Jos Buttler, Moeen Ali ve Adil Rashid, England Test yenilemesinin bir parçası olabilir – Brendon McCullum | Kriket Haberleri


Brendon McCullum, Jos Buttler’ın Test kriketinde başarılı olabileceğine inanıyor; Adil Rashid, Moeen Ali ve Liam Livingstone ile İngiltere’nin kırmızı top yenilemesinin bir parçası olmak isteyip istemedikleri hakkında konuşmayı planlıyor – İngiltere – Yeni Zelanda maçını Perşembe gününden itibaren Sky Sports’ta canlı izleyin

Son Güncelleme: 28/05/22 19:10

Moeen Ali (solda) şu anda Test kriketinden emekli, Adil Rashid (sağda) Ocak 2019'dan beri kırmızı top maçı oynamadı

Moeen Ali (solda) şu anda Test kriketinden emekli, Adil Rashid (sağda) Ocak 2019’dan beri kırmızı top maçı oynamadı

New Test koçu Brendon McCullum, Jos Buttler, Moeen Ali ve Adil Rashid’i İngiltere’nin kırmızı top takımına geri getirmeye çalışabileceğini ve Liam Livingstone için de bir yer olabileceğini söyledi.

Wicketkeeper-vurucu Buttler, geçen kış Ashes’ta 15.28 ortalama tutturduktan sonra İngiltere tarafından düşürüldü ve kariyeri boyunca 100 Test vuruşunda sadece iki yüz gol attı.

31 yaşındaki oyuncu bu sezon IPL’yi ateşledi ve Pazar günkü canlı yayında Gujarat Titans’a karşı yapılacak final öncesinde Rajasthan Royals için toplam dört asır ve 824 koşu attı. Gökyüzü sporları.

Jos Buttler, Rajasthan Royals'ı IPL finaline götürmek için 60 toptan 106'lık muhteşem bir sayı attı

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Jos Buttler, Rajasthan Royals’ı IPL finaline götürmek için 60 toptan 106’lık muhteşem bir sayı attı

Jos Buttler, Rajasthan Royals’ı IPL finaline götürmek için 60 toptan 106’lık muhteşem bir sayı attı

Dönen çok yönlü Moeen geçen Eylül ayında Test kriketinden emekli olurken, bacak döndürücü Adil Rashid beyaz top kriketine öncelik verdiği için Ocak 2019’dan bu yana kırmızı top oyunu oynamadı.

Lancashire vurucu Livingstone, İngiltere için 20 uluslararası beyaz top maçında yer aldı, ancak henüz bir Test maçı oynamadı.

Buttler hakkında McCullum şunları söyledi: “Jos, anında baktığınız ve oyunun bir biçiminde nasıl bu kadar baskın olabildiğini ve Test kriketinde birkaç kısacık performans dışında ayaklarını tam olarak bulamadığını düşündüğünüz oyunculardan biri?

“T20’de iyiyseniz, bu becerileri Test kriketine getirememeniz için hiçbir neden yok.

Canlı Hindistan Premier Ligi

29 Mayıs 2022, 15:20

canlı

“Kesinlikle baktığınız ve doğru fırsat verildiğinde tarafı geliştirebilecek çok fazla yetenek olduğunu düşündüğünüz adamlar var. Bu sadece bunu nasıl yapacaklarını belirlemeye çalışmak meselesi.

“Eminim eğer Mo [Moeen Ali] yapmayı istedi [play Test cricket] ve onu tekrar yan tarafa çevirmek için avluları koymaya hazırdı, sonra meydan okurdu, şüphesiz.

“Livingstone, Moeen, Rashid. Bütün bu adamlar daha önce uluslararası kriket oynadılar, oyunun diğer biçimlerinde başarılı oldular ve geçiş yapabileceklerini düşünürdünüz, ama göreceğiz.

Jos Buttler, Moeen Ali ve Adil Rashid, England Test yenilemesinin bir parçası olabilir - Brendon McCullum | Kriket HaberleriJos Buttler, Moeen Ali ve Adil Rashid, England Test yenilemesinin bir parçası olabilir - Brendon McCullum | Kriket Haberleri

İngiltere vs Yeni Zelanda

2 Haziran 2022, 10:00

canlı

“Onlara bakıyorum ve yeterince yatırım yaparlarsa bir fırsat bulabilecekleri bir zaman olacağını düşünüyorum.

“Muhtemelen bu adamlar için de zaman zaman biraz incinme oldu, çünkü zaman zaman takımda yer aldılar ve diğer zamanlarda takımdan çıktılar ve onlar için o kadar ısrar olmadı.

“Zaten her yıl, her oyunda Rashid gibi birini oynayacağından emin değilim. İlgilenmeyebilir bile, bu yüzden olmamız gerekmeyen bir şeyden bahsediyor olabiliriz.

“Ama benim düşüncem şu ki, eğer onlar en iyi kriketçilerse, neden bir konuşma yapıp nereye varacağınıza bir bakmıyorsunuz.

“Çekici bir kriket markası oynuyorsak, başarılıyız ve insanlar yaptığımızın hemen arkasından geliyorsa, bu o adamlardan bazılarının ilgisini biraz çekebilir. Önce onu inşa edeceğiz, sonra bakarız.”

Liam Livingstone, Vitality Blast'ta Lancashire için Yorkshire'a karşı oynarken Emirates Old Trafford'dan altı kişiyi ezdi

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Liam Livingstone, Vitality Blast’ta Lancashire için Yorkshire’a karşı oynarken Emirates Old Trafford’dan altı kişiyi ezdi

Liam Livingstone, Vitality Blast’ta Lancashire için Yorkshire’a karşı oynarken Emirates Old Trafford’dan altı kişiyi ezdi

Beyaz top taahhütleri nedeniyle son yıllarda yalnızca kısacık kırmızı top kriket oynayan Livingstone hakkında McCullum şunları ekledi: “Test kriketine olan iştahının ne olduğu hakkında bir konuşma yapılması gerekiyor. Oynamaya hevesliyse, o zaman yanlara girdiğini nasıl görüyor?

“İyi bir kriket oyuncusu olmanız, otomatik olarak seçileceğiniz anlamına gelmez. Bunu yapabilmek için hala hak kazanmanız gerekiyor.

“Yeterince iyi olup olmadığı konusunda önceden tasarlanmış düşüncelerim yok. Sadece ona bakıyorum ve onun çok iyi bir kriket oyuncusu olduğunu düşünüyorum ve konuşmaya değer olduğunu düşünüyorum.”

McCullum’un İngiltere’den sorumlu ilk Testi, Perşembe gününden itibaren Lord’s’da anavatanı Yeni Zelanda’ya karşı geliyor – bu maçı saat 10.00’dan itibaren Sky Sports Cricket’te canlı izleyin.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12623265/jos-buttler-moeen-ali-and-adil-rashid-could-be-part-of-england-test-revamp-brendon-mccullum

Yorum yapın

SMM Panel