John Laurinaitis etiket ekibine WWE’nin onları istemediğini söyledi


Robbie McAllister geçenlerde John Laurinaitis’in The Highlanders’ı WWE ile sözleşme imzalama konusunda başlangıçta çekinceleri olduğunu hatırladı.

Temmuz 2005’te, Robbie ve Rory McAllister, bağımsız sahnede dört yıl geçirdikten sonra WWE’nin Ohio Valley Wrestling (OVW) gelişim sistemine rapor verdi. OVW’ye katılmadan önce, iki adam televizyonda zaten yarışmıştı. WWE geliştirme yetenekleri olarak eşleşir.

hakkında konuşmak “Yüzükteki Jofo” McAllister, WWE’nin Yetenek İlişkileri Başkanı’nın kendisine The Highlanders’ın asla şirkete kalıcı olarak katılmayacağını söylediğini açıkladı.

McAllister, “John Laurinaitis, temelde bizi ezdi ve orada asla iş bulamayacağımızı söyledi” dedi. “OVW’deki herhangi bir adamı alıp onlara kilt giydirebilir ve onlara The Highlanders diyebilirim” dedi. Seni farklı kılan ne?’ The Highlanders, tam da bu konuşmanın dışında evrimleştiği yer.” [22:16-22:42]

youtube kapağı

Robbie ve Rory McAllister, karakterleri büyük ölçüde İskoç mirasları etrafında dönen hikaye kuzenleri olarak sahne aldı. Laurinaitis’in şüphelerine rağmen, OVW’de neredeyse bir yıl geçirdikten sonra Temmuz 2006’da ana kadroya geçtiler.


John Laurinaitis’in geri bildirimi “neredeyse yere çakıldı” The Highlanders

Laurinaitis ve WWE’nin üst düzey yöneticilerinin The Highlanders hakkındaki fikirlerini neden değiştirdiği tam olarak belli değil. Eski WWE ikilisi, Ağustos 2008’de serbest bırakılana kadar ana kadroda yer aldı.

Laurinaitis’in WWE’ye katılmadan önceki sözlerini düşünen Robbie McAllister, yöneticinin acımasız dürüst görüşünden dolayı incindiğini itiraf etti.

McAllister, “Bizi sevdiklerini hissettiğimiz için neredeyse yere yığıldık,” diye devam etti. “Karanlık kibrit alıyorduk, şu ve bu ve sonra tamamen kör olmak için, ‘Senin gibi adamları işe almayacağız.’ Sonra evrimleştik ve 13. yüzyıldan tüylü, iğrenç görünümlü Highlanders olduk.” [23:31-23:51]

WWE’den ayrıldıktan sonra, McAllister daha sonra Laurinaitis asla yeniden işe alınmayacağını açıkça belirtmeden önce geri dönmeye çalıştı.


Bu makaleden alıntılar kullanıyorsanız, lütfen “Jofo in the Ring” adını verin ve transkripsiyon için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


Son dakika haberi: Bakın kim emeklilikten çıkıp Becky Lynch’le yüzleşmek için alay etti burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-john-laurinaitis-told-tag-team-wwe-want?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir