Joe Clarke, hükümlü tecavüzcü Alex Hepburn ile geçmişte WhatsApp grubuna dahil olmasından dolayı ‘utanç ve utanç’ hissediyor | Kriket Haberleri


Nottinghamshire’dan Joe Clarke, 2017’de WhatsApp grubundaki cinsel fetihleri ​​tartıştı ve ECB tarafından oyunun itibarını zedelemekle suçlandı; Clarke şöyle diyor: “Bu, İngiltere için oynamakla ilgili değil. Bu yaptığım şeye sahip olmakla ilgili, bir hata yaptım ve yaptığım şey yanlıştı.”

Son Güncelleme: 24/05/22 18:26

Joe Clarke, ECB tarafından oyunun itibarını zedelemekle suçlandıktan sonra 2019'da İngiltere seçimi için kullanılamayacak hale getirildi.

Joe Clarke, ECB tarafından oyunun itibarını zedelemekle suçlandıktan sonra 2019’da İngiltere seçimi için kullanılamayacak hale getirildi.

Nottinghamshire’dan Joe Clarke, hüküm giymiş tecavüzcü Alex Hepburn ile birlikte kaba bir WhatsApp grubuna geçmişte katılımından dolayı “utanç ve utanç” hissediyor.

25 yaşındaki Clarke, 2017’de eski Worcestershire takım arkadaşları Hepburn ve Tom Kohler-Cadmore ile cinsel fetihleri ​​tartışmak için mesajlaşma uygulamasını kullandı.

Hepburn, daha önce Clarke ile rızayla cinsel ilişkiye giren bir kadına tecavüz ettikten sonra 2019’da beş yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Clarke o gece herhangi bir yanlış yapmakla suçlanmadı, ancak İngiltere ve Galler Kriket Kurulu tarafından oyunun itibarını zedelediği ve İngiltere seçimi için kullanılamadığı için suçlandı.

Ile konuşmak Telgraf, Clarke geçmişteki eylemleri hakkında şunları söyledi: “Çok fazla düşündüm. Korkunç bir şeye dahil olduğum için utanç ve utanç verici.

“Şimdi görmek beni üzüyor, bu yüzden insanların ona bakarken neden üzüldüğünü tamamen anlıyorum. Tamamen yanlıştı. Şu an olduğum kişiyi yansıtmıyor.

“Hiç unuttuğum bir şey değil. Tüm bunlara dahil olduğum için ne kadar üzgün olduğumu söyleme şansına sahip olduğum için mutluyum.”

Joe Clarke, hükümlü tecavüzcü Alex Hepburn ile geçmişte WhatsApp grubuna dahil olmasından dolayı 'utanç ve utanç' hissediyor | Kriket Haberleri

Bence insanları hayatta sonsuza kadar cezalandıramazsın. Bunu bazen yapmak istediğimizi biliyorum, şu anda tüm dünya kimseyi hiçbir şey için affetmeyecek. Ama bence bazen kendine zaman ayırabilirsin ve geri gelebilirsin.

İngiltere kriket genel müdürü Rob Key, Joe Clarke hakkında

İngiltere erkek kriket takımının yeni genel müdürü Rob Key, geçen ay Clarke’ın gelecekte seçilmesine açık olacağını söyledi.

Clarke ekledi: “Bu, İngiltere için oynamakla ilgili değil. Bu, yaptığım şeye sahip olmakla ilgili, bir hata yaptım ve yaptığım şey yanlıştı.”

Travma sonrası stres bozukluğu yaşayan kurban hakkında şunları söyledi: “Onu hayal kırıklığına uğrattığımı hissediyorum. Sonunda yanımdaydı ve güvenliği için bana güveniyordu ve ben bunu sağlamadım.

“Umarım şimdi hak ettiği mutluluğu bulmuş ve hayatına devam etmeyi başarmıştır.”

Hepburn’ün tecavüz davasındaki yargıç, WhatsApp mesajlarının “kadınları alçaltılmış” ve “önemsizleştirilmiş tecavüz” olduğunu söyledi.
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12620636/joe-clarke-feels-embarrassment-and-shame-over-past-involvement-in-whatsapp-group-with-convicted-rapist-alex-hepburn

SMM Panel PDF Kitap indir