Jimi Hendrix, Beckett ve Hornb’a uyum sağladı | Yarış HaberleriJimi Hendrix, Beckett ve Hornb'a uyum sağladı | Yarış Haberleri

Jimi Hendrix, Ralph Beckett’in iyi haftası Newmarket’teki bet365 Mile Handikap’ta hızla devam ederken tüm doğru notaları çaldı.

Prosperous Voyage ile Birinci Grup başarısının hemen ardından, Beckett ve Rob Hornby büyük bir etki yaratmak için tekrar bir araya geldi.

Royal Ascot’ta Britannia’da üçüncü olan kazanan, 5-2’lik favori oyundan atıldı ve kısa bir kafa farkıyla Positive Impact’ten daha iyi oldu.

Beckett, “Ascot’tan bu yana fiziksel olarak çok iyi iş çıkardı ve bugün tezgahlardan çıkarken uyuyakaldı, Ascot’ta ise tam tersi oldu,” dedi.

“Boyutu ve kapsamı olan büyük, uzun bir at, bu yüzden yıl boyunca gelişmesi gerekiyor. Eminim bir aşamada geziye çıkacağız. Aslında dün 10 furlongdan fazlaydı.

“Büyük bir planımız yok, gerçekten buydu, bir sendikaya ait, bu yüzden Temmuz Kupası gününde bir kazanan olması onlar için harika.”

Bayan Carol Ann (6-1), sahibi/yetiştiricisi Bill Crager için Bedford Lodge Hotel & Spa Fillies Handikap’ta duygusal bir galip geldi.

Roger Varian tarafından eğitilmiş kısrak, ilk maçı kazandığından beri siyah tip arayışı içinde olduğu için handikaplı ilk çıkışını yapıyordu.

Jack Mitchell ile ortak olan Bayan Carol Ann, Silken Petals’ı boynundan tuttu.

Crager, “Barajı, Bayan Katie Mae, kızımın adını aldı ve bu, annemin adını taşıyan ilk tayı.

“Bugün yanımda annem öldüğünde elinde tuttuğu bir hatıra getirmeyi hatırladım. Bize şans getirdiği açık.

“O iyi bir kısrak, şimdi sınıfa geri döneceğiz ve siyah tip arayacağız.”

Ismail Mohammed’in iyi yetişmiş yeni oyuncusu Alseyoob (9-1), Rossdales British EBF Maiden Fillies’ Stakes’teki koşunun her yardasını yaptı.

Lope De Vega tarafından Alfred Nobel ile akrabadır ve New Approach ailesindendir. 125 bin gineye mal oldu ve işini açıkça biliyordu.

Sean Levey tarafından sekildi, Luckin Brew’i yarım boyda yenmeye devam etti.

Muhammed, “Evde iyi gidiyor. Sırada ne olduğuna karar vermeden önce bundan nasıl çıkacağını göreceğiz, ancak Sean onunla çok mutluydu.

“Geçen yıl Zain Claudette vardı ve bu sezon onun nesi var bilmiyorum ama bu kısrak aynı kaliteye sahip.

“Farklı tipler, bu kısrağın soyağacında dayanıklılık ve bolca kalite var. İyi koşmasını bekliyordum, o bizim iki yaşındaki ikinci galibimiz, ilki 125-1’di! Bu kısrağın kazanacağından emindim. , ama sustum!”
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12648816/jimi-hendrix-in-tune-for-beckett-and-hornb

SMM Panel PDF Kitap indir