Juventus taraftarı, Aaron Ramsey’i sözleşme feshi imzalaması için komik bir şekilde kandırıyor, video viral oluyor


Bir Juventus taraftarı, yıldız orta saha oyuncusu Aaron Ramsey’i sözleşme feshi imzalaması için kandırdı.

Videoda, Galli orta saha oyuncusu kendisini bekleyen taraftarlara birkaç imza imzalarken görüldü. Ancak imzasını attığı bir kağıdın üzerine “sözleşme feshi” yazıyordu.

Bununla ilgili bir video aşağıda görülebilir:

Ramsey’in 2019 yazında Arsenal’den ücretsiz transferinden bu yana Juventus’ta kötü bir zaman geçirdiği bir sır değil. 31 yaşındaki orta saha oyuncusu, 2021’in ikinci yarısı için İskoç tarafı Rangers’a kiralık olarak gönderildi. 22 sezon.

Ancak Glasgow’da da zor zamanlar geçirdi. Ramsey en önemlisi, Eintracht Frankfurt’a karşı UEFA Avrupa Ligi final yenilgisi sırasında penaltı atışlarında kaçırdı.

Galli, 2019’da Juventus’a taşındığından beri sakatlıklarla boğuşuyor. İtalya’daki üç sezonunda Yaşlı Kadın formasıyla sadece 70 kez forma giyebildi.


Aaron Ramsey, Juventus’ta gagalama düzeninin daha altına düşebilir

Ramsey şu anda Rangers’taki kiralık büyüsünün sona ermesinin ardından Torino’ya geri döndü. Ancak orta saha oyuncusu gelecek sezon çok az maç kazanabilir veya hiç oyun alamaz.

Juventus, bu hafta başlarında Paul Pogba’nın ücretsiz transfer sözleşmesini tamamladı. 29 yaşındaki orta saha oyuncusu, 2016’da Manchester United’a katılmak için bıraktığı takıma yeniden imza attı.

Pogba’nın Allianz Stadyumu’na gelişi, Ramsey’in teknik direktör Massimiliano Allegri yönetimindeki gagalama emrini daha da düşürdüğünü görecek.

2022-23 sezonunda normal maç süresini garantilemek istiyorsa, Ramsey muhtemelen Torino’dan ayrılmak zorunda kalacak. Ancak orta saha oyuncusunun kulüpteki mevcut sözleşmesinin bitmesine bir yıl daha var. Göre TalkSPORTo yaz aylarında bir talip bulmasını zorlaştıracak olan haftada 400.000 sterline yakın kazanıyor.

Birkaç kulüp bu yaz Ramsey’i imzalamakla ilgileniyor. Bahsedilen kaynağa göre, çocukluk kulübü Cardiff City onlardan biri. Şu anda İtalyan ikon Andrea Pirlo tarafından yönetilen Türk tarafı Fatih Karagümrük’ün de ilgilendiği söyleniyor.

Ramsey ayrıca, bu yıl daha sonra gerçekleşecek FIFA Dünya Kupası ile düzenli dakikalar isteyecek. Galler, 1958’den bu yana ilk kez gösteri etkinliğine katılmaya hak kazandı. Ramsey, kilit oyuncularından biri olmaya devam ediyor ve Katar’da zinde ve ateş etmesine ihtiyaçları olacak.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-watch-juventus-fan-hilariously-tricks-aaron-ramsey-signing-contract-termination-video-goes-viral?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir