Joe Rogan, UFC etkinliğini yirmi yılda ilk kez izleyicilerden izliyor


UFC hayranları için Joe Rogan, onlara dövüşlerde eşlik eden promosyonun ayrılmaz bir parçasıdır. Tabii ki, spiker masasının arkasındaki yorum pozisyonunda olmadığı durumlar var, ancak bu tür olaylar genellikle onun başka angajmanları olmasından kaynaklanıyor. Ancak bu gece UFC Fight Night’ta: Kattar vs. Emmett Rogan, seyircilerin aksiyonu izliyor.

Popüler medya kişiliği ve UFC yorumcusu, stantlardan bir fotoğraf yayınlayarak 20 yıl aradan sonra ilk kez bir etkinliği seyirci olarak izlediğini belirtti:

“20 yıl sonra ilk kez bir @ufc’de seyirciler arasında! #ufcaustin”

Joe Rogan, 1997’den 1999’a kadar UFC için çalıştı. Ancak, etkinlikler için aldığı ücret, masraflarını karşılamaya yetmeyince istifa etti. Zuffa’nın 2001’de UFC’yi devralmasının ardından Dana White, Joe Rogan’ı 2002’de şirkete yeniden katılmaya ikna etti.


Joe Rogan, UFC’deki ilk görevini hatırladı

90’larda UFC, Amerika Birleşik Devletleri’nin belirsiz bölgelerinde meydana gelen olaylarla daha cesur ve kaba bir olaydı. Rogan da dahil olmak üzere, terfi fazla para kazandırmıyordu ve savaşçılarının ve personelinin özverisiyle gerçekleşti.

Sırasında JRE MMA Gösterisi Julianna Pena ile bölümde Rogan, sahne arkası röportajcısı olarak UFC için çalışma deneyimini paylaştı. Bir stand-up komedyeni olarak daha fazla kazandığı için finansal nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kaldığını itiraf etti:

“UFC için ilk çalışmaya başladığımda, sitcom’da NewsRadio’daydım. O lanet olası su birikintisi atlama uçaklarında uçuyordum. İnsanlar sanki ben p*rn yapıyormuşum gibi davranıyorlardı. Neden sen diye sordular’ Bunu tekrar yapıyorum ve bunu seviyor gibiydim… Kariyerime zarar veriyor mu diye merak ettiğim bir şey vardı ama umurumda değil gibiydi, yapmayı seviyorum. Bana çok pahalıya mal oluyordu.Hafta sonu bir stand-up yaparak UFC yapmaktan daha fazla para kazanırdım.Bu yüzden istifa ettim [around] 1997-98.”

Joe Rogan’ın erken dönem UFC deneyimi hakkında konuşmasını aşağıdan dinleyin:

Daha önce de belirtildiği gibi, Rogan ve White 2001’de arkadaş oldular ve bu da bir yıl sonra yayıncıların masasının arkasında yer almasına yol açtı. O zamandan beri, Rogan tanıtımın temel sesi oldu ve aynı zamanda tartışmasız gezegendeki en büyük podcaster haline geldi.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-joe-rogan-watches-ufc-event-audience-first-time-two-decades?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel