Kadınlar Fransa ile karşı karşıya gelirken erkekler Birleşik Milletler ile karşı karşıya gelirken İngiltere uluslararası tartışma konuları | Rugby Ligi Haberleri


İngiltere teknik direktörleri Shaun Wane ve Craig Richards, Cumartesi günü Warrington'daki uluslararası çift başlıkta kazanmayı hedefliyor

İngiltere teknik direktörleri Shaun Wane ve Craig Richards, Cumartesi günü Warrington’daki uluslararası çift başlıkta kazanmayı hedefliyor

İngiltere kadın ve erkek takımları Cumartesi günkü uluslararası çifte şampiyonluk için sahneye çıkarken konuşulanlara ve takım haberlerine Sky Sports’tan canlı olarak bakıyoruz…

İngiltere Kadınlar – Fransa (3.15pm, Sky Sports’ta canlı)

Rugby Ligi Dünya Kupası ufukta çok uzakta değil, ancak İngiltere Kadın baş antrenörü Craig Richards’ın turnuva için kadrosunu belirlemesi gereken nokta öncesinde hala düşünecek çok şeyi var.

Richards hala yeni oyunculara bir fırsat veriyor, Keara Bennett, Courtney Winfield-Hill ve Zoe Hornby’den oluşan kapaksız üçlü, geri çağrılan Leeds Rhinos kulüp arkadaşları Caitlin Beevers ile Fransa ile yüzleşmek için çekişiyor.

Kadınlar Fransa ile karşı karşıya gelirken erkekler Birleşik Milletler ile karşı karşıya gelirken İngiltere uluslararası tartışma konuları | Rugby Ligi HaberleriKadınlar Fransa ile karşı karşıya gelirken erkekler Birleşik Milletler ile karşı karşıya gelirken İngiltere uluslararası tartışma konuları | Rugby Ligi Haberleri

İngiltere Kadınlar vs Fransa Kadınlar

18 Haziran 2022, 15:00

canlı

İngiltere kaptanı Emily Rudge, oyuncular Ekim ve Kasım aylarında kendi topraklarında Dünya Kupası’nın bir parçası olmak için yarışırken kadroda yaratılan rekabetten heyecan duyuyor ve oyuncuların kalitesinin son yıllarda nasıl arttığından etkileniyor.

Rudge, Sky Sports’a verdiği demeçte, “Kadınlar maçındaki derinlik, şimdiye kadar hissettiğimden daha fazla, daha önce size kimin Dünya Kupası’ndan altı ay önce başlayacağını söyleyebildiğim noktaya kadar” dedi.

“Şimdi, Fransa maçına, Dünya Kupası maçlarına kimin başlayacağını bile söyleyemem, hepsi o sırada kimin formda olduğuna bağlı.

“Bu pozisyonlar için savaşan çok sayıda oyuncu var ve bu onu antrenmanda gerçekten heyecan verici ve rekabetçi kılıyor, ki bu harika.”

İngiltere ve Fransa, geçen Ekim ayında Perpignan’da başka bir çift kafa maçında karşılaştılar ve ziyaretçiler 40-4’lük galibiyet aldı ve ikinci sıradaki Rudge iki denemeyle onlara öncülük etti.

İngiltere kaptanı Emily Rudge, Kasım ayındaki yarışma öncesinde Dünya Kupası'nın ön izlemesini yapıyor.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

İngiltere kaptanı Emily Rudge, Kasım ayındaki yarışma öncesinde Dünya Kupası’nın ön izlemesini yapıyor.

İngiltere kaptanı Emily Rudge, Kasım ayındaki yarışma öncesinde Dünya Kupası’nın ön izlemesini yapıyor.

Skor tablosu belki de Fransızların o gün ne kadar bir test sağladığını göstermedi ve Rudge, Cumartesi günkü Warrington’daki karşılaşmanın benzer yoğunlukta olmasını bekliyor.

Rudge, “Geçen yıl Fransa ile oynadığımızda, onların gerçekten fiziksel, baskın bir taraf olduklarını gördük ve bu gerçekten başarılı olduğumuz bir şey.” Dedi.

“Kesinlikle bundan daha fazlasını bekliyorum ve eminim bizimle son oynadıkları maçtan sonra iyi bir şansları olduğunu düşünerek uğultu yapacaklar. Bu iyi bir oyun için hazırlanmalı ve umarım başarılı olur.” gerçekten rekabetçi.”

İngiltere (den): Dannielle Anderson, Caitlin Beevers, Keara Bennett, Leah Burke, Caroline Collie, Jodie Cunningham, Hollie Dodd, Grace Field, Fran Goldthorp, Amy Hardcastle, Zoe Harris, Zoe Hornby, Shona Hoyle, Tara Jones, Bethan Oates, Georgia Roche, Emily Rudge (kaptan), Tara Stanley, Beth Stott, Paige Travis, Vicky Whitfield, Georgia Wilson, Courtney Winfield-Hill, Olivia Wood.

İngiltere'nin geçen yılki uluslararası çift başlıkta Galler'i yenmesinden öne çıkanlar.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

İngiltere’nin geçen yılki uluslararası çift başlıkta Galler’i yenmesinden öne çıkanlar.

İngiltere’nin geçen yılki uluslararası çift başlıkta Galler’i yenmesinden öne çıkanlar.

Fransa (den): Elisa Akpa, Gaelle Alvernhe, Jeanne Bernard, Leila Bessahli, Laureane Biville, Mailys Borak, Margot Canal, Elisa Ciria, Anais Fourcroy, Cyndia Mansard, Sarah Menaa, Perrine Monsarrat, Elodie Pacull, Fanny Ramos, Dorine Samarra, Manon Song Samarra, Cristina Puche, Alice Varela.

İngiltere vs Combined Nations All Stars (17.45, Sky Sports’ta canlı)

İngiltere’nin adamlarının Newcastle’daki St James’ Park’ta Samoa’ya karşı Rugby Ligi Dünya Kupası’nı açmasına ve baş antrenör Shaun Wane’in ev sahiplerinin onlara karşı kapsamlı bir inceleme yapacaklarını bilmesine dört aydan az bir süre kaldı.

O zamana kadar takımını maç aksiyonunda görmek için sınırlı fırsatlara sahip olan Wane, oynadıkları oyunların Test maçı yoğunluğuna mümkün olduğunca yakın olmasının ne kadar hayati olduğu konusunda net ve Birleşik Milletler ile çatışmanın tam da bu olmasını bekliyor.

Gerçekten de, geçen yıl All Stars’a 26-24 mağlup olduysa – Betfred Süper Ligi’ndeki İngiliz olmayan oyuncuların yanı sıra Wane’in düşüncelerine girmeye çalışan Daryl Clark ve Kruise Leaming gibi oyunculardan – O zamana kadar İngiltere baş antrenörü 2021 kaybını telafi etmeye çalışırken dileğine kavuşacak.

Canlı Uluslararası Rugby Ligi

18 Haziran 2022, 17:30

canlı

Wane, “Geçen yıl GPS istatistiklerine baktım ve Test seviyesi gibiydi” dedi. “Çok agresifti ve bence bu da aynı olacak.

“Maçtan sonra kaybetmekle ilgili olarak oynadım, ama yine de o oyunu kaybetmek beni mahvetti ve düzeltmek istiyorum.

“Bu maçı kazanmak istiyorum ama gerçek, yoğun bir mücadele istiyorum ve bizim için oynamayacak oyuncularımızdan bazılarının onlar için oynaması onu gerçekten iyi bir yarışma haline getirecek.”

Aynı zamanda İskoçya’yı temsil etmeye hak kazanan Clark ve Eswatini doğumlu Leeming ile birlikte, All Stars, Warrington’da bir kez daha göz kamaştırmayı amaçlayan bir dizi Avustralyalı, Yeni Zelandalı ve Pasifik Adalı var, koçları ise rugby liginde harika biri. Ellery Hanley.

Teknik direktör Shaun Wane, Ekim ayında yapılacak yarışma öncesinde İngiltere'nin Dünya Kupası şansını tartışıyor.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Teknik direktör Shaun Wane, Ekim ayında yapılacak yarışma öncesinde İngiltere’nin Dünya Kupası şansını tartışıyor.

Teknik direktör Shaun Wane, Ekim ayında yapılacak yarışma öncesinde İngiltere’nin Dünya Kupası şansını tartışıyor.

Birleşik Milletler takımı kavramı, 1904’te bir Diğer Milliyetler takımının İngiltere ile Wigan’da karşı karşıya geldiği sporun ilk uluslararası maçına kadar uzanırken, Hanley 1988’de Büyük Britanya için Dünyanın Geri Kalanı XIII’e karşı oynama deneyimine sahiptir.

Bu kıyıların dışında dünyanın en iyi oyuncularından oluşan bir takıma karşı oynama anıları, Hanley için hâlâ çok hoş ve All Stars’ın da bu konsepti tamamen benimsediğinden şüphe yok.

Hanley, “Harikaydı,” dedi. “Çok iyi dersler aldık ve bireysel bir oyuncu olarak çok şey öğrendim, 80 dakika boyunca omuz omuza verdiğim ve birlikte oynayabildiğim çok sayıda harika oyuncuyla oynadığım için çok minnettarım.

“Birleşik Milletler’in İngiltere’ye karşı oynaması fikrinin ve konseptinin hala harika olduğu gerçeğinin arkasındayım. Geçen sezondan bile, Birleşik Milletler tarafına karşı oynadıkları rekabet gücünü görebiliyordunuz ve bu onların ne açısından standardı belirlediğini gösteriyordu. oyuncular bekliyor.

İngiltere ve Birleşik Milletler All Stars arasında geçen yılki karşılaşmadan öne çıkanlar.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

İngiltere ve Birleşik Milletler All Stars arasında geçen yılki karşılaşmadan öne çıkanlar.

İngiltere ve Birleşik Milletler All Stars arasında geçen yılki karşılaşmadan öne çıkanlar.

“Size şunu söyleyebilirim: İngiltere bu kayıptan zarar görüyor ve bu hafta iş çok daha zor olacak.”

İngiltere: Sam Tomkins (kaptan); Tommy Makinson, Kallum Watkins, Jake Wardle, Ryan Hall; Jack Welsby, George Williams; Alex Walmsley, Michael McIlorum, Mike Cooper, Liam Farrell, Mike McMeeken, John Bateman.

Değişim: Paul McShane, Joe Batchelor, Matty Lees, Mikolaj Oledzki.

Birleşik Milletler All Stars: Peter Mata’utia; Ken Sio, Rhyse Martin, Shaun Kenny-Dowall (kaptan), Mahe Fonua; Jacob Miller, Brodie Croft; Ligi Sao, Daryl Clark, Zane Tetevano, Kenny Edwards, Kelepi Tanginoa, Matt Prior.

Değişim: Kruise Leeming, Joe Lovodua, Chris Satae, David Fifita.
Kaynak : https://www.skysports.com/rugby-league/news/12040/12635090/england-international-talking-points-as-women-face-france-and-men-take-on-combined-nations

Yorum yapın

SMM Panel