Jim Cornette, WWE Crown Jewel’da hangi maçın iğneyi hareket ettirmeyeceğini açıkladı


WWE efsanesi Jim Cornette, Crown Jewel’da The OC ve The Judgment Day arasında yapılacak olan altı kişilik takım maçı hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Luke Gallows ve Karl Anderson kısa süre önce AJ Styles’a yardım etmek için WWE’ye döndü. Finn Balor, The Phenomenal One’ı almaya çalışıyordu ama AJ reddetti. Kıyamet Günü, Styles’ın cevabını beğenmedi ve onu dövdü. İyi Kardeşler daha sonra muzaffer dönüşlerini yaptı ve maç bu Cumartesi günü premium canlı etkinlik için resmi hale getirildi.

455. bölümde konuşan Jim Cornette Deneyimi, Cornette, Red Brand’in geçen haftaki bölümünde Rhea Ripley’i Luke Gallows’a çarptığını bulmak için RAW’da hızlı ileri sarmaya üç saat harcamayacağını belirtti. Jim daha sonra Crown Jewel’daki altı kişilik takım maçı hakkında düşüncelerini söyledi.

Cornette, “Kıyamet Günü’nü sevmek istiyoruz” dedi. “Butch’ın kendi versiyonları var, sinir bozucu küçük kestane Finn (Balor) orada ama diğerleri harika görünüyor. Dominik hiç olmadığı kadar iyi görünüyor. Rhea Ripley kulağına fısıldıyor ve biraz daha kötü görünüyor. Biraz daha yaşlı, dondurma kamyonunu yakalamaya çalışan sokakta koşan çocuğa benzemiyor.” [14:49 – 15:20]

Cornette, Crown Jewel’daki altı kişilik takım maçının WWE için iş açısından fazla bir şey yapmayacağını da sözlerine ekledi.

“Finn Balor’suz The Judgment Day ile ilgileniyorum. Bu maçla ilgilendiğimi bilmiyorum. Eminim oldukça heyecanlı olacak ve iş için iğneyi herhangi bir yönde hareket ettirmeyecek. ” [15:56 – 16:12]

youtube kapağı

Rhea Ripley, WWE RAW’da Luke Gallows’u vurdu

The Judgment Day’den Rhea Ripley, geçtiğimiz Pazartesi günü WWE RAW’ın bölümünde The OC’ye bir mesaj gönderdi. Finn Balor, gecenin ilk maçında Karl Anderson ile karşı karşıya geldi.

Maç sırasında Rhea Ripley, Luke Gallows ile ringin dışında karşı karşıya geldi. Rhea, Gallows’u kaldırdı ve kalabalık patlarken onu yere çarptı. Ripley daha sonra Anderson’a alçak bir darbe ile vurdu ve hakemin dikkati dağıldı ve bu da Balor’un pinfall zaferini kazanmasına yol açtı.

Karl Anderson’ın NJPW Battle Autumn’da Crown Jewel ile aynı gün NEVER Openweight Championship’i savunması gerekiyordu. New Japan Pro Wrestling, Anderson’a bir uyarı gönderdi ve 42 yaşındaki oyuncunun kemeri bırakıp bırakmayacağını zaman gösterecek.

Sizce WWE Crown Jewel’daki altı kişilik takım maçını kim kazanır? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Bu makaleden herhangi bir alıntı kullanırsanız, lütfen Jim Cornette Experience’a atıfta bulunun ve transkripsiyon için Sportskeeda Güreşi’ne bir H/T verin.

Bayley, uzun süredir kayıp olan kardeşini hangi güreşçi olarak görüyor? Bulmak burada.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-we-want-love-the-judgment-day-jim-cornette-previews-6-man-tag-team-match-wwe-crown-jewel?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir