Joe Rogan, ‘gizli taşıma’ silah iznine sahip olduğunu açıkladı


Joe Rogan’ın Amerika Birleşik Devletleri’nde silah sahipliği konusunda statükoyu korumaktan yana olduğu bir sır değil. Bununla birlikte, popüler podcast sunucusu kısa süre önce yalnızca silahlara sahip olmadığını, aynı zamanda gizli bir taşıma iznine de sahip olduğunu açıkladı.

UFC ev sahibi kısa süre önce İkinci Değişiklik savunucusu ve silah meraklısı Colion Noir’e sahipti. Joe Rogan Deneyimi. Konuşmaları sırasında Rogan, Noir’e ateşli silah ruhsatı almanın neden gizli taşıma izni başvurusu yapmaktan çok daha hafif olduğunu sordu.

İşte o zaman popüler podcast sunucusu, izin başvurusunda bulunduğunda “kapsamlı bir sınavdan” geçtiğini açıkladı. Komedyen dedi ki:

“Gizli bir taşıma izni aldığımda, sizin atış konusunda yetkin olduğunuzu da gösteren kapsamlı bir muayeneden geçmem gerekti. Neden insanlar bunu yapmak zorunda değil?”

Aşağıdaki videoyu izleyin:

youtube kapağı

İzin, Rogan’ın halka açık yerlerde ateşli silah taşımasına izin veriyor. Bu olmadan, silahın gizli veya açık olmasına bakılmaksızın, dolu veya boş bir silahı halka açık yerlerde taşımak suçtur.


Joe Rogan’ın ABD’de silah kontrolü konusundaki tutumu

Teksas’taki trajik Uvalde’deki okula silahlı saldırının ardından Joe Rogan, ülkedeki silah kontrolüyle ilgili düşüncelerini dile getirdi.

eskiye göre Korku faktörü Ev sahibi, böyle bir silah yasağı uygulanacaksa, ülkedeki her ateşli silaha el konması neredeyse imkansız. Kıdemli UFC renk yorumcusu, komedyen arkadaşı Pete Dominick ile yaptığı röportajda şunları söyledi:

“Silahları yasa dışı yapsanız, merminiz olmaz deseniz de hepiniz hapse girersiniz, o kadar çok silah var ki hepsini alamıyorsunuz. Mümkün değil. Oradan daha çok silah var. yani sadece bu ülkede üç yüz otuz milyondan fazla silah var.”

Aşağıdaki videoya göz atın:

youtube kapağı

Bu arada Rogan, ABD’nin zaten bir silah sorunu olmasına rağmen mutlaka bir silah sorununa sahip olmadığı görüşünde. 250 toplu atış Ülkede bu yıl 2 Haziran itibariyle.

Çizgi roman, ruh sağlığının ülkedeki silahlı şiddetin temel nedeni olduğuna inanıyor – 2013’ten beri sahip olduğu bir duruş.

Bu ülkenin silah sorunu kılığına girmiş bir ruh sağlığı sorunu, güvenlik sorunu kılığına bürünmüş bir tiranlık sorunu var.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-joe-rogan-discloses-concealed-carry-gun-permit?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel