Jeff Jarrett bugün WWE’deki en iyi 3 Superstar’ı seçti


WWE Hall of Famer Jeff Jarrett kısa süre önce şirketteki en iyi üç süperstar olduğunu düşündüğü kişiyi seçti.

Yıllar içinde WWE, Stone Cold Steve Austin, Hulk Hogan ve John Cena gibi birkaç ana akım yıldız üretti. Aynı şekilde, şu anki oyuncu nesli de ringde inkar edilemez bir yeteneğe sahip.

hakkında konuşmak Jeff Jarrett ile Benim Dünyam, Hall of Famer, bugünün kadrosundan şirketin dağının zirvesinde bulunan üç WWE Superstar’ını seçti. Şu anki Tartışmasız Evrensel Şampiyonu Roman Reigns, Cody Rhodes ve Seth Rollins’den promosyonun meşaleleri olarak bahsetti.

“Yani Cody tam orada olmalı. Ben Cody bir olmalıyım, tartışmak ve gerçekten düşünmemek zor, Roman’a gitmelisin. Roman yukarıda. Gideceksek eğer üç, bebek yüzün olarak Cody, topuğun gibi Roman ve gerçekten zor ve az önce çıktıklarını biliyorum [a feud] ama Seth Rollins çok yönlü.” (H/T) Güreş Inc)

Cody Rhodes, Jarrett’ın gözünde promosyonun bir numaralı adamı olsa da, Roman Reigns şu anda Tartışmasız WWE Evrensel Şampiyonu olarak sorumluluğu üstleniyor.

Jeff Jarrett, Cody Rhodes’un çok fazla ivmeye sahip olduğunu düşünüyor

Nisan ayında WrestleMania 38’de WWE’ye döndüğünden beri Cody Rhodes, şirketteki en büyük yıldızlardan biri olarak rezerve edildi.

onun üzerine konuşurken dijital ses dosyasıJeff Jarrett, hayranların gerçekten uzun zamandır bu kadar ivmeli bir sanatçı görmediğinin altını çizdi.

“Şu anda Cody’ye bakın,” dedi Jarrett. “Evet, yaralandı ama bu çok belli, ivme, işin bu tür bir ivmeye sahip birini gördüğünden emin değilim çünkü bu Attitude Era değil. Cody zıplıyor. yaptığı şekilde, yaptığı sahnede, Survivor Series’de veya Raw’da yeniden çıkış yapmadı, hepsinin dedesi [WrestleMania].” (H/T Güreş Inc)

American Nightmare’in ivmesi yakın zamanda Hell in a Cell 2022’den önce göğüs kasını parçaladıktan sonra bir barikat kurdu. Ancak, başarılı bir ameliyat geçirdikten sonra, WWE Evreni umarım Cody’yi yakında tekrar ringde görür.


Bret Hart, AEW’nin kardeşini onurlandırmak için bir turnuva yapması hakkında ne düşündü? Hitman’a sorduk burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-jeff?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel