Kaguya-Sama: Love is War 3. Sezon 9. Bölüm


Kaguya-Sama: Aşk SavaştırEn çok beklenen ark başladı ve hayranlar Kaguya ve Miyuki’nin birbirlerine olan duygularını nasıl itiraf edeceklerini görmekten heyecan duyuyorlar. Bir önceki bölüm, Hoshin Kültür Festivali için yaptıkları hazırlıklarla ilgiliydi.

9. Bölümde, Hoshin Kültür Festivali nihayet başladı ve bu etkinlik Shuichin Akademisi’nin ünlü çifti için dünyayı alt üst edecek. 8. Bölüm Kaguya-Sama: Aşk Savaştır’anlatılarının adı “Birinci Yılın Baharı“”Kaguya’nın Kültür Festivali,” ve “Yu Ishigami’nin Kültür Festivali

Bu makale, Bölüm 9’un üç bölümünü de kısaca özetleyecektir. Kaguya-Sama: Aşk Savaştır 3. Sezon


Kaguya-Sama: Aşk Savaştır 3. Sezon 9. Bölüm Özeti

Kaguya-Sama: Aşk Savaştır 3. Sezon 9. Bölüm “İlk Yılın Baharı”

Yeni Kaguya Sama bölümü çok iyiydi. Miyuki’nin geçmişe dönüşünü ve Kaguya’ya nasıl hayran olmaya başladığını açıklama şeklini gerçekten çok sevdim.

Kaguya-Sama: Aşk Savaştır 3. Sezon 9. Bölüm, Shuichin Akademisine kabul edildiğinde Miyuki’nin geri dönüşüyle ​​başladı. Miyuki o zamanlar etrafındaki diğer öğrencilerle rahat değildi, çünkü akademi çok kibirli olduğunu düşündüğü zengin çocuklarla doluydu. Ancak bu, Kaguya Shinomiya’yı ilk gördüğü yerdi.

Bir düşününce bu adam hakkında pek bir şey bilmiyoruz, Miyuki mangada onun hakkında bir geri dönüş yaşamayalı uzun zaman oldu.#Kaguya_anime

Bölüm ayrıca, Miyuki’ye iyi davranan Shuichin Akademisi’nin eski başkanını da tanıttı. Başkan, Öğrenci Konseyi’nin diğer üyeleriyle birlikte havuzu temizlemesi için Miyuki’yi görevlendirdi. Bir kız yanlışlıkla havuza düştü ve boğuldu ve Miyuki yardım etmek istedi ama yüzme bilmiyordu.

Birdenbire Kaguya kızı kurtarmaya geldi ve o sırada Miyuki ona aşık oldu. Bu an aynı zamanda Miyuki’nin artık vazgeçmek istemediği ve Shuichin Akademisi Öğrenci Konseyi Başkanı olmayı şiddetle istediği karamsar doğasını da yeniden canlandırdı.


Kaguya-Sama: Aşk Savaştır 3. Sezon 9. Bölüm “Kaguya’nın Kültür Festivali”

Kaguya-sama Aşk Savaştır, en büyüklerden biridir. #anime komediler. her bölüm beni öldürüyor. Zayıf karakter yok. Sonuna kadar kalite. Yani zaten kaybetti. Shinomiya tuhaf Otakus ve tabii ki BABA ile baş edemez. BU SİZİN ANINIZ ISHIGAMI KEÇİ! #kaguyasamaloveiswar #kaguyasamasezon3

Hoshin Kültür Festivali sırasında her öğrencinin belirli bir gruba katılması gerektiği için Kaguya, Taisho döneminin hizmetçisi olarak giyindiği Cosplay Cafe’ye atandı. Cosplay Cafe’nin tüm üyeleri, Kaguya’nın hizmetçi elbisesini nasıl giydiği konusunda eğlendi, kimsenin bunu kolayca başaramayacağı bir başarı.

Hayasaka, Shinomiya Household’un klasik hizmetçi elbisesini giyerek eski korkuya kapılana kadar Kaguya için her şey harika gidiyordu. Hayasaka’nın hizmetçi kimliği, yalnızca Kaguya ve Miyuki’nin bildiği bir sırdır. Üstelik Hayasaka, Kaguya’ya neşeli yanını hafif bir şekilde gösterdi ve bu onu daha da çok korkuttu.

Gerçek şu ki, Kaguya-sama S3’ün Visual Prison’ınkiyle örtüşen prodüksiyonunun en kötü şöhretli kurbanlarından biri, temelde aynı ekiple. Sonuç olarak bu sezon çok daha az Nishioka içeriği oldu, ancak söz konusu olduğunda hala oldukça komik.

Kaguya, Miyuki’nin ona hizmet etmesini bekliyordu, ancak iki garip yemek uzmanıyla ilgilenmek zorunda kaldı. İkisi de Kaguya’nın hizmetini beğenmedi ve Kaguya’nın kahveyi düzgün bir şekilde sunma konusunda Kaguya’dan daha yetenekli olduğu için Hayasaka ile geçiş yapmasını istediler.

Kaguya tedirgindi ve çayını denemelerini istedi, bu da ikisini de etkiledi. Hatta içlerinden biri sevgilisine çay yaptığını bağırmaya başladı ve bu onu çok panikledi. Kaguya sonunda Miyuki’ye çay ikram etti ve bu onun gününü güzelleştirdi. Daha fazla garip insanla karşılaşmamak istiyordu ama Miyuki’nin babasının ona doğru geldiğini görünce donakaldı.


Kaguya-Sama: Aşk Savaştır 3. Sezon 9. Bölüm – “Ishigami’nin Kültür Festivali”

Ishigami ve Maki’nin ileri geri dostane şakaları hala favorim Bir bakladaki iki bezelye bunlar neden acı çekmeli

Bir önceki bölümde görüldüğü gibi, Kaguya ve Miyuki’nin yanı sıra Ishigami, aşkını Koyasu Tsubame’ye de duygularını itiraf etmek istemiştir. Ishigami, Koyasu’dan Hoshin Kültür Festivali için randevusu olmasını isteme düşüncesiyle hüsrana uğradı. Maki Shijo bir anda yanına geldi ve bu durum için ona yardım etmek istedi.

Ancak Maki, Tsubasa ve Kashiwagi’nin ilişkisini hala aşamamıştı ve konuşmasında, gözleri yaşlı, kasvetli bir yüzle yoldan çıkmaya başladı. Daha sonra Tsubasa ve Kashiwagi de onlara katıldı. Kashiwagi, Ishigami ile arkadaş olmak istedi, ancak ikincisi ondan bazı ürkütücü hisler hissetti.

Kashiwagi’nin bir kişiye çıkma teklif etme tavsiyesi basitti, bu da Maki’yi çılgına çevirdi. Maki, Ishigami’nin fikir hakkında tam olarak nasıl hissettiğini aktardı, bu da Tsubasa hakkında düşünmekten nasıl geçtiğini. Ishigami’ye Koyasu’yu Korku Evi için kolayca teklif edebileceği bir plan verdi.

Maki, Ishigami’ye eğer biriyle çıkamazsa onunla gideceğine dair söz bile verdi. Cesaretini topladıktan sonra, Ishigami sonunda Koyasu’dan Korku Evi’ne gitmesini ister ve Koyasu bunu memnuniyetle kabul eder.


Sorumluluk Reddi: Bu makaledeki tüm harici medya kendi sahiplerinin mülkiyetindedir ve Sportskeeda bunların mülkiyeti üzerinde hak iddia etmemektedir.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/anime/kaguya-sama-love-war-season-3-episode-9-dual-confession-arc-begins?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel