Jim Cornette, 6 Kez Kıtalararası Şampiyonu WWE’de Yetenek İlişkileri Başkanı olmak istiyor, Bruce Prichard değil


Bruce Prichard kendini WWE’de başka bir önemli rolde buldu. Şirketin İcra Direktörü olarak göreve başladıktan sonra, John Laurinaitis’in kendisi ve Vince McMahon hakkındaki iddialar üzerine ayrılmasından sonra yetenek ilişkilerinin geçici başkanı oldu. Jim Cornette, altı kez Kıtalararası Şampiyonu Jeff Jarrett’in WWE ofisindeki herkesten daha iyi bir iş çıkaracağına inanıyor.

Yetenek İlişkileri Başkanı rolü, Mark Carrano ve John Laurinaitis’in görev süreleri boyunca lekelendi. Geçen yıl, Mickie James’in serbest bırakılmasının ardından efsane, eşyalarının WWE tarafından bir çöp torbasında geri gönderildiğini ortaya çıkardı. Bu, şirketi anında ateş altına aldı ve Triple H ve Stephanie McMahon, aksilik için şahsen özür diledi. Carrano olaydan sorumlu tutulduğu için kovuldu. Laurinaitis, kendisine yöneltilen iddiaların ardından görevinden istifa etti ve şimdilik Bruce Prichard liderliğini üstlendi.

Özel yayın podcast’inde Jim Cornette, Jeff Jarrett’ın Bruce Prichard üzerindeki role en uygun kişi olacağına inandığını belirtti. Jarrett’in Impact Wrestling’de geçirdiği süre boyunca büyük egoları nasıl kontrol altında tutmayı başardığını açıkladı:

“Eğer biri Jeff’in bunu öğrendiğini öğrenirse [Jarrett] şu anda o binada bulunan herkesten çok daha iyi bir iş çıkarırsa, o zaman o binada bulunan diğer tüm insanların bir işi olmaz ve buna sahip olamazlar. Ama evet, TNA’deki o neşeli uyumsuzlar grubunu genellikle kontrol altında tuttu ve bu çok daha kibar bir nesil. Ve bu, yeteneğe aynı eski boğalar olmayacağına dair bir çeşit umut verecek bir şey olurdu. Başka birinin saçmalığı olabilir ama en azından bizim yaptığımızı hiç yapmayan insanlardan gelen aynı eski BS yerine erkeklerden biri.” (19:10-19:57)

Cornette daha sonra güreş kariyeri boyunca Lauriniaitis’e bir şans verdi:

“Johnny As [Laurinaitis] yaptı mı [wrestling]ama iyi yapmadı.”(19:57-19:59)

Bölümün tamamını aşağıdan dinleyebilirsiniz:

youtube kapağı

Bruce Prichard, Yetenek İlişkileri Başkanı lanetini kırabilecek mi?

John Laurinaitis, Yetenek İlişkileri Başkanı rolüne başkanlık etti, ancak bu potansiyel olarak WWE’deki koşusunun sonu olarak hizmet edebilir. Yıllardır Vince McMahon için önemli bir figür olmuştur, ancak McMahon’un sağ kolu olarak tanımlanan Bruce Prichard da öyle.

Prichard’ın laneti kırıp, yetenek ilişkileri rolünde istikrarı sağlayıp sağlayamayacağını görmek ilginç olacak. Jim Cornette’in belirttiği gibi, bu çok daha saygılı bir yetenek kuşağı ve büyük egoların varlığı kaçınılmaz olsa da, onları kontrol altında tutabilecek bir figür olması gerekiyor.


Yukarıdaki alıntılardan herhangi birini kullanırsanız, lütfen Jim Cornette’in özel yayın podcast’ini ekleyin ve Sportskeeda Wrestling’e transkripsiyon için bir H/T verin.


Eski bir WWE yazarı Jeff Hardy’nin güreş işini bırakması gerektiğini düşünüyor. Daha fazla detay burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-jim-cornette-wants-6-time-intercontinental-champion-head-talent-relations-wwe-bruce-prichard?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel