Jos Buttler’ın kaptanlık görevi yenilgiyle başlarken, İngiltere ilk T20I’de Hindistan tarafından ezildi | Kriket Haberleri


Jos Buttler, ilk T20I’de Hindistan’ı yenmek için 199’un peşinde 148’e düşerken altın ördek için çıktı; 33 toptan 51’i ateşleyen Hardik Pandya, Hindistan için dört kaleyle – Cumartesi günü Sky Sports Cricket’te ikinci T20l’yi canlı izleyin (havada 14:00, ilk top 14:30’da)

Son Güncelleme: 07/07/22 21:46pm

Hindistan ilk T20 enternasyonalinde İngiltere'yi yenerken Hardik Pandya elli sayı attıktan sonra dört kale aldı

Hindistan ilk T20 enternasyonalinde İngiltere’yi yenerken Hardik Pandya elli sayı attıktan sonra dört kale aldı

Jos Buttler’ın İngiltere’nin resmi beyaz top kaptanı olarak görev süresi, The Ageas Bowl’daki ilk T20 enternasyonalinde Hardik Pandya’dan ilham alan Hindistan tarafından yenildiği için birinci top ördeği ve 50 sayılık bir yenilgiyle başladı.

Buttler, İngiltere’nin 6.1’de 33-4’e düştüğü ve Hindistan’ın 198-8’ini geçmeye çalışırken 19.3’te 148’e düştüğü sırada Bhuvneshwar Kumar’dan sallanan bir teslimatla temizlendi.

Hardik Pandya, Hindistan’ın vuruşunda 33 top 51’i İngiltere’de dört kaleyle takip etti ve Dawid Malan (14’te 21), Liam Livingstone (0) ve Jason Roy’u (16’da 4’ü) erken çöküşte çıkardı ve ev sahibi hamle karşısında sendeledi. top.

Jos Buttler, Bhuvneshwar Kumar'dan bir güzel tarafından çarpılırken İngiltere için vuruş sırası korkunç bir başlangıç.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Jos Buttler, Bhuvneshwar Kumar’dan bir güzel tarafından çarpılırken İngiltere için vuruş sırası korkunç bir başlangıç.

Jos Buttler, Bhuvneshwar Kumar’dan bir güzel tarafından çarpılırken İngiltere için vuruş sırası korkunç bir başlangıç.

Moeen Ali (20’de 36) ve Harry Brook (23’te 28), 36 toptan 61 kişilik beşinci küçük kapıyla İngiltere’yi ayağa kaldırdı, ancak daha sonra ikisi de aynı Yuzvendra Chahal’a düştü, Hardik ise Sam’i yakaladığında dördüncü kalesini aldı. Curran (4) küçük kapı görevlisi Dinesh Karthik tarafından geride yakalandı.

Hindistan sahada özensizdi – Karthik en az iki şans kaybetti – ancak bu, Pazar günü Trent Bridge’deki final maçından önce Cumartesi günü Edgbaston’da bir seri zafer elde edebilecek turistlere mal olmadı

Hindistan bu hafta sonu maçlarında Virat Kohli, Rishabh Pant, Jasprt Bumrah, Shreyas Iyer ve Ravindra Jadeja’ya sahip olacak ve bu beşli Edgbaston’da heyecan verici bir Test maçında İngiltere’ye yedi küçük yenilgide oynayarak ilk sırayı aldı.

Takip etmek için daha fazlası…

Sıradaki ne?

Jos Buttler'ın kaptanlık görevi yenilgiyle başlarken, İngiltere ilk T20I'de Hindistan tarafından ezildi | Kriket HaberleriJos Buttler'ın kaptanlık görevi yenilgiyle başlarken, İngiltere ilk T20I'de Hindistan tarafından ezildi | Kriket Haberleri

İngiltere vs Hindistan

9 Temmuz 2022, 14:00

canlı

Jos Buttler'ın kaptanlık görevi yenilgiyle başlarken, İngiltere ilk T20I'de Hindistan tarafından ezildi | Kriket HaberleriJos Buttler'ın kaptanlık görevi yenilgiyle başlarken, İngiltere ilk T20I'de Hindistan tarafından ezildi | Kriket Haberleri

İngiltere vs Hindistan

10 Temmuz 2022, 14:00

canlı

T20 uluslararası serisi, hafta sonu Midlands’daki maçlarla sona eriyor. Taraflar önce Cumartesi günü Edgbaston’da, ardından Pazar günü Trent Bridge’de karşı karşıya gelecek. Her iki maç da 2.30pm’de başlıyor ve Sky Sports Cricket’te her gün 2pm’de birikim başlıyor.

Ardından İngiltere, önümüzdeki hafta The Kia Oval (12 Temmuz Salı), Lord’s (14 Temmuz Perşembe) ve ardından Emirates Old Trafford’da (17 Temmuz Pazar) olmak üzere Hindistan’ı bir günlük üç uluslararası yarışmaya ev sahipliği yapacak. Yine, tüm oyunlar Sky Sports’ta canlı.

Edgbaston’dan İngiltere ve Hindistan arasındaki ikinci T20 uluslararası maçını Cumartesi öğleden sonra Sky Sports Cricket’te canlı izleyin. Kapsama saat 14.30’da ilk top ile 14.30’da başlar.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12647677/england-crushed-by-india-in-first-t20i-as-jos-buttlers-captaincy-tenure-starts-with-defeat

SMM Panel PDF Kitap indir