Jersey Stakes: Noble Truth, Charlie Appleby ve William Buick’in ateşli Godolphin ikilisi için her şeyi yapıyor | Yarış Haberleri


asil gerçek William Buick ve Charlie Appleby, onur listelerine başka bir Royal Ascot kazananı ekledikleri için Jersey Stakes oyununun kazananı oldu.

Üç yaşındaki oyuncu, yedi metrelik Grup Üç’te yeterince erken baskı altında kalmasına rağmen tribünlerden aşağı inmedi.

Koşmayı başardı, ancak John ve Thady Gosden’in daha az beğenilenleri de dahil olmak üzere her yerde zorluklarla karşılaştı. Bulmak (40/1), David Egan’ın altında bir fırtınayı yöneten, Dubai Şairi üçüncü sırada bir boyun daha geride.

Buick, yarıştan sonra konuştu ve Nisan ayında Newmarket’te Listelenen bir yarışa katılan ancak son koşusundan bu yana bu operasyon için kendini geliştirmiş görünen iğdişini selamladı.

Jokey, “Gelişme operasyonu onun için gerçekten işe yaradı ve o biraz daha rahat ve biraz daha profesyonel” dedi.

“Enerjisini doğru yöne yönlendiriyor ve yarışta ona nefes aldırıyor.

“Her zaman bolca yeteneği oldu, umarım bu onun potansiyelini gerçekleştirmesinin başlangıcı olur.

“At ilerlemeyi sever ve Charlie, stand tarafını kullanmanın mümkün olup olmadığını söyledi.”

Şok solist Chesham’ı alıyor!

Günün açılış yarışında, Karl Burke Holloway Boy (40/1) Chesham Stakes’i dikkat çekici bir şekilde aldı ve bu haftada dört numaraya ulaşan Danny Tudhope’un çıkışında müthiş bir geç çıkışla geldi.

Genç oyuncu arkadan geldi ve John O’Donoghue’yu inkar etmek için en iyisini alarak bitişe doğru tribünlerden aşağı uçtu. İnci Yolu80/1’de bir kör bahis oynadı.

Ön üç tamamlamak oldu Lakouta Siyu Charlie ve Mark Johnston takımı için 33/1’de, tricast kazançlarını dikkate değer bir 66.051£’a ve 1£’luk bir hisseye götürüyor.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Danny Tudhope, kazanan sosyetik Holloway Boy’un Chesham Stakes’teki zaferinden sonra gelişmeye devam edeceğini söyledi

sıcak favori Alfred Munnings (11/8) güçlü bir şekilde yükseldi, ancak son iki furlongda Ryan Moore’u toplayamadı ve sonunda altıncı sırada bitirdi.

Şaşkın bir kazanan jokey Danny Tudhope, kazananın bu mükemmel çıkış için gelişeceği konusunda ısrar etti ve şunları söyledi: “Biraz ham, büyük bir bebek – bunu beklemiyorduk ama bana hoş bir his verdi.

“Gittikçe daha iyi olacak, biliyorsun. Sanırım herkes buna biraz şaşırıyor – ben de öyle!

“Bu tür bir at, onları eğitmekle ilgili ve eğer her şey yolunda giderse, yaptığı da buydu. Son finali güçlendirdi ve o büyük bir at.”
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12636245/jersey-stakes-noble-truth-leads-all-the-way-for-red-hot-godolphin-duo-of-charlie-appleby-and-william-buick

Yorum yapın

SMM Panel