Jon Moxley, WrestleMania’nın 38. haftasında NJPW Lonestar Shootout’ta göründü


Jon Moxley, New Japan Pro Wrestling’in Lonestar Shootout şovunda sürpriz bir şekilde göründü. NJPW, WrestleMania’nın 38. haftasında Dallas’taydı ve kesinlikle inanılmaz bir kartla varlıklarını duyurdu.

Moxley’nin başlangıçta etkinlikte görünmesi planlanmamıştı. Eski IWGP Birleşik Devletler Şampiyonu bir maçta rekabet etmese de Will Ospreay’i haberdar etti.

Chicago’daki yaklaşan NJPW Windy City Riot gösterisinde Moxley, eski IWGP Dünya Ağır Siklet Şampiyonu ile ringe adım atacak. Mikrofona geçen Moxley, Ospreay’e yaklaşan maçlarında bir ders vereceğini iddia etti.

Ospreay haftalardır Moxley’i arıyor ve hatta Mox’un AEW Revolution 2022’de Bryan Danielson’a karşı oynadığı maçtan sonra ona bir atış yaptı. AEW yıldızı sonunda Ospreay’e video promo aracılığıyla yanıt verdi ve böylece maçlarını doğruladı.

Jon Moxley’in Will Ospreay’e verdiği yanıta bakın:

Jon Moxley, WrestleMania'nın 38. haftasında NJPW Lonestar Shootout'ta göründü

Jon Moxley, WrestleMania’nın 38. haftasında varlığını duyurdu.

Jon Moxley, evindeki promosyonu All Elite Wrestling’in herhangi bir büyük şov yapmamasına rağmen, WrestleMania 38. haftasında çok meşguldü. Moxley, Bloodsport 8’de Biff Busick ile acımasız ve kanlı bir maçta karşı karşıya geldi.

Mox, eski Oney Lorcan’ı koşan bir diz vuruşu yaptıktan sonra yendi ve bu da TKO bitişine yol açtı. Ringe, Bloodsport’taki kalabalığı patlatan bir Blackpool Combat Club kapüşonlusu giydi.

Moxley ayrıca GCW Dünya Şampiyonasını Joey Janela’nın Bahar Tatili 6’da AJ Gray’e karşı bir başka inanılmaz maçta savundu. Haftanın başlarında, eski AEW Dünya Şampiyonu, AEW Dynamite’ta Jay Lethal’i yendi.

AEW’de Moxley, yakın zamanda yeni takım arkadaşı Bryan Danielson ve akıl hocaları William Regal ile birlikte Blackpool Combat Club’ı kurdu. Son haftalarda üçlü, yakın gelecekte gruba dahil edilebilecek Wheeler Yuta’yı araştırıyor.


Bilin bakalım uzun vadeli IMPACT Wrestling anlaşmasına kim imza attı? Daha fazla detay burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-jon-moxley-appears-njpw-lonestar-shootout-wrestlemania-38-week?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın