Josh Butler, İngiltere Tekerlekli Sandalye kadrosunda Martin Norris – Manchester’daki Fransa maçı Sky Sports’ta canlı | Rugby Ligi Haberleri


İngiltere’nin 10 kişilik Tekerlekli Sandalye kadrosu, Sky Sports’ta canlı olarak Fransa ile karşılaşacak: Tom Halliwell (ş), Seb Bechara, Josh Butler, Nathan Collins, Joe Coyd, Rob Hawkins, Lewis King, Martin Norris, Adam Rigby, Declan Roberts

Son Güncelleme: 07/06/22 10:23am

Tom Halliwell, İngiltere ile Fransa arasındaki uluslararası karşılaşması için Sky Sports'ta canlı olarak kaptanlık yapacak.

Tom Halliwell, İngiltere ile Fransa arasındaki uluslararası karşılaşması için Sky Sports’ta canlı olarak kaptanlık yapacak.

Leeds Rhinos’tan Josh Butler ve Wigan Warriors’tan Martin Norris, Manchester’da Fransa’ya karşı sezon ortası uluslararası maçı için 10 kişilik İngiltere Tekerlekli Sandalye kadrosunda dikkate değer isimler. Gökyüzü sporları.

Beş farklı kulüpten oyuncuların yer aldığı maç, 19 Haziran Pazar günü oynanacak ve canlı olarak yayınlanacak. Gökyüzü sporları (2.30pm başlama) – her iki takım da bu sonbaharda Rugby Ligi Dünya Kupası hazırlıklarına devam ederken.

Rugby ligi kahramanı Kevin Sinfield’ın ayak izlerini takip etme umutları başlangıçta görme yeteneğindeki hızlı bozulma nedeniyle hüsrana uğrayan 20 yaşındaki Kippax’lı Butler, sezon başındaki formuyla ilk üst düzey İngiltere çağrısını kazandı. Gergedanlar, geçen sonbaharda Fransa’ya karşı ev sahibi seriyi kaçırdıktan sonra.

Takıma Rhinos takım arkadaşları Nathan Collins ve kaptan Tom Halliwell tarafından katıldı.

2006 yılında ilk Büyük Britanya Tekerlekli Sandalye Rugby Ligi takımının bir üyesi olan ve 2008-2014 yılları arasında takımın kaptanlığını yapan Norris, geçen sonbaharda Fransa’ya karşı oynanan maçlarda yedi yıllık bir aradan sonra kadroya geri çağrılmasının ardından etkiledi. Ona Wigan takım arkadaşları Adam Rigby ve Dec Roberts katılıyor.

Joe Coyd ve Lewis King, geçen kış İngiltere’nin güneyini Betfred Tekerlekli Sandalye Süper Ligi’nde temsil etmek için kurulan London Roosters kulübünü temsil ediyor.

Son iki yılda Halifax Panthers ve İngiltere ile gelişimini sürdüren 2019’da Covid öncesi Yılın Genç Oyuncusu Rob Hawkins yerini koruyor.

Uluslararası müsabakadan altı gün sonra, 25 Haziran’da Betfred Tekerlekli Sandalye Challenge Kupası Finalinde Leeds Rhinos ile karşılaşacak olan Catalans Dragons, annesi İngiliz olan ve tüm uluslararası ragbisini forma giyen Sebastian Bechara aracılığıyla kadroda temsil edilen beşinci kulüp. İngiltere.

İngiltere baş antrenörü Tom Coyd şunları söyledi: “Bu, Challenge Cup Finali hafta sonu Preston’daki UCLAN’daki son eğitim kampımızın ardından zor bir seçimdi, ancak Dünya Kupası yılında böyle olmasını isteriz.

“19 kişilik Performans Kadrosu’ndaki herkes, Dünya Kupası’nın 12 ay ertelenmesinin ardından tüm yıl çok çalıştı ve atlanan oyunculara mesajım, yerlerin hala kapmak için hazır olduğu.

“Fransa ile sezon ortasında bir uluslararası karşılaşmada karşı karşıya gelmek, Dünya Kupası için mükemmel bir hazırlık. Genç bir kadro seçmemiz heyecan verici ve yerel müsabakalarımızın artan yoğunluğu sayesinde her zamankinden daha fazla güce sahibiz.”

Fransa’ya karşı Mid-Season International için İngiltere Tekerlekli sandalye kadrosu

Tom Halliwell (Leeds Rhinos, kaptan)

Seb Bechara (Katalan Ejderhaları)

Josh Butler (Leeds Gergedanları)

Nathan Collins (Leeds Gergedanları)

Joe Coyd (Londra Horozları)

Rob Hawkins (Halifax Panterler)

Lewis King (Londra Horozları)

Martin Norris (Wigan Savaşçıları)

Adam Rigby (Wigan Savaşçıları)

Declan Roberts (Wigan Savaşçıları)
Kaynak : https://www.skysports.com/rugby-league/news/12040/12629264/josh-butler-martin-norris-in-england-wheelchair-squad-vs-france-in-manhester-live-on-sky-sports

Yorum yapın

SMM Panel