Justin Bieber konser tarihi ve daha fazla detay


Önümüzdeki ay, Free Fire’ın yayınlanmasının 5. Yıldönümü olacak ve oyuncuların eğlenmesi için önemli miktarda yeni içerik sıralanacak. Ağustos yaklaşırken, geliştiriciler Justin Bieber ile işbirliklerine ilişkin tüm hayran kitlesini heyecanlandıran büyük bir duyuru yaptı.

Açıklanan bilgilere göre, popstar yakında battle royale başlığında özel bir şarkı yayınlayacak. Ayrıca ilk oyun içi konsere de ev sahipliği yapacak.

Not: Oyun Hindistan’da yasaklanmıştır ve ülkedeki kullanıcılar oyunu kendi cihazlarında oynamamalıdır. Bunun yerine, oynayabilirler FF MAKS yasaklı uygulamalar listesinde olmadığı için.


Justin Bieber konser tarihi ve Free Fire 5. yıl dönümü etkinliğinin daha fazla detayı

Konserin tarihi belli oldu (Image via Sportskeeda)
Konserin tarihi belli oldu (Image via Sportskeeda)

Justin Bieber’ın oyun içi konserinin tarihi 27 Ağustos olarak belirlendi ve bu aynı zamanda özel parçanın başlangıcı olarak da hizmet verecek. Geliştiriciler, oyunun web sitesinde aşağıdakilerden bahsetti:

“Oyuncular kendilerini etkileşimli bir düzene sokmayı, özel ifadelere katılmayı, mini oyunlara katılmayı ve hatta sahnede Justin Bieber’ın avatarıyla potansiyel olarak performans göstermeyi dört gözle bekleyebilirler.”

Sonuç olarak, hayranlar, battle royale başlığında yer alan etkileşimli bir kurulumun yanı sıra yeni ifadelerin dahil edilmesini bekleyebilirler. Garena, muhtemelen önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntı açıklayacak ve bireyler, güncel kalmak için sosyal hesaplarında Free Fire’ı takip edebilir.


5. yıl dönümü tarihi

Oyunun 5. yıldönümü etkinlikleri Ağustos ortasında başlayabilir (Görüntü Garena üzerinden)
Oyunun 5. yıldönümü etkinlikleri Ağustos ortasında başlayabilir (Görüntü Garena üzerinden)

Söz konusu konser tarihi, 5. yıl dönümü etkinliğinin en yoğun günü olarak hizmet verecek. Sonuç olarak, 27 Ağustos genel kutlamaların ana günü olacak.

Zirve gününün bilinmesiyle, 5. yıl dönümü kutlamalarının 1-2 hafta önce başlayacağını tahmin etmek mantıklı. Bu nedenle, öngörülen tarihler Ağustos ortası, 15 ile 20 arasında.


Free Fire J Biebs

youtube kapağı

Justin Bieber’ın avatarı J Biebs de oyuna girerek çeşitli oyun içi karakterlere katılacak. Oyunculara zaten onun hakkında bilgi verildi ve Free Fire’ın web sitesindeki resmi ‘Karakter’ sayfasına göre, “Silent Sentinel” yeteneğine sahip olacak.

Bu benzersiz beceri, belirli bir yarıçap içindeki oyuncuların ve müttefiklerin EP kullanarak hasarı engellemesine olanak tanır. Yetenek yarıçapı içindeki takım arkadaşlarından düşülen EP miktarı, kullanıcıların EP’sine eklenecektir.


Kaynak : https://www.sportskeeda.com/free-fire/news-free-fire-5th-anniversary-event-justin-bieber-concert-date-details?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir