Kadın yıldız, WWE hayranının Roman Reigns girişini “korkunç” olarak nitelendirdi


Bir WWE hayranı – ringsideED – Roman Reigns’in tema şarkısına giriş yapan bir videoyu tweetledi. Haraç, çok uzun zaman önce Lacey Evans’ın bile dikkatini çekti.

Reigns ve Evans şu anda SmackDown’da topuk karakterlerini canlandırırken, Evans, The Tribal Chief’ten daha yakın zamanda onun karanlık tarafına döndü. Hikaye nedeniyle Twitter’da kayfabe’yi korudu ve söz konusu hayran, sonuç olarak ondan karakter içi bir yanıt aldı.

Beş saniyelik videoya ve Evans’ın buna tepkisine aşağıdan göz atın:

Lacey Evans, elbette, WWE televizyonunda topuk oynamaya yabancı değil. Mükemmel bir çöpçatan olan biri için, yukarıdaki tweet, ilerlemesinden ne bekleyebileceğinin bir göstergesidir.

Bebek suratlı SmackDown Kadınlar Şampiyonu Liv Morgan ile Evans bir noktada ilgi çekici bir meydan okuyucu olabilir. Ama şimdilik Morgan’ın eli Natalya ve Ronda Rousey ile dolu.

Bu arada Reigns, SummerSlam’de Undisputed WWE Evrensel Şampiyonasını savunmaya hazırlanıyor. Premium canlı etkinlikte Last Man Standing maçında Brock Lesnar ile karşılaşacak.


Roman Reigns’in başka bir viral Bloodline giriş videosuna tepkisi

Reigns ve Bloodline ekibi şu anda WWE’deki en önemli girişlerden birine sahip. Bu yüzden hayranların sık sık ringe yürüyüşlerini taklit etmeleri şaşırtıcı değil.

TikTok yıldızı Ebukadikeh’in Tribal Chief’in girişini taklit etmesi bu yılın başlarında Reigns, Paul Heyman ve Jimmy & Jey Uso’dan tepkiler aldığı için viral oldu.

WWE, Ebukadikeh’in klibine yanıt veren The Bloodline’ın bir videosunu paylaştı. Heyman, grubun taklit edildiklerini düşünerek dava açmasını önerdi. Ancak aşağıda görebileceğiniz gibi, Roman Reigns kimliğe bürünme taraftarıydı:

Reigns, “Beğendim. Beni kabul ettiler” dedi. [0:19-0:22]

Ebukadikeh, diğer WWE Superstar’larının girişlerinin de kendi versiyonunu yarattı. Money in the Bank’tan önce bu videolardan biri Ronda Rousey’nin dikkatini çekti ve tepkisini buradan kontrol edebilirsiniz.


Güncel bir AEW yıldızı, geçen ay WWE TV’de görünmesine nasıl izin verildiğini tam burada açıklıyor.

canlı anketCANLI ANKET

S. Roman Reigns, günümüzün WWE ürününde en iyi girişe sahip mi?

Şimdiye kadar 42 oy

Arjun tarafından düzenlendi

tepki-emoji

Yorumlar