Joe Rogan, Elon Musk’ın valileri “AI tehlikesi” hakkında uyardığı “2050 belgesel” klibini paylaşıyor


Joe Rogan, Elon Musk ile yaptığı konuşmanın, yapay zekanın (AI) kaçınılmaz olarak dünyayı ele geçirdiği 2050 yılında bir belgeselde yer alacağına inanıyor.

Eylül 2018’de, popüler podcast sunucusu Musk ile AI’nın yükselişi hakkında uğursuz bir tartışma yaptı. Milyarder teknoloji patronu, gelecekte “insan kontrolünün dışında” olacağı için AI hakkında endişe verici endişeleri olduğunu açıkladı.

Musk, endişelerini Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en etkili politikacılardan bazılarıyla paylaştığını, ancak çok azının sorunun zaten ne kadar ciddi olduğunu anladığını açıkladı. 1169. bölümde Joe Rogan DeneyimiTesla ve SpaceX kurucusu şunları söyledi:

“Gerçekten çok fazla uyarı yapıyordum. Yapabileceğim herkesi uyarıyordum. Hatta Obama ile görüştüm ve sadece bir nedenden dolayı. Dinledi. Kesinlikle dinledi. Kongre ile görüştüm, 50 kişiyle toplantıdaydım. valiler ve sadece AI tehlikesi hakkında konuştum. Yapabileceğim herkesle konuştum. Kimse bunun nereye gittiğini anlamıyor gibi görünüyor.”

Aşağıdaki konuşmayı yakalayın:

Tartışmaya dayanarak, Musk ve Rogan, insan ırkının Dünya’daki baskın tür olarak AI tarafından geride bırakılmaya mahkum olduğu konusunda hemfikir. Eğer spekülasyonları doğruysa, gelecek 2004 filminin konusuna benzeyecektir. ben, robot.

Joe Rogan Experience’ın 1169. bölümünü dinleyin:


AI tarafından oluşturulan Joe Rogan sahte sesler, podcast sunucusuna tam olarak benziyor

AI’lar Joe Rogan için beklediğinden daha erken geliyor gibi görünüyor.

Şimdiye kadar, AI sesleri fark edilir bir şekilde üslup edildi ve gerçekçi değildi. Bununla birlikte, AI girişimi Dessa’dan araştırmacılar, UFC yorumcusunu taklit eden son derece ikna edici bir ses klonu yarattılar.

Neredeyse iki dakikalık bir videoda Dessa, “makine öğrenimi modelinin” neler yapabileceğini gösterdi. Çılgınca popüler olan çizgi romanı taklit eden yapay zekanın şunları söylediği duyulabilir:

“Arkadaşlar, hepinize anlatacak yeni bir şeyim var. Tamamen şempanzelerden oluşan bir hokey takımına sponsor olmaya karar verdim. İnsanların bana şempanzelerin insanları tekmeleyemeyeceğini söylemelerinden bıktım. spor. Şempanzeler sadece üstün atletlerdir.”

Şaşırtıcı bir şekilde, AI sadece Rogan’ın sesini taklit etmiyor, aynı zamanda komedyenin tuhaflıklarının ve ilgi alanlarının da farkında. Rogan’ın Musk ile konuşması ne kadar tuhaf olsa da, her şeye rağmen haklı olabilirler.

Aşağıdaki videoyu izleyin:

youtube kapağı
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-video-joe-rogan-shares-2050-documentary-clip-elon-musk-warning-governors-ai-danger?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel