Jorge Masvidal, Leon Edwards’ın ilk unvan savunmasının ‘Gamebred’e karşı olmasını istediğini söylemesine tepki gösterdi


Jorge Masvidal kısa süre önce Leon Edwards’ın ilk potansiyel unvan savunması için onunla savaşmak istediğini tarttı. ‘Gamebred’ bir unvan kavgasını geri çevirmeyecek olsa da, maçta pek çok maddi olmayan şeyin olduğuna inanıyor.

Masvidal, kendisini “öngörülemez” olarak nitelendirerek bir sonraki hareketinden emin olmadığını iddia ediyor. ‘Gamebred’, bu dövüş bir olasılık haline geldiğinde her zaman mevcut olan en iyi seçeneği seçeceğini belirtti. BMF unvan sahibi son zamanlarda bir bölümü sırasında Blok parti:

“Bak, bu başka bir maddi olmayan şey. Unvan için savaşmaya hayır demeliyim? ‘Cehennem, hayır’ gibi. A*s forma alıyorum ve bu kahrolası holigan için hazırlanıyorum, anlıyor musun? Yüzünü kırmak için gereken her şeyi ver. Yani bir sürü somut şey var. Orada olabilecek birçok şey var. .

Kendimi dünyanın 10 numarasına hazırlıyor olabilir ve birden dünya şampiyonluğu için savaşıyor olabilirim… Yani sana söylüyorum, kendimle ne yapacağımı bile bilmiyorum. Ben böyle tahmin edilemez biriyim, biliyor musun? Her zaman en iyi seçeneklerle gideceğim.”

BLOCK Party’nin 8. bölümünü aşağıdan izleyin:

youtube kapağı


Leon Edwards, düşmanlıklarının başladığı Londra’da Jorge Masvidal ile dövüşmek istiyor.

Jorge Masvidal, Londra’daki O2 arenasında Darren Till’in kendi seyircisi önünde yükselen bir Darren Till ile karşılaştığında iki maçlık bir patinajdaydı. ‘Gamebred’, MMA yıldızlığına yükselişini işaret edecek olan ‘The Gorilla’ karşısında önemli bir nakavt galibiyeti elde etti.

Ancak, Leon Edwards ile sahne arkası bir münakaşa, Jorge Masvidal’in hissesini asıl kavgadan daha fazla yükseltir. Masvidal, ‘Rocky’den sol gözünün üstünde bir kesikle ayrıldıktan sonra Brett Okamoto ile ünlü ‘üçlü gazoz’ röportajını yaptı ve gerisi tarih oldu.

Bu aynı zamanda ikisi arasında uzun süredir devam eden bir rekabetin başlangıcını işaret edecek ve Masvidal’in çekildiği UFC 269 için planlanan bir çatışmayla sonuçlanacaktı. Edwards, Ağustos ayında UFC 278’de orta siklet şampiyonluğu için Kamaru Usman ile mücadele edecek. ‘Rocky’, Usman’ı tahttan indirirse Masvidal’e şampiyonluk şansı sunmaya hazır.

Edwards, her şeyin başladığı Londra’daki O2 arenasında ‘Gamebred’ ile savaşmak istiyor. 30 yaşındaki son zamanlarda bir görünüm sırasında söyledi MMA Saati:

“Kemeri kazandığımda, ona şampiyonluk şansı vereceğim. Bu, Birleşik Krallık’ta harika bir mücadele olurdu. Şampiyonluk için The O2’nin olduğu yere geri getirin.”

Edwards’ın The MMA Hour’daki görünümünü aşağıdan izleyin:

youtube kapağı
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-jorge-masvidal-reacts-leon-edwards-saying-like-first-title-defense-gamebred?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel