Joe Rogan, “Kendinizi koruyabilmelisiniz” diyerek silah haklarını savunuyor


Joe Rogan, Amerika Birleşik Devletleri’nde artan silah şiddetine karşı sesini yükseltmeye devam ederek, ülkenin silah sorunu değil ruh sağlığı sorunu olduğunu söylüyor.

Son bir bölümünde Joe Rogan Deneyimi podcast, Rogan eski Navy SEAL ve UFC savaşçısı Tim Kennedy ile konuştu. Kennedy şimdi, her gün Amerikalıları aktif bir nişancıyla karşı karşıya kaldıklarında kendilerini savunmaları için eğiten Sheepdog Response’u yönetiyor.

Kennedy, okulları nasıl “sertleştirilmiş hedeflere” dönüştürmek istediğini açıkladıktan sonra, Rogan şunları söyledi:

“İnsanların tek çözümle başa çıkmaları uzun zaman alıyor: Kendinizi koruyabilmeniz gerekiyor. … İnsanlar sorunun silah olduğunu düşünüyor ve sürekli duyduğumuz anlatı bu, silah kontrolüne ihtiyacımız var. Ama insan sayısından daha fazla silah var, bu yüzden bu bir silah sorunu değil çünkü insanların büyük çoğunluğu, çok büyük bir çoğunluğu asla böyle bir şey yapmaz. böyle bir şey yap o halde bunu nasıl çözeceğiz mesele bu, bu bir akıl hastalığısağlık sorunu.”

Tim Kennedy ile Joe Rogan Deneyimini aşağıdan dinleyin:

Akıl sağlığının kesinlikle ele alınması gerekirken, AR-15 yarı otomatik tüfek ve uzun süreli cephane klipsleri gibi silahların satışını yasaklayan bir dizi silah yasasının 2004’te sona ermesinin ardından kitlesel çekimlerdeki patlamayı görmezden gelmenin bir yolu yok. birçok katliam. Sonraki on yılda kitlesel çekimler üç katına çıktı.

26 yıl önce bugün, zamanın Başkanı Bill Clinton, federal saldırı silahları yasağını yasalaştırdı. Yakın tarihli bir araştırmaya göre, 2004’te sona ermesinden 10 yıl sonra, toplu silahlı saldırı üç kattan fazla ve ölümler dört kattan fazla arttı. newsweek.com/assault-weapon…


Joe Rogan’ın gizli taşıma izni var

Rogan kendini koruma hakkını ciddiye alır. Yakın zamanda Joe Rogan Deneyimi Silah meraklısı Colion Noir’in yer aldığı bölümde, Rogan, halka açık bir yerde tabancasını saklamasına izin veren gizli bir taşıma iznine sahip olduğunu açıkladı.

Bu, UFC yorumcusunun makul yasaların hayranı olmadığı ve silah sahipliğine ilişkin kontroller olmadığı anlamına gelmez. Rogan, gizli taşıma iznini almak için yaptığı ayrıntılı muayenenin, silah sahibi olmak isteyen herkes için standart olması gerektiğini savundu. dedi ki:

“Gizli bir taşıma izni aldığımda, sizin atış konusunda yetkin olduğunuzu da gösteren kapsamlı bir muayeneden geçmem gerekti. Neden insanlar bunu yapmak zorunda değil?”

Colion Noir ile Rogan konuşma tabancası kontrolünü aşağıdan izleyin:

youtube kapağı
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-joe-rogan-argues-gun-rights-saying-you-have-to-be-able-protect-yourself?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel