John Cena, Roman Reigns’in WrestleMania 38’de Brock Lesnar’a karşı oynadığı maç öncesinde tepki gösterdi


John Cena, Roman Reigns’in WrestleMania 38’de Brock Lesnar’a karşı oynadığı maçın öncesinde resmi Instagram hesabı aracılığıyla ilginç bir tepki paylaştı.

Cena, Instagram hesabından Reigns ve Lesnar’ı da içeren Steve Austin’den ilham alan bir “Stone Cold” fotoğrafı daha yayınladı. Geçmişte Cena, Cuma günlerini The Texas Rattlesnake’e adadığını itiraf etmişti.

Cena, Instagram’daki en son gönderisinde, Reigns ve Lesnar arasında yaklaşmakta olan Champion vs. Champion karşılaşmasına tepki gösteren aşağıdaki fotoğrafı yayınladı.

Cena’nın gönderisine aşağıdan göz atın:

Cena’nın neden Steve Austin’den ilham alan ‘Stone Cold’ fotoğrafları paylaştığını merak ediyorsanız, birçok kez WWE Dünya Şampiyonu olan Ellen ile yaptığı röportajda bunun nedenini açıkladı.

Cena, “WWE bana bir Instagram hesabına sahip olmam gerektiğini söyledi. Zaten Facebook ve Twitter’dayım ve burada oldukça doluyum. Başka bir şey yapabilir miyim bilmiyorum. (Dediler ki) ‘Hayır, almalısın’. Neredeyse bana adı güvence altına almaları gerektiğini söylüyorlar,” diyen Ellen’a şunları ekledi: “‘Tamam, yapmam gerekiyorsa, kendi yolumla yapacağım’ dedim.” [H/T: Story Pick]

Roman Reigns, WrestleMania 38’den sonra Brock Lesnar bölümünü kapatmak istiyor

sırasında The Tonight Show’da son röportajRoman Reigns, Jimmy Fallon’a WrestleMania 38’den sonra Brock Lesnar bölümünü kapatacağını ve kariyerine devam edeceğini söyledi.

Reigns, son WWE koşusuna yansıdı ve modern WWE tarihinin en büyük şampiyonu olarak yerini sağlamlaştırdığına inanıyor.

Reigns, “Şah mat” dedi. “Bu bölümü kapatıp devam etmenin zamanı geldi. Biliyorsun, benim için bir ömrün koşusu içindeydim. Sanırım modern günde, parçası olmak için en büyük şampiyon olarak kendimi net bir şekilde sağlamlaştırdım. WWE. Brock Lesnar’ın bu bölümünü geçmem için, sanırım bu beni başka kimsenin dokunamayacağı bir oyun sahasına sokuyor.”

Roman Reigns, The Show Of Shows’da Brock Lesnar’ı yenerek WWE Evrensel Şampiyonasını korumayı ve WWE Şampiyonasını kazanmayı hedefleyecek.


Jinder Mahal, Stone Cold Steve Austin hakkında kontrol edebileceğiniz ilginç bir söylenti duydu. burada

S. Kim kazanacak?

Şimdiye kadar 6 oy
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-john-cena-reacts-ahead-roman-reigns-match-brock-lesnar-wrestlemania-38?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın