Jinder Mahal, Undertaker’ın WWE kulis rolünde


Jinder Mahal, The Undertaker’ın sahne arkasındayken WWE Superstars’a tavsiye vermeye her zaman açık olduğunu söylüyor.

The Deadman’in tehditkar kişiliğinin arkasındaki adam, Mark Calaway, efsanevi kariyeri boyunca ringden uzakta özel bir hayat sürdü. Ancak, 57 yaşındaki oyuncu 2020’de emekli olduğundan beri medya röportajlarında WWE Superstar’larıyla olan etkileşimleri hakkında birçok hikaye anlattı.

Ile konuşmak Sportskeeda Güreşi Riju DasguptaMahal, yakında Hall of Famer olacak kişinin maçları sıklıkla sahne arkasından izlediğini açıkladı:

“Evet kesinlikle [Undertaker gives superstars advice]… Oradayken her maçı izler, her genç güreşçiye öğüt verir. Onun tavsiyesi çok ama çok değerli çünkü hepsini yaptı.” [3:25-3:39]

Jinder Mahal, Undertaker'ın WWE kulis rolünde

Yukarıdaki videoda Mahal, Brock Lesnar’ın Roman Reigns’e karşı tahminini yapıyor ve Hulk Hogan’ın kendisi hakkında yaptığı son Instagram yorumlarına değiniyor.


Undertaker, WWE’nin yeni nesline nasıl öğretebilir?

Undertaker, tartışmasız bir süperstar olarak şirket tarihindeki herkesten daha fazla deneyime sahip. Yedi kez WWE Dünya Şampiyonu olan oyuncu, 1987 ile 2020 yılları arasında 33 yıl boyunca ring içi bir rakip olarak çalıştı ve bu yılların 30’u WWE’ye geldi.

Jinder Mahal, engin bilgisi göz önüne alındığında, WWE simgesinin, şirketin bir sonraki gelecek yıldız mahsulüne rehberlik etmeye yardımcı olacak mükemmel kişi olduğuna inanıyor:

“Bir WWE Süperstarı olmanın nüanslarını, girişi gibi küçük bir şey bile veya bir hamle yaptığınızda, en kalabalık tepkiyi nasıl alacağınızı anlıyor. Tüm WWE Superstar’larıyla çok iyi anlaşıyor. Geldiğinde onu gösterilerde görmek bir onurdur. O her zaman için açıktır [giving] tavsiye.” [3:39-4:02]

Undertaker, Cuma günü WrestleMania SmackDown’dan sonra WWE Başkanı Vince McMahon tarafından Hall of Fame’e alınacak. Queen Sharmell, Rick Steiner, Scott Steiner, Shad Gaspard ve Vader da 2022 Hall of Fame sınıfına katılacak.


WWE WrestleMania 38’in SONY TEN 1 (İngilizce), SONY TEN 3 (Hintçe) ve SONY TEN 4 (Tamil ve Telugu) kanallarındaki CANLI kapsamını 3 ve 4 Nisan 2022’de 05:30’dan (IST) izleyin.


Bu makaleden alıntılar kullanıyorsanız lütfen Sportskeeda Wrestling’e atıfta bulunun ve videoyu gömün.


Wrestling’in en ateşli çifti WrestleMania hafta sonunda tekrar bir araya geliyor. Daha fazla detay burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-jinder-mahal-the-undertaker-s-backstage-wwe-role?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın