JJ Watt, eşi Keahlia Ohai ile tatil fotoğrafları yayınladı


JJ Watt, Arizona Cardinals ile ikinci sezonuna hazırlanmadan önce, karısıyla biraz dinlenmeye ve rahatlamaya çalışıyor. Watt, çiftin romantik sahil kaçamağının fotoğraflarını paylaşmak için Instagram’a gitti.

Chicago Stars forveti Kealia Ohai, ilk çocuklarına hamile ve ikisi, çocuk Ekim ayında gelmeden önce bir balayına giriyor gibi görünüyor.

Watt ve Ohai, iki yıl önce Bahamalar’da Sevgililer Günü’nde evlenmişlerdi. İkilinin, üç yıl sonra nişanlarını açıklamadan önce 2016 gibi erken bir tarihte çıktığı bildirildi.

Houston Texans ile 10 yıl geçirdikten sonra Watt, savunmalarını güçlendirmek için gelecek vaat eden Kardinallerle anlaştı. 2021 sezonunda geçirdiği bir omuz sakatlığı, onu yılın büyük bölümünde saha dışında tuttu.

Chicago Stars forveti Kealia Ohai
Chicago Stars forveti Kealia Ohai

JJ Watt ve Arizona Cardinals, bir yapma ya da mola sezonuna giriyor

Önde gelen bir pas atıcı olan JJ Watt’ı eklemek, geçen yıl Cardinals’in savunmasını güçlendirdi, ancak onları playofflarda daha ileriye götürmek için yetersiz olduğunu kanıtladı. Arizona 7-0 başlasa da, yolun geri kalanında 4-6 gittiler.

Cardinals kısa süre önce baş antrenör Kliff Kingsbury’yi beş sezon daha uzattı, ancak yıldız oyun kurucu Kyler Murray, kendisinin maksimum uzatmasını istiyor.

NFL, ligin performans arttırıcı ilaç politikasını ihlal ettiği için önümüzdeki sezonda yıldız çapındaki DeAndre Hopkins’i altı maç için askıya aldı.

Kardinaller, beklenti içinde, Murray’in eski kolej takım arkadaşı Marquise ‘Hollywood’ Brown’ı Baltimore Ravens’den takas etti.

Geniş alıcı odası altı maç için Hopkins’i ve Christian Kirk’ü (Jacksonville Jaguars ile sözleşme imzaladı) kaybetmesine rağmen, takımda Brown, AJ Green, Rondale Moore ve sıkı son Zach Ertz ikinci bir görev için geri dönecek.

youtube kapağı

Cardinals’in arka odası, Chase Edmonds’ın Miami Dolphins ile imzaladığı gibi benzer değişiklikler geçirdi. Geçen sezondan sürpriz bir gol makinesi olan James Conner, Darrel Williams’ı geride bırakan yeni imzalanan ve eski Kansas City Chiefs ile birlikte geri dönecek.

Kyler Murray bu yeni uzatmayı imzaladığı ve dayanmadığı sürece, Kardinaller geçen yılki başarının üzerine inşa etmeye çalışacak ve playofflarda daha derin bir koşu umacak.

NFC West, son şampiyon Los Angeles Rams ve San Francisco 49ers’ın karışımda kalmasıyla her zamanki gibi zorlu bir bölüm olmaya devam ediyor. Seattle Seahawks’tan Denver Broncos’a Russell Wilson takası, Kardinallerin gözlerini Batı’daki Rams ve 49ers’a odaklamaları için bir fırsat penceresi açabilir.

Cardinals ve JJ Watt ve Kyler Murray dahil yıldızları, uzatmaları haklı çıkarmak için gelecek sezonu daha iyi bitirmek zorunda kalacak.


Akshay Saraswat tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-jj-watt-posts-vacation-photos-wife-keahlia-ohai?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir