Jon Lewis, Lisa Keightley’in ayrılmasının ardından New England Women’ın baş antrenörü oldu | Kriket HaberleriJon Lewis, Lisa Keightley'in ayrılmasının ardından New England Women'ın baş antrenörü oldu | Kriket Haberleri

Eski Gloucestershire ve İngiliz denizci Jon Lewis, İngiltere Kadınlar yeni baş antrenörü olarak atandı.

47 yaşındaki oyuncu, 2019’dan beri takıma liderlik eden Lisa Keightley’nin yerine bu yaz Avustralya’ya geri dönmek için görevinden ayrıldıktan sonra geldi.

Lewis, 2015’te Sussex baş antrenörü olmadan ve ardından İngiltere U19s bowling koçu olarak pozisyonundan önce, oyun kariyeri boyunca Gloucestershire, Surrey, Sussex ve İngiltere’nin Genç Aslanlarını temsil etti.

Eski İngiltere baş antrenörü Chris Silverwood’un kadrosunda bowling koçu olmaya devam etti, ancak bu yaz Brendon McCullum’un gelişiyle oyuncu yoluna taşındı.

İngiltere’nin kadınları, önümüzdeki Şubat ayında Güney Afrika’da düzenlenecek T20 Dünya Kupası’na hazırlanırken Aralık ayında Batı Hint Adaları’nda beyaz top turuna çıkıyor.

Takip etmek için daha fazlası…
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12750001/jon-lewis-named-new-england-womens-head-coach-after-departure-of-lisa-keightley

SMM Panel PDF Kitap indir