Jeremy Strong ve Michelle Williams’ın ilişkisi, aktrisin ‘Succession’ yıldızının kızı Matilda ile olan bağını açmasıyla keşfedildi


Michelle Williams kısa süre önce arkadaşı ve aktör arkadaşı Jeremy Strong’un kızı Matilda ile olan bağından bahsetti.

Salı günü Variety ile yaptığı röportajda oyuncu, Strong’un çocuğun Heath Ledger’ın 2008’deki trajik ölümünün ardından babasının kaybıyla başa çıkmasına nasıl yardımcı olduğunu hatırlattı:

“Jeremy, bir çocuğun kırık kalbinin ağırlığını taşıyacak kadar ciddiydi ve ona oyun, oyun ve aptallık yoluyla nasıl yaklaşılacağını anlayacak kadar hassastı.”

Williams, Matilda’nın babasız büyümesine rağmen, çocukluğu boyunca Strong’dan sevgi ve destek gördüğünü de paylaştı:

“[Matilda] babasıyla büyümedi ama o Jeremy ile büyüdü ve biz de onun hayatı buna bağlıymış gibi oynama yeteneğiyle değiştik, çünkü onunki öyleydi.”

Michelle Williams, Heath Ledger’ın vefatından sonra Jeremy Strong’un kendisine ve kızına yardım ettiğini söylüyor: “Jeremy, bir çocuğun kırık kalbinin ağırlığını taşıyacak kadar ciddi ve onu anlayacak kadar hassastı. Matilda babasıyla büyümedi ama Jeremy’siyle büyüdü.”

Williams ve Ledger sette bir araya geldi. Brokeback Dağı 2004’te çıkmaya başladılar. İkili, kızları Matilda’yı 2005’te karşıladı, ancak 2007’de yollarını ayırdı. Ledger, ertesi yıl, filmin yayınlanmasından kısa bir süre önce vefat etti. Kara şövalye.

bu Dawson’s Creek aktris şu anda yönetmen Thomas Kail ile evli ve birlikte ikinci çocuklarını bekliyor.


Michelle Williams ve Jeremy Strong’un arkadaşlığına bir bakış

Michelle Williams ve Jeremy Strong 2004'te tanıştılar ve yıllar boyunca arkadaş kalmaya devam ettiler (Frazer Harrison/Getty Images ve Jason LaVeris/Getty Images aracılığıyla)
Michelle Williams ve Jeremy Strong 2004’te tanıştılar ve yıllar boyunca arkadaş kalmaya devam ettiler (Frazer Harrison/Getty Images ve Jason LaVeris/Getty Images aracılığıyla)

Michelle Williams’ın 2004 yılında Williamstown Tiyatro Festivali’nde sahne alırken Jeremy Strong ile tanıştığı bildirildi. İkili kısa bir süre sonra arkadaş oldu ve dostluklarını yıllar boyunca sürdürmeye devam etti.

Oyuncu bir keresinde The New Yorker’a Strong’un Ledger’ın ölümünün ardından bekar ebeveynliğini desteklemek için başka bir arkadaşı ve Williams’ın kız kardeşi ile Boerum Hill şehir evine taşındığını söyledi.

Michelle Williams’tan Jeremy Strong’un Heath Ledger’ın ölümünden sonra nasıl yardım ettiğine dair bu alıntı, şimdiye kadar okuduğum en dokunaklı şeylerden biri.

Strong’un bodrumda, büyük büyükannesinin piyanosunun yanında, küçük bir yatak ve Lincoln hakkında çok sayıda kitapla yaşadığını paylaştı:

“Evde bir boşluk vardı. Bu yüzden insanlar taşındı. Bu küçük yatağı ve Lincoln hakkında yığınla kitap yığını vardı.

O zaman, Halefiyet star ayrıca Williams’ın kızı için baba gibi bir figür haline geldi ve bildirildiğine göre onunla oynamak ve midilli gezintileri yapmak için saatler harcadı. Babasız büyürken ihtiyacı olan sevgiyi ve desteği sağladı.

Michelle Williams’ın Variety ile yaptığı son röportajda, aktris Jeremy Strong’u, kendisinin metodik oyunculuk tarzıyla alay etmeye çalıştığı iddia edilen tartışmalı bir New Yorker profiline karşı savundu. dedi ki:

“Hepimiz onun yeteneğine hayran kaldık. Onun herkesten daha çok çalıştığını ve diğer insanların bunu fark etmesi için uzun süre beklediğini gördük. Böylece o çok kutlanınca hepimiz kutladık.”

youtube kapağı

Williams ve Strong, ilk tanıştıklarından yaklaşık yirmi yıl sonra arkadaş kaldılar. Muhtemelen önümüzdeki yıllarda da bağlarını korumaya devam edecekler.


Rachel Syiemlieh tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/jeremy-strong-michelle-williams-relationship-explored-actress-opens-succession-star-s-bond-daughter-matilda?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın