Joseph Parker vs Joe Joyce – Organizatör Ben Shalom ağır sıklet karşılaşması için ‘büyük teklif’ yaptı | Boks Haberleri


BOXXER organizatörü Ben Shalom, ağır siklet rakipleri Joseph Parker ve Joe Joyce arasında bir çatışma olabileceğini açıkladı.

Parker kısa süre önce BOXXER ile yeni bir promosyon anlaşması imzaladı ve Shalom, Joyce dövüşünü Sky Sports’ta sahnelemek için bir teklifte bulundu.

“Büyük bir teklifte bulunduk. [Parker] istiyor,” dedi Şalom Gökyüzü Spor Haberleri. “Hala büyük dövüşleri istiyor. Joe Joyce’a büyük bir teklifte bulunduk.”

Joseph Parker (PA Resimleri)
Resim:
Parker, yüksek profilli dövüşler arıyor

Joyce, Frank Warren tarafından terfi ettirildi ve 2 Temmuz’da Christian Hammer’ı kaptı. Shalom, Parker’ı bu yıl içinde daha sonra dövüştürmek istiyor.

Shalom, “Joe’nun Sky platformuna çıkmasını istemeyeceklerini biliyorum ama benim için bu büyük bir kavga. Öyleyse neden profilinizi yükseltmeye, Sky Sports Box Office’te büyük bir kavga etmeye ve yine de geri dönmeyesiniz,” dedi.

“Joseph’in en güzel yanı herkesle dövüşmek istemesi ve ben onu Eylül, Ekim’de büyük bir dövüşte bekliyorum.”

Dillian Whyte ile bir rövanş, Parker’ın hedeflediği bir başka yüksek profilli maç.

Joe Joyce (PA)
Resim:
Joe Joyce önde gelen bir ağır sıklet yarışmacısıdır.

Yeni Zelandalı’nın bir sonraki savaşının dünya çapında etkileri olacak. Parker eski bir şampiyon ve bir dünya şampiyonluğuna daha imza atıyor.

Shalom, “WBO ve WBC ile çok ama çok iyi bir sıralamaya sahip. Bu bir zaman meselesi,” diye ekledi.

“30 yaşında. Şu anda birçok ağır sıkletten çok daha genç ve çok fazla ceza almıyor. Onunla giderek daha iyi oluyor. [trainer] Andy Lee. Şimdi asalına doğru geliyor. Amacı bu. Bir dünya şampiyonluğu daha istiyor.

“Gördüğümüz en genç dünya şampiyonlarından biri ve bunu tekrar yapmak istiyor.”
Kaynak : https://www.skysports.com/boxing/news/12040/12639369/joseph-parker-vs-joe-joyce-8211-promoter-ben-shalom-makes-big-offer-for-heavyweight-clash

Yorum yapın

SMM Panel