K Orman 0 – 1 LiverpoolLiverpool, City Ground’da 1-0 galibiyetle Manchester City’ye karşı FA Cup yarı finali kurarken, Diogo Jota Nottingham Forest’ın inatçı direncini kırmak için geç vurdu.

Şampiyona terfisini kovalayanlar, Jota’nın 78. dakikadaki galibi olana kadar tartışmasız oyundan daha iyi keyif aldılar ve birkaç dakika önce Philip Zinckernagel sekiz yarddan hedefi ıskaladığı için altın bir şansı kaçırdılar.

Forest, büyük ölçüde Premier Lig şampiyonluğu umutlu Liverpool’u 90 dakikadan fazla tükenmiş bir kalabalığın önünde silah mesafesinde tuttu, Roberto Firmino’nun Ethan Horvath tarafından iyi kurtarılan cılız çabası, nihai kazananlarından önce tek gerçek not şansı.

Bu, Kostas Tsimikas’ın iyi çalışmasının, Liverpool’un dörtlü umudunu canlı tutan ve Wembley’de şampiyonluk rakipleri Man City’ye karşı lezzetli bir yarı final ayarlayan VAR tarafından onaylanan Jota’nın uzak finişini artırmasından sonra geldi. Premier Lig’de kafa kafaya, canlı yayında Gökyüzü sporları.

Takip etmek için daha fazlası…

Sıradaki ne?

Her iki taraf da uluslararası mola nedeniyle iki hafta dinlenme ile karşı karşıya ve Forest, 2 Nisan Cumartesi günü Blackpool ile karşılaşacakları canlı yayında promosyon baskılarına geri dönüyor. Gökyüzü Sporları Futbol 12:00’den itibaren; start 12.30’da.

Aynı zamanda Liverpool, 5 Nisan’da Şampiyonlar Ligi çeyrek finallerinin ilk ayağında Benfica’ya gitmeden önce Anfield’da Watford ile karşı karşıya geldiklerinde Premier Lig tablosunda Man City’yi bir adım öteye taşımaya çalışacak; başlangıç ​​saat 20.00’de.
Kaynak : https://www.skysports.com/football/nottingham-forest-vs-liverpool/report/463152

Yorum yapın