalıdır.

Onlara yeterince Bereket verdikten sonra, ay oyunculara iyiliğini sunacak. Etkinlik 15 Temmuz sunucu saatiyle 03.00’de başlayacak ve 18 Temmuz sunucu saatiyle 03.00’e kadar devam edecek. Bunun yinelenen bir hafta sonu etkinliği olup olmayacağı henüz kesin değil.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/all-new-features-diablo-immortal-season-2-bloodsworn-battle-pass-vitaath-raid-boss-hungering-moon-event?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir