“Jazz Chisholm bu kadar havalı olmayı bırakabilir mi?”


San Francisco Giants taraftarları Miami Marlins’i genç yetenekleri Jazz Chisholm Jr. olduğu için kıskanıyor. O sadece 24 yaşında ve kısa sürede kendini ligin en dinamik oyuncularından biri haline getiriyor. 31 koşuyla hücum üretiminde takımına liderlik ediyor ve sayı atarak takımında ikinci sırada (23). Saygın bir .268 vuruşu yapıyor. Ayrıca üsleri nasıl çalıştıracağını da biliyor. Bu sezon sekiz üs çaldı ve onu MLB’de en çok 12. sıraya yerleştirdi.

Defansif olarak Jazz Chisholm ayrıca harika oyunlar yapmayı da biliyor. Zamanının çoğunu ikinci kalede geçiriyor, genellikle sert vuruşlu oyuncuları yakalamak için sığ sağ sahada oynuyor. San Francisco Giants’a karşı bugün oynanan maçta Chisholm, fazladan bir sayıyı kurtarmak için dalışı durdurdu.

“Jazz Chisholm Jr., bu dalış oyununda gol atmaktan olası ikinci bir koşuyu kurtarıyor. Devler 1-0 öne geçiyor…” – @ Bally Sports Florida & Bally Sports Sun

Twitter onu sevdi. San Francisco Giants hayranları bile genç yıldıza iltifat etmekten kendini alamadı. İşte en iyi tepkileri.

San Francisco Giants taraftarları, Miami Marlins’in iç saha oyuncusu Jazz Chisholm Jr.’a mucizevi kurtarışının ardından iltifat etmekten kendilerini alamıyor.

Miami Marlins'in iç saha oyuncusu Jazz Chisholm Jr. bu sezon .865 OPS'ye sahip.
Miami Marlins’in iç saha oyuncusu Jazz Chisholm Jr. bu sezon .865 OPS’ye sahip.

Bu Giants hayranı, Chisholm’u izleyebildiği için ekibi Miami Marlins’i oynarken keyif alıyor.

Marlins son birkaç yıldır Giants’ı her oynadığında bunu söylüyorum ama tanrım Jazz Chisholm çok iyi ve neredeyse başka herhangi bir takımda oynasaydı süperstar olurdu.

“Marlins son birkaç yıldır Giants’ı her oynadığında bunu söylüyorum ama tanrım Jazz Chisholm çok iyi ve neredeyse başka herhangi bir takımda oynasaydı süperstar olurdu” – @ Cody Pashby

Bu kullanıcı sadece Chisholm’un iyi olduğunu düşünmüyor. Şu anda “en iyisi” olduğunu düşünüyor.

jazz chisholm jr, beyzbol rn’deki en iyi isimdir.

“caz chisholm jr beyzbol rn’deki en iyi isimdir” – @ çilek garfield

Giants hayranları Jazz Chisholm hakkında en çok neyi seviyor? Bir gün onlar için oynama ihtimali.

Jazz Chisholm geleceğin devi

“Jazz Chisholm geleceğin devi” – @ Zachy

Chisholm çok yetenekli oynuyor. Kendini pahalı bir süsle süsler ve genellikle saçını çeşitli renklere boyar. Bu kullanıcı, bu kadar “havalı” olmayı bırakmasını diler.

Dostum jazz chisholm çok havalı olmayı bırakabilir

“Dostum caz chisholm bu kadar havalı olmayı bırakabilir mi” – @ ryan

Bu kullanıcının görüşüne göre, başka bir genç, enerjik yıldız olan Chisholm ve Fernando Tatis Jr. “beyzbolu yeniden eğlenceli hale getiriyor”.

Jazz Chisholm & Tatís Jr, beyzbol sporunu yeniden eğlenceli hale getiriyor 🔥

“Jazz Chisholm & Tatís Jr, beyzbol sporunu yeniden eğlenceli hale getiriyor” – @ Franko

Bu kullanıcı, Chisholm’un “bunu anladığını” düşünüyor.

“caz chisholm” – @ ivan

Savunma yetenekleriyle şimdiden hayranlarını büyüledi. Şimdi Chisholm’un büyük sopayı patlatma zamanı.

Jazz Chisholm bir hit alırsa parti yapıyorum

“Jazz Chisholm başarılı olursa parti yapıyorum” – @ Josh

Chisholm, birkaç yıl daha Miami Marlins’in takım kontrolünde olacak. Ama o ayrıldığında, San Francisco Giants genç yetenek için güzel bir teklifte bulunabilir. Açıkçası, hayranlar ona sahip olmayı çok isterdi.


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/news-jazz-chisholm-san-francisco-giants?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel