Jon Rahm ve Collin Morikawa, mücadeleleri WGC-Dell Technologies Match Play’in önüne koymayı savunuyor | Golf Haberleri


Jon Rahm ve Collin Morikawa, Austin Country Club’da bir numaralı ve iki numaralı oyuncuları tehdit altında olduğundan, WGC-Dell Technologies Match Play öncesinde sorularla karşı karşıya; WGC-Dell Technologies Match Play’in kapsamı Çarşamba günü saat 14.30’dan itibaren Sky Sports Golf’te yayında

Son Güncelleme: 22/03/22 19:13pm


WGC-Dell Technologies Match Play öncesinde, Dünyanın Bir Numarası Jon Rahm, sporun büyümesine yardımcı olacak daha farklı formatların olması gerektiğine inanıyor.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

WGC-Dell Technologies Match Play öncesinde, Dünyanın Bir Numarası Jon Rahm, sporun büyümesine yardımcı olacak daha farklı formatların olması gerektiğine inanıyor.

WGC-Dell Technologies Match Play öncesinde, Dünyanın Bir Numarası Jon Rahm, sporun büyümesine yardımcı olacak daha farklı formatların olması gerektiğine inanıyor.

Dünya 1 Numaralı Jon Rahm, ABD Açık başarısından bu yana ilk zaferini ararken, WGC-Dell Technologies Match Play’in önüne geçmesiyle ilgili soru sorulduğunda, rahatsızlığını gizlemek için mücadele etti.

Rahm, bu sezon PGA Tour’da tee ve green’lerden elde edilen vuruşlarda birinci sırada, ayrıca tee’den green’e kazanılan vuruşlarda dördüncü, ancak vuruşta elde edilen vuruşlarda 139. sırada yer alıyor.

İlk 10’da sekiz kez bitiren ve 15 etkinlikte sadece iki kesintiyi kaçıran İspanyol, Austin Country Club’daki turnuva öncesi basın toplantısında forma giyme formunun sorulmasından açıkça hayal kırıklığına uğradı.

Jon Rahm'a tutarlılıklarını WGC-Dell Technologies Match Play'in önüne koyması hakkında soru soruldu

Jon Rahm’a tutarlılıklarını WGC-Dell Technologies Match Play’in önüne koyması hakkında soru soruldu

Rahm gazetecilere verdiği demeçte, “Her hafta aynı soruyu yanıtlamaktan bıktım artık” dedi. “Tee’de bir numara olduğunuzda ve kazanılan vuruşlarda ilk 10’a yaklaştığınızda, koyma istatistiklerim ilk 20 olmayacak.

“Her hafta sekiz sayı (şutluk) kazanmadığım sürece bu kesinlikle imkansız. İşler nasıl gidiyor? (Pistim) olabileceği kadar iyi mi? Hayır, ama istatistiklerde bundan daha kötü olduğunu düşünüyorum. aslında sadece çok fazla yeşile vurduğum ve çok iyi vurduğum için hissettiriyor.”

Canlı Dünya Golf Şampiyonası

23 Mart 2022, 14:15

canlı

6 kişilik turnuva dörderli 16 gruba ayrıldığından Rahm, birinci grupta Sebastian Munoz, Cameron Young ve Patrick Reed ile karşı karşıya. Nakavt turlarının baskısına rağmen, Rahm kendisini çelme takmasından endişelenmiyor.

Rahm, “Yine, birkaç kez söylemişim gibi hissediyorum. Göründüğü kadar kötü değil,” diye ekledi. “Göründüğünden çok daha iyi hissettiriyor. Belki sonuçları henüz almadım ama bu konuda endişelenmiyorum.”

Rahm, haftayı dünyanın 1 numarası olarak bitirebilecek beş oyuncudan biri

Rahm, haftayı dünyanın 1 numarası olarak bitirebilecek beş oyuncudan biri

Morikawa, tutarlılık eksikliği konusunda paniğe hazır değil

Collin Morikawa da yeşiller üzerinde istikrarla mücadele ediyor, ancak iki kez majör şampiyon panik yapmak ya da vuruş vuruşunu elden geçirmek üzere değil.

Morikawa, PGA Tour sezonunun ilk beş etkinliğinde ilk yedi arasında bitirdikten sonra, The Players Championship’teki kesintiyi kaçırdı ve geçen haftaki Valspar Şampiyonasında 68. sırada yer aldı.

Collin Morikawa, bu hafta dünya sıralamasında Rahm'ın üzerine çıkma şansına sahip

Collin Morikawa, bu hafta dünya sıralamasında Rahm’ın üzerine çıkma şansına sahip

Vuruş vuruşuna bağlı kalmaktan bahseden Morikawa, “Put atmak çizgili olacak. İyi haftalar geçireceğim, kötü haftalar geçireceğim.

“Fark etmem gereken şey şu ki, birkaç kötü haftam var, bir şey aramaya gitmeyeceğim. Gidip yönümü değiştirmeyeceğim. Hala yaptığım şeye güveniyorum. Aynen öyle. Geçmişteki gibi birkaç hafta geçirmek yerine biraz daha tutarlı mı olacağız?”

Jon Rahm ve Collin Morikawa, mücadeleleri WGC-Dell Technologies Match Play'in önüne koymayı savunuyor | Golf Haberleri

En iyi fiyatları alın ve Birleşik Krallık ve İrlanda genelinde 1.700 kurstan birinde bir tur rezervasyonu yapın

WGC-Dell Technologies Match Play’i nasıl izleyebilirim?

Sky Sports, maraton yarışmasının beş gününün tamamından canlı yayın gösterecek ve erken eylem, ana yayının 18:00’de başlamasından önce Çarşamba ile Cuma günleri arasında saat 14.30’da canlı yayınlanacak.

Canlı Dünya Golf Şampiyonası

23 Mart 2022, 18:00

canlı

Eleme etaplarının genişletilmiş kapsamı hafta sonu Sky Sports Golf’te gösterilecek ve son 16 ve çeyrek finalleri kapsayacak şekilde Cumartesi günü 13.30’dan canlı canlı yayınlanacak. Son gün ise Pazar günü saat 14.30’dan itibaren canlı yayında.

Aksiyonu bu hafta canlı izleyemeyenler için, her sabah Sky Sports Golf’te bir saatlik özetler, her günün maçından sonra Sky Sports web sitesinde raporlar ve klipler ile sunulacak.

WGC-Dell Technologies Match Play’i hafta boyunca Sky Sports Golf’te canlı izleyin!
Kaynak : https://www.skysports.com/golf/news/12040/12572855/jon-rahm-collin-morikawa-defend-putting-struggles-ahead-of-wgc-dell-technologies-match-play

SMM Panel PDF Kitap indir