Kadınlar Kriket Dünya Kupası: Sneh Rana, Hindistan’ı Bangladeş’e karşı zafere taşıdı | Kriket Haberleri


Hindistan, yarı final umutlarını sağlam tutan bir zafer elde etmek için Bangladeş’i 119 yenerken, Sneh Rana 10 üzerinden 4-30 aldı; ICC Kadınlar Kriket Dünya Kupası’nın her maçı Sky Sports’ta canlı

Son Güncelleme: 22/03/22 9:51

Sneh Rana, Hindistan'ın Bangladeş'e karşı zafer kazanmasına yardım etmek için dört küçük kapı talep etti

Sneh Rana, Hindistan’ın Bangladeş’e karşı zafer kazanmasına yardım etmek için dört küçük kapı talep etti

Sneh Rana’nın dört kalesi, Hindistan’ın 2022 ICC Kadınlar Kriket Dünya Kupası’nda 110 sayılık bir zafer için Bangladeş’i kaçırırken yarı final umutlarını canlı tutmasına yardımcı oldu.

Bangladeş, 35 toptan 32’lik hızlı bir 32 yapan Salma Khatun’un tüm çabalarına rağmen Hamilton’da 119 için bowling oynarken, Spinner Rana 10’dan 4-30’luk rakamlarla bitirdi.

Daha önce Hindistan, Yastika Bhatia’nın yarım yüzyılı geride bırakarak Bangladeş’e 230’luk bir galibiyet hedefi koymuştu, ancak Ritu Moni’nin 37’ye 3’ü – iki topta iki küçük kapı dahil – ilerlemelerini bir şekilde kontrol etti.

Hindistan kaptanı Mithali Raj, kura atışını kazandıktan sonra vuruş yapmayı seçti ve tarafı güçlü bir başlangıç ​​yaptı, Smriti Mandhana puan tablosunu arka arkaya hareket ettirerek ikinci devreyi tamamladı.

Açılış partneri Shafali Verma dokuzuncuda bir daha iyi gitti, uzun vadede sadece altı vuruş olduğu ortaya çıkacak olan Nahida Akter’i vurdu ve sonraki üç sınırda Hindistan’ın 52’de iyi ayarlanmış güç oyununu sona erdirdiğini gördü. kayıp.

Nahida, Mandhana, Fargana Hoque’u 30’a düşmek ve açılış ortaklığını 74’te bitirmek için kare bacakta seçtiğinde Bangladeş için atılım sağladı. Daha sonra, biri göz açıp kapayıncaya kadar üç oldu ve Moni, Verma ve Raj’ın ardışık teslimatlarda muhasebesini yaptı. sonraki.

Bhatia ve Harmanpreet Kaur yeniden inşa işiyle görevlendirildi ve ihtiyatla yola çıktılar, çift, Bangladeş saldırısı sınırları minimumda tutarken grevi döndürmekten memnun oldu.

Raj’ın 16. yüzyıldaki düşüşü ile 30. yüzyılın ortasındaki düşüşü arasında sadece iki kişi geldi; bu büyü aynı zamanda Kaur’un 14 için ayrılışını da içeriyordu. Richa Ghosh (26) Bhatia’ya katıldı ve art arda dört ayakla hızla ayağa kalktı ve koşmaya başladı, ancak kesme vuruşu daha sonra onun düşüşünü getirecekti.

Bhatia yarım asırlık bir hastayı 79-top yetiştirdi, ancak 44. sezonun başında bir sonraki teslimata düştü, ancak Pooja Vastrakar’dan (30 dışarıda değil) ve Rana’dan (23’te 27) faydalı geç kamera hücreleri onları 229-7’ye itti. 50’lerinin sonunda.

Bangladeş’in 230 arayışı yavaş yavaş başladı ve oyunun sona ermesinden önce hızlı bir çift darbe umutlarını boşa çıkardı. Sharmin Akhter, Fargana tam bir Vastrakar teslimatı tarafından gol atmadan önde tuzağa düşmeden önce Gayakwad’dan gümbür gümbür gümbür gümbür bir kalkış yapmaya çalışırken kayarken yakalandı.

Bangladeş, turnuvadaki şu ana kadarki en düşük puan olan 10’u geride bırakarak 19-2’ydi ve tırmanmaları gereken dağ, kaptan Nigar koşu oranını artırmaya çalışırken daha da dikleşti.

Murshida, iki kez düştü, Kaur tarafından Yadav’dan 19 sayı akıllıca alındığında şansının tükendiğini gördü ve başarılı bir inceleme topun Rumana Ahmed’in eldivenini kısa bacakla Bhatia’ya giderken Rana’ya teslim ettiğini gösterdiğinde 35-5 oldu. cimri açılış büyüsünün ikinci kapısı.

Salma, Bangladeş için bir ışık parıltısı sağladı ve Jhulan Goswami’yi geride bırakmadan önce kendi tarafının kaderini mühürlemeden önce 32’sinde dört sınırı vurdu.

Hem Vastrakar hem de Rana’nın turnuvanın küçük kapıcılar listesinin en üstünde yer alması için hala zaman vardı, Hindistan’ın Bangladeş’i elemenin eşiğinde bırakmak için ikna edici bir zafer elde etmesiyle her bowling oyuncusu 10. kafa derisini iddia etti.

Sıradaki ne?

ICC Kadınlar Kriket Dünya Kupası’nın her maçı canlı yayında Gökyüzü sporları.

Bangladeş yenilmez yüz Avustralya Perşembe akşamı (10pm GMT) iken Hindistan‘in bir sonraki maçı Pazar günü (GMT 2:00 GMT) ile Güney Afrika.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12572483/womens-cricket-world-cup-sneh-rana-spins-india-to-victory-over-bangladesh

SMM Panel PDF Kitap indir