“Joc’a onu aldattığı için pezevenk edeceğimi söyledim”


Bu basitçe sona ermeyi reddeden kan davasıdır. Cincinnati Reds takımından Tommy Pham, San Francisco Giants’ın yatarak Joc Pederson’a verdiği desteği almayı reddediyor.

Hatırlamayanlar için Tommy Pham, 28 Mayıs’ta bir fantezi futbol anlaşmazlığı nedeniyle maç öncesi ısınma sırasında Joc Pederson’a tokat attı. Pham, eylemleri nedeniyle üç maç ceza aldı.

ESPN tarafından Twitter’a gönderilen tokatın videosu aşağıda görülebilir.

Tommy Pham, Joc Pederson’ın kafasına tokat attığı için üç maç ceza aldı. Tokat, fantezi futbol liglerinde IR atamasıyla ilgili bir kuraldan kaynaklanan kalıcı kızgınlığın bir sonucuydu. es.pn/3GwJLEI (🎥 @mccormack_chad)

“Tommy Pham, Joc Pederson’ın kafasına tokat attığı için üç maç ceza aldı. Bu tokat, fantezi futbol liglerinde IR atamasıyla ilgili bir kuralın devam eden kızgınlığının bir sonucuydu” – ESPN

Bu olayın ardından, Los Angeles Angels’tan Mike Trout’un komisyon üyesi olduğu gerçeği bile, fantezi ligi hakkında bilgi geldi. Kural ihlali hala tartışmalıdır. Bazıları bunun meşru bir strateji olduğunu iddia ediyor. Diğerleri Cincinnati Reds’in dış saha oyuncusu ile aynı fikirdeler, ancak muhtemelen işleri onun sahip olduğu kadar ileri götürmezler.

Hikaye sona ermiş gibi görünüyordu, ancak San Francisco Giants, Joc Pederson’u ve Field Yates tarafından Twitter’da yayınlanan fantezi futbol stratejisini savunmak için forma giydiğinde yeniden alevlendi.

Dün bunu kaçırdı: Giants dün maçlarına şu yazılı formalarla geldi: “Fantezi Futbol 101: Oyuncuları IR’ye saklamak hile yapmak değildir.” Klasik.

“Dün bunu kaçırdım: Devler dün maçlarına şu yazılı formalarla geldiler: “Fantezi Futbol 101: Oyuncuları IR’de saklamak hile yapmak değildir.” Klasik” – Field Yates

Tommy Pham, tüm bu çilenin kanıtladığı gibi, böyle şeyleri yalan söyleyip kişisel Twitter’ı aracılığıyla hızlı bir şekilde yanıt verecek biri değil.

@FieldYates Şimdi gerçekten kendi kendilerine oynadılar, tek yapmam gereken ligdeki IR kurallarını ve Joc’a pezevenk edeceğimi söylediğim metni, hile yaptığı için onu tokatlamak.

“Şu anda gerçekten kendilerini oynuyorlardı, tek yapmam gereken ligdeki IR kurallarını ve Joc’a pezevenk edeceğimi söylediğim metni hile için onu tokatlamak” – Tommy Pham

Cincinnati Reds’in dış saha oyuncusu, dokuz yıllık MLB kariyeri boyunca saha içinde ve dışında birçok olay yaşayan, her zaman açık sözlü ve duygusal bir oyuncu olmuştur. Bu son olay hala sonuca ulaşmadı.

Joc Pederson ve San Francisco Giants, Tommy Pham ile olan bu olayın çözüldüğünü düşündüler.

Joc Pederson, San Francisco Giants - Miami Marlins maçı sırasında grev çağrısı yapılmasına tepki gösteriyor.
Joc Pederson, San Francisco Giants – Miami Marlins maçı sırasında grev çağrısı yapılmasına tepki gösteriyor.

Ayıyı dürtmek için mükemmel bir örnek olan San Francisco Giants, daha fazla drama yol açabilecek bir rekabeti yanlışlıkla yeniden ateşlemiş olabilir. Joc Pederson, Tommy Pham’ın bir tokat uyarısı hakkında gönderdiğini iddia ettiği metinlerden bahsetmemesine rağmen, tarafını ayrıntılı olarak açıkladı.

Joc Pederson’ın açıklamasının bir videosu ESPN tarafından YouTube’a gönderildi.

youtube kapağı

Tommy Pham’ın son tweet’i, tişörtlerdeki Pederson’ın fantazi futbol eylemlerinin hile yapmadığı iddiasına karşı çıkıyor, ancak şimdilik, kanıt göstermediği sürece devam etmemiz gereken tek şey onun sözü.

Cincinnati Reds’e tüm saygımla, 2022’de World Series şampiyonluğu için rekabet etmeyecekler ve açıkçası bu dikkat dağıtmayı göze alamazlar. San Francisco Giants, kaldırabileceklerinden daha fazlasını üstleniyor olabilir. Takımların yollarını kaybetmelerinin çok yaygın olduğu sezonun ortasına girerken, ilgili herkes muhtemelen beyzbola odaklanmalı.


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/news-i-told-joc-i-gonna-pimp-slap-cheating-tommy-pham-hits-back-san-francisco-giants-don-shirts-support-joc-pederson-proves-feud-far?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir