Joseph Parker, daha sonra Dillian Whyte veya Joe Joyce’u çağırıyor: ‘Herhangi birini nakavt edebilirim!’ | Boks Haberleri


Eski şampiyon Joseph Parker, bu sonbaharda İngiltere’de mücadele etmeyi umuyor ve İngiliz ağır sıkletleri Dillian Whyte ve Joe Joyce’u çağırıyor.

BOXXER ile yeni bir promosyon anlaşması imzaladıktan sonra bir kez daha ağır bir şampiyonluk kazanmak için üç aşamalı planının bir parçası.

“Yine dünya şampiyonu olabileceğime tüm kalbimle inanıyorum. Çok fazla taraftar olduğunu biliyorum, çok fazla şüpheci olduğunu biliyorum ama umrumda değil. Oraya gitmek ve her şeyi vermek istiyorum. var,” dedi Parker Gökyüzü sporları.

“Orada herhangi bir ağır sıkletle dövüşeceğim, kim olduğu önemli değil. Oradaki en büyük ve en kötü ağır sıkletlerle dövüşmek istiyorum çünkü harika bir kampım olduğunda ve zihinsel olarak odaklandığımda neler yapabileceğimi biliyorum. kavgada.”

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Eski ağır siklet dünya şampiyonu Joseph Parker, bulanıklaşan el hızını yıkıcı güçle karıştırabildiğini gösterdi.

Parker daha önce Whyte ile savaştı ama bu kaybın intikamını alabileceği konusunda kararlı. “Dillian Whyte başka bir harika dövüş, Tyson Fury’ye bir kayıp veriyor ama 2018’de çok iyi bir dövüştük, çok eğlenceli bir dövüş ve çok yakın bir dövüş. onu,” dedi Parker.

“Dillian Whyte birkaç kez nakavt oldu ama bu çenesinin zayıf olduğu anlamına gelmiyor, sadece onunla savaşan adamların doğru zamanda gerçekten iyi yumruklar attıkları, hassas, sert yumruklar attıkları anlamına geliyor.”

Yeni Zelandalı’nın yapmak istediği de bu. “Herhangi birini vurabileceğimi biliyorum, sadece o yumruğu indirmem gerekiyor. Son zamanlarda bunu göstermediğimi biliyorum ama büyük vuruşları yapmaya başlayacağım zaman gelecek” dedi.

Bu kategoriye sert Londralı Joe Joyce’u dahil ediyor. “Birkaç kez sarsıldı ve eğitim kampında her şeyi iyi yaparsam, elimden gelenin en iyisini hazırlayıp her şeyi doğru yapacağımı söyledi. [I can]. Verecek daha çok şey ve gösterecek daha çok şey olduğunu biliyorum. Andy Lee ile daha fazla zamana ihtiyacım var [Parker’s trainer]Bu şeyler üzerinde çalışmak için Birleşik Krallık’ta daha fazla zamana ihtiyacım var” dedi Parker, “İşi Joe Joyce üzerinde yapabilirim.”

Şu anda tartışılmakta olan bir maç. “Bu hala olabilecek bir dövüş, Joe Joyce dövüşü. Ben Shalom’un [Parker’s new promoter] Frank Warren ve ekibi ve Joe Joyce ve ekibi ile görüşüyor, bu yüzden yapabileceğimiz bir mücadele.”

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Ben Shalom, Boxxer’in Joseph Parker ve Sky Sports ile uzun vadeli bir anlaşma imzaladığını doğruladı

Joyce başlı başına çekici bir yarışma ama onu yenmek, Parker’ı Oleksandr Usyk’in sahip olduğu WBO şampiyonluk kemeri için zorunlu hale getirecek.

Parker, Andy Lee ile kampta önde gelen ağır siklet Tyson Fury ile antrenman yapıyor. Ama Whyte, Fury’ye karşı Nisan ayındaki mücadelesinden çekilseydi, Parker kendi başına adım atmaya hazırdı. Tyson onu beklemede tutmuştu.

Parker, “Kamp sırasında bahsettiğinde, hazır ve hazırlıklı kalıyordum” dedi. “Nasıl çalıştığını, nasıl hareket ettiğini görerek. Whyte gelmeseydi dünya şampiyonluğu için savaşma ve iyi para alma fırsatım olacaktı. Hazır kalmak için para alıyordum, bu yüzden bana iki şekilde baktı. “

Parker ayrıca Fury’nin emekliliğinin kısa ömürlü olmasını bekliyor. Parker, “Dünya şampiyonu olduğunuzda, oyununuzun zirvesindeyken, daha fazlasını verebileceğinizi bilerek spordan uzaklaşmak çok zor” dedi.

“Onu boksa, ringe ve savaşa geri döndürmek çok para alacak. Bence emekli olmamalı. Bence kazananla savaşmalı. [Anthony] Yeşu ve [Oleksandr] Usyk ve kim kazanırsa, şu anda dünyanın en iyisi o ve bu yüzden geri dönüp kazananla savaşmalı.”

Joseph Parker
Resim:
Joseph Parker bir kez daha ağır sıklet şampiyonu olmaya kararlı

İkisinden birine karşı nakavtla Fury olacağına inanıyor. “İkisi de harika dövüşçüler, Joshua ve Usyk, Tyson’ın onlar için çok fazla olduğunu görüyorum. Herkes önyargılı olduğumu söyleyecek çünkü Tyson ile antrenman yapıyorum ve çok yakınız. Bir arkadaş olarak geri adım atıp düşünürsem boks, çok fazla, baskı uygulayabiliyor, arka ayak üzerinde savaşabiliyor, çok iyi hareket ediyor” dedi. “Bu adamlardan biriyle dövüşme fırsatı bulursa, bence onları nakavt eder.”

Fury ile olan dostluğuna rağmen kendisi en üst seviyeye geri dönmeye kararlıdır. “Dünya şampiyonu olmak benim bir hedefimdi ve beni bu noktaya getiren herkese teşekkürler, bunu başardım. Ama bu sefer şampiyon olmak istiyorum ve bunu kendim ve kendim için yapıyorum.” aile” dedi. “Tutku ve motivasyonun daha önce sahip olduğumdan çok daha fazla olduğunu hissediyorum.

“Nasıl olacağını tam olarak kestiremiyorum ama iki ya da üç dövüş düşünüyorum ve sonra tekrar yapabilirim.”

Parker, “En iyi dövüşlerde savaşmak için sabırsızlanıyorum, İngiltere’ye geri dönmek için sabırsızlanıyorum” dedi. “Orada gördüğüm en iyi taraftarlar.

“Eylül, Ekim, çok yakında sıraya giren bir şeyimiz var.”
Kaynak : https://www.skysports.com/boxing/news/12040/12634387/joseph-parker-calls-for-dillian-whyte-or-joe-joyce-next-i-can-knock-any-of-them-out

SMM Panel PDF Kitap indir