Jussie Smollett, Amber Heard ile karşılaştırıldı, çünkü tutuklamadan sonraki ilk röportaj ateş altında kaldı


Aktör Jussie Smollett kısa süre önce Sway Calloway’in SiriusXM şovunda yer aldı. Sabah Sallanmak kendisine ırkçı ve LGBTQ+ karşıtı bir saldırı düzenlediği iddiasıyla Mart ayında hapis cezasına çarptırıldığından bu yana ilk röportajını verecek.

Röportajın yayınlanmasından kısa bir süre sonra, sosyal medya kullanıcıları, Smollett’in eylemlerini Amber Heard’ın eylemleriyle karşılaştırarak, öncekiler arasında benzerlikler çizdi. Sabah Sallanmak görünümü ve Heard’in son röportajı Bugün gösteri sunucusu Savannah Guthrie.

Jussie Smollett ve Amber Heard birbirine çok benziyor. Komik bile değil.

Smollett’in röportajı sırasında, hikayesinin “halka sunulması” nedeniyle insanların durumu tarafından ihanete uğradığını hissettiğine inandığını söyledi. Oyuncu ayrıca kendisini daha iyi tanıdıklarını umduğunu da belirtti:

“Gerçekten insanların ‘Onun böyle şeyler yapmasına imkan yok’ diyeceklerini düşündüm. Ben sadece ‘Hepiniz beni tanıyorsunuz’ gibiyim.

Oyuncu, hukuk mücadelesi sırasında kendisine ulaşmayan yakın arkadaşlarını da seslendirdi:

“Bazı insanları söyledikleri şeylerden, yaptıkları şeylerden, tepki verme şekillerinden sorumlu tutuyorum. Çünkü o insanların yarısının… telefonu açması ve beni araması gerekirdi, çünkü onlarda numaram vardı, biliyorsun ama yoktu.”

youtube kapağı

Eski imparatorluk Star daha sonra kendisine yöneltilen suçlamaları reddederek suçsuzluğunu iddia etmeye devam etti:

“Bunu yapsaydım, boktan bir parça olurdum. Ve bunun gerçekten sorgulanabilir olduğunu düşünmüyorum. Böyle bir şey yapsaydım, 400 yılı aşkın bir süredir bu ülkedeki Siyah Amerikalıların acısına yumruğumu sıktığım anlamına gelirdi… ”

Jussie Smollett ayrıca, iddia edilen olay sırasında zaten “yükseliyor” olduğu için popülaritesini ve kariyerini ilerletmek için saldırıyı “gerekmediğini” söyledi.


Jussie Smollett ve Amber Heard arasındaki karşılaştırmaya bir bakış

Netizenler, Jussie Smollett ve Amber Heard'ın
Netizenler, Jussie Smollett ve Amber Heard’ın eylemlerinin “benzer” olduğunu belirtti (Image via Getty Images)

Jussie Smollett, Sway Calloway ile bire bir röportaj için otururken, birçok kişi onun hareketini Amber Heard’ın Savannah Guthrie ile televizyonda yayınlanan son röportajına benzetti. Her iki röportajda da oyuncular kendi hukuk mücadelelerinde suçlu bulunduktan sonra masumiyetlerini kanıtlamaya çalıştılar.

Smollett, ırkçı ve LGBTQ+ karşıtı bir saldırının kurbanı olduğu konusunda polise yalan söylemekle suçlandı. Daha sonra suçlu bulundu ve sahte bir polis raporu doldurmak için uygunsuz davranışta bulunmakla suçlandı.

Oyuncu Mart ayında 150 gün hapis cezasına çarptırıldı, ancak temyize gidene kadar Cook County Hapishanesinden 150.000 $ bireysel tahvil ile serbest bırakıldı.

Bu arada, Amber Heard, aktöre karşı açılan hakaret davasını kaybettikten sonra eski kocası Johnny Depp’e karşı asılsız taciz iddialarında bulunmakla suçlandı. Mahkeme, Heard’ın, Depp’in aile içi şiddetten kurtulduğunu iddia ettiği 2018 The Washington Post makalesiyle Depp’i karalamaya çalıştığına karar verdi. Oyuncu, Depp’e yaklaşık 8 milyon dolar tazminat ödemek zorunda.

Kararların kendi lehlerine olmamasıyla ilgili yasal savaşlarının sona ermesinin ardından, hem Heard hem de Smollett, masumiyetlerini iddia etmek için röportajlarda göründüler. Heard, ifadesinin ve Depp’e yönelik suçlamalarının hâlâ arkasında olduğunu söylerken, Smollett bir nefret suçu işlemediğini ileri sürdü.

youtube kapağı

YouTuber Nate Avukat Jussie Smollett’in suçlu bulunmasına rağmen masumiyetini kanıtlamak için “Amber Heard modelini” takip ettiğini belirtti. Bu arada, YouTube sunucusu Eric Hunley şunları söyledi:

“Tam Jussie Smollett’i unutmaya başladığımızda ve Amber Heard’ın devam etmesini istediğimizde, o geri döndü!”

Birkaç sosyal medya kullanıcısı da Heard ve Smollett arasındaki karşılaştırmaya tepki vermek için Twitter’a gitti.

Aaand.. Jussie Smollett, Amber Heard’ın kitabından bir sayfa alıyor, dağınıklığının “masum” olduğunu iddia ediyor.Bunu teşvik etmek için harika bir iş @NBCNewsMSM. Sırada OJ ve Weinstein ile röportaj yapar mıydınız? PS : Amber Heard ve Jussie Smollet’i eşanlamlı olarak kullanıyorum.#AmberIsALiar #AmberHeardIsAnAbuser

Amber Heard, Jussie Smollett’ten daha kötü ama ikisi de korkunç, hak sahibi, şımarık veletler

Amber Heard ve Jussie Smollett bir psikiyatri koğuşunda hücre arkadaşı olmalıdır. Her ikisi de etkili hareketler kullanarak suç eylemleri düzenledi (#MAGA & #Ben de) şöhret ve daha fazla oyunculuk kariyeri için. Ve ikisi de ASLA herhangi bir yanlış yapmayı kabul etmeden son nefeslerine kadar maskaralığa devam edecekler.

bu @RealSway röportaj #JussieSmollett çok gıcık. Oturup şehit gibi davranmasını dinlemek zor. Sway de onu hiç geri itmiyor…. Medyamızın istismarcıları ve yalancıları desteklemesinin ne anlamı var?? *öksürük* Amber Heard. *öksürük* Jussie Smollett…

Jussie Smollett ve Amber Heard, hayal kurmanın yarış çizgilerini aştığını ve aptal herkesi etkileyebileceğini kanıtlıyor. Düz Aptal. Her ikisi de, halkın %99,999999999’unu, kustukları yalanların gerçek olduğuna ikna edemediklerine inanamıyorlar (kendi versiyonlarında).

Jussie Smollett davası büyük miktarda ırkçı retoriği karıştırdı. Yine de yalancıdır. Irkından dolayı ona pas verilmedi. Aynı şey Amber Heard için de geçerli. Kadın düşmanları tarafından saldırıya uğraması onu masum yapmaz. #AmberIsALiar


İnternette karşılaştırmalar yağmaya devam ederken, Amber Heard’ın avukatı Elaine Bredehoft’un aktrisin Johnny Depp’in karalama kararına itiraz etmek için “mükemmel gerekçeleri” olduğunu ve hukuk ekibinin zaten bunu yapmayı planladığını söylediği belirtilmelidir.

Bu arada, Jussie Smollett ilk yönetmenlik denemesinin tanıtımını yapmakla meşguldü. B-Boy Blues, “aşkın karmaşıklığı” hakkında bir LGBTQ filmi. Filmin BET+’da yayınlandığı ve James Earl Hardy’nin aynı adlı romanının bir uyarlaması olduğu bildiriliyor.


Mohini Banerjee tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/so-much-alike-jussie-smollett-compared-amber-heard-former-s-first-interview-arrest-comes-fire?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel