Jim Cornette, popüler AEW takımını eleştirdi


Güreş ustası Jim Cornette, sevilen bir AEW yeteneğine sözlü saldırıda daha bulundu. Bu sefer, şu anki AEW Takım Şampiyonları Jungle Boy ve Luchasaurus, diğer adıyla Jurassic Express.

Jurassic Express, şampiyonluk için Lucha Brothers’ı yendikleri 5 Ocak 2022 Dynamite baskısından bu yana kemerleri elinde tutuyor.

O zamandan beri, The Acclaimed, The Young Bucks ve reDRagon’a (iki kez) karşı unvanlarını altı başarılı savunma yaptılar.

Şampiyon olmalarına rağmen, Cornette Jungle Boy ve Luchasaurus’u eleştirerek, muhtemelen AEW’deki en önemli altıncı takım olduklarını belirtti. İşte dizinin son bölümü hakkında söyledikleri: Jim Cornette Deneyimi.

“Yani Jungle Boy gerçek olmayan bir kemer kazanmak istiyor ve eğer kazanırsa sahip olduğu gerçek kemerini koruyacak. Tekrar, AEW’deki World Tag Team Champions’ın f’deki altıncı en yüksek puanlı etiket takımı olduğunu kendimize hatırlatalım. **** şirket Onlar FTR’nin arkasındalar, The Young Bucks’ın arkasındalar, The Hardys’in arkasındalar, Starks ve Hobbs’un arkasındalar, onlar gerideler, şey, Santana ve Ortiz artık asla bir takım değiller sadece bekarlarda yenilirler.” (3:05:32’den 3:06:08’e kadar)

Cornette, Jurassic Express’in şu anda şampiyon olarak zirvede oturduğu AEW ilk beş etiket takımı sıralamasında Özel Parti, Karanlık Düzen ve Blackpool Savaş Kulübü’nü kaçırdı.


Jurassic Express bu Çarşamba saflarına daha fazla altın katacak mı?

Jim Cornette’in gözünde “gerçek olmayan” bir kemer olmasına rağmen, FTW Şampiyonası Ricky Starks ve Team Taz için çok şey ifade ediyor. Starks, bu Çarşamba günü Dynamite’ta Jungle Boy’a karşı savunurken bunu kanıtlamayı hedefleyecek.

Starks unvanı başarıyla korursa, kendisi ve Powerhouse Hobbs için Jurassic Express’e karşı bir AEW Takım Şampiyonluğu maçı kazanacak.

Ancak Jungle Boy şampiyonluğu kazanırsa, bu onun AEW’deki ilk tekler şampiyonluğu olacak. Tekler altın kazanmak için önceki üç girişiminde başarısız oldu.

TNT Şampiyonası için Cody Rhodes ve Darby Allin’e ve AEW Dünya Şampiyonası için Kenny Omega’ya karşı başarısız oldu.


Jungle Boy’un FTW Şampiyonasını kazanacağını düşünüyor musunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin!


Lütfen Jim Cornette Experience’a itibar edin ve bu makaleden alıntılar yaparken Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


WWE neden bir sonraki Brock Lesnar’ı serbest bıraktı? WWE Hall of Famer’a sorduk tam burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-jim-cornette-slams-popular-aew-tag-team?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın